Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 moja ''mala'' kornjaca

Go down 
+5
aky-mala
Beatiful Horses
Telalluna
horses
...::jahacica::...
9 posters
Autor/icaPoruka
...::jahacica::...

...::jahacica::...


Virgo Broj postova : 154
Join date : 14.01.2008

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptyčet vel 07, 2008 12:04 am

evo ovako moja mala kornjaca se zove đoko moja ''mala'' kornjaca 203936 moja ''mala'' kornjaca 203936 moja ''mala'' kornjaca 203936 moja ''mala'' kornjaca 203936 moja ''mala'' kornjaca 203936 moja ''mala'' kornjaca 203936
nemam pojma koliko ima godina,zivi u vodi.
slike sutraaa silent
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysub ožu 08, 2008 12:09 am

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysub ožu 08, 2008 12:11 am

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysri lis 08, 2008 5:35 pm

A još je mala. Kak je medena... Podsjeća me na moju Ćići...
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptypon lis 13, 2008 9:47 am

zašto ništ' ne jede?
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptyčet lis 16, 2008 9:45 pm

Ponekad odbijaju hranu zato kaj im je voda pre hladna ili ne vide zbog kamenca. Zato kornjačama treba grijač u vodi i treba im se prati terarij svaki dan.
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysub stu 01, 2008 10:13 pm

i ja imam dvije takve kornjace, dobro, sad su vec tri puta vece, ali ja sam cula da se ne trebaju cistit svaki dan, ja svoje cistim jednom do dva puta na tjedan i nemaju grijac. Isto tako sam cula a i iz iskustva znam da kornjace ne jedu kad vani cak i malo zahladi, ja svoje uopce ne hranim preko zime, a negdje oko jeseni prestaju jesi i ne jedu sve do proljecaa, tak da ... imaju sad oko 5 godina i savrsenog su zdravlja. moja ''mala'' kornjaca 378669 moja ''mala'' kornjaca 698340 moja ''mala'' kornjaca 507295
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptyned stu 02, 2008 3:19 pm

I ja imam kornjaču. Zove se Ćići. Stara je oko 5 godina i živi u ogromnom terariju s puno vode i mjestom gdje izlazi van (gdje se sunča). Ima svoj filter (koji svaki dan očistim) i svoj grijač za vodu (na kojem se i ona sama voli grijati Laughing). Samo je prve godine (kad sam je tek nabavila) odbijala hranu i onda sam ja zvala veterinarku i ona mi je rekla da joj svaki dan čistim vodu zbog kamenca i da joj kupim grijač. Od te godine više ne odbija hranu preko zime. I još uz to svake godine ide samnom na more! Very Happy
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptyned stu 02, 2008 10:23 pm

pa ona se ljepo provodi sa tobom, moje jedu od kad sam ih dobila samo ne preko zime jer nemaju grijac ali isto imaju veliki terari sa kopnom. Ja im otprilike jednom tjedno napunim svoju ogromnu kadu punu sa vodom pa se isplivaju unutra, jedva cekaju, vec znaju kad idu u kadu moja ''mala'' kornjaca 160593
[Vrh] Go down
Ancy

Ancy


Capricorn Pig
Broj postova : 275
Join date : 27.04.2009
Age : 28

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptyčet lip 18, 2009 2:34 pm

ja sam danas našla malu kornjaču u svom vrtu... moja ''mala'' kornjaca 378669 ,al ima jedan problem.Našla sam ju obojanu,ali LAKOM ZA NOKTE...neka budala ju je obojala sad neznam smijem li to nečim skinuti ili da ju tako ostavim? Question
[Vrh] Go down
Ancy

Ancy


Capricorn Pig
Broj postova : 275
Join date : 27.04.2009
Age : 28

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysub lip 20, 2009 2:37 pm

itko....??? Question ...ljudi bojim se,šta ako je to opasnoo o.o Embarassed
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysub lip 20, 2009 2:41 pm

pa ako joj nish nije bilo od tog laka valjda joj nish nece bit.... moja ''mala'' kornjaca 430379
[Vrh] Go down
Ancy

Ancy


Capricorn Pig
Broj postova : 275
Join date : 27.04.2009
Age : 28

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysub lip 20, 2009 2:50 pm

a valjda... Laughing ...
[Vrh] Go down
Freak Bitch

Freak Bitch


Broj postova : 45
Join date : 19.06.2009

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysub lip 20, 2009 3:07 pm

ja sam svoju kornjacu oboila lakom zato da znam da je moja...
je li se vama kornjace cesto pisaju Very Happy
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysub lip 20, 2009 3:33 pm

ancy je napisao/la:
ja sam danas našla malu kornjaču u svom vrtu... moja ''mala'' kornjaca 378669 ,al ima jedan problem.Našla sam ju obojanu,ali LAKOM ZA NOKTE...neka budala ju je obojala sad neznam smijem li to nečim skinuti ili da ju tako ostavim? Question

nzv veterinara pa pitaj njih.
[Vrh] Go down
Ancy

Ancy


Capricorn Pig
Broj postova : 275
Join date : 27.04.2009
Age : 28

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysub lip 20, 2009 8:25 pm

ma nema veze od silnog provlačenja kroz vrt počelo joj se skidat... WinkWink
[Vrh] Go down
Ancy

Ancy


Capricorn Pig
Broj postova : 275
Join date : 27.04.2009
Age : 28

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptysub lip 20, 2009 8:26 pm

xoxo je napisao/la:
ja sam svoju kornjacu oboila lakom
o.o,ja ju ne bi mogla nikad obojat No
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Emptyned lip 21, 2009 2:34 pm

ancy je napisao/la:
xoxo je napisao/la:
ja sam svoju kornjacu oboila lakom
o.o,ja ju ne bi mogla nikad obojat No

ni ja isto.... No
[Vrh] Go down
Sponsored content





moja ''mala'' kornjaca Empty
PostajNaslov: Re: moja ''mala'' kornjaca   moja ''mala'' kornjaca Empty

[Vrh] Go down
 
moja ''mala'' kornjaca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moja Garda
» moja Laruska!
» Moja nova kobilica Rossa

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Konji :: O kučnim ljubimcima :: Ostali kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: