Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 "Konjska Snaga"

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

"Konjska Snaga" Empty
PostajNaslov: "Konjska Snaga"   "Konjska Snaga" Emptyčet oľu 06, 2008 10:24 pm

..


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:30 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
paros---

paros---


Broj postova : 14
Join date : 20.01.2008

"Konjska Snaga" Empty
PostajNaslov: Re: "Konjska Snaga"   "Konjska Snaga" Emptypon oľu 10, 2008 5:37 pm

Nisu imali dosta para za financiranje casopisa, jer je to vise bilo privatno i nisu dobivali nikakav novac od sponzora a konji placa hk pool.
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

"Konjska Snaga" Empty
PostajNaslov: Re: "Konjska Snaga"   "Konjska Snaga" Emptypon oľu 10, 2008 9:19 pm

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

"Konjska Snaga" Empty
PostajNaslov: Re: "Konjska Snaga"   "Konjska Snaga" Emptyuto oľu 11, 2008 12:25 am

Meni su oba dva dobra.

Sam kaj u Konjskoj snazi je bilo više teksta nego slika.A u Konjima je ono....imaš i slika i teksta.A i u Konjskoj snazi je bilo puno više oglasa.Ma meni su oba dva super,hvala bogu da imamo neki časopis s konjima.
[Vrh] Go down
danijel

danijel


Broj postova : 1
Join date : 28.07.2008

"Konjska Snaga" Empty
PostajNaslov: pozdrav   "Konjska Snaga" Emptypon srp 28, 2008 10:53 am

Što se tiče konjske snage.. meni je bila puno draža jer se više bavila konjima a manje sportom dok je u magazinu konji
to obrnut slučaj. A magazin konji obuhvača i druge susjedne zemlje što možda i nije svima interesantno.
Autorica Vlasta Herić trudila se jako... al nažalost kao što svi znaju nije bilo financijske moči za daljnje tiskanje časopisa.
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

"Konjska Snaga" Empty
PostajNaslov: Re: "Konjska Snaga"   "Konjska Snaga" Emptyčet kol 07, 2008 3:56 pm

ja se totalno slažem sa tobom. Oni su bili puno bolji jer su pisali više o konjima, a ne o nekim glupim rezultatima iz drugih država gdje nije bilo nikoga tko je predstavljao našu državu "Konjska Snaga" 509623 . Stvarno ne volim kada tako pišu. Jako mi je žao što se magazin Konjska Snaga ugasio "Konjska Snaga" 478876 "Konjska Snaga" 478876 . Da se bar ponovo počne tiskat Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





"Konjska Snaga" Empty
PostajNaslov: Re: "Konjska Snaga"   "Konjska Snaga" Empty

[Vrh] Go down
 
"Konjska Snaga"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ana sa rancha " Barba Tone "
» Magazin "Konji"
» "Ranch Camping"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: O konjima - knjige i časopisi-
Forum(o)Bir: