Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 1. izložba haflingera u Oroslavlju

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

1. izložba haflingera u Oroslavlju Empty
PostajNaslov: 1. izložba haflingera u Oroslavlju   1. izložba haflingera u Oroslavlju Emptyčet kol 07, 2008 5:48 pm

1. izložba haflingera u Oroslavlju održat će se 15.8.08.

Ja sam trebala ići sa Gardom ali na moru sam pa ne mogu 1. izložba haflingera u Oroslavlju 478876 .
Bit će ih oko 30, a ako se ljudi odazovu bit će ih čak i 50 Razz
Ako će netko ići pljiz neka stavi slikice.
Ja neću ići ali nadam se da oni tko će ići da će staviti slike 1. izložba haflingera u Oroslavlju 384275
[Vrh] Go down
Marina

Marina


Broj postova : 5
Join date : 16.08.2008
Lokacija : Đakovo(Slavonija)

1. izložba haflingera u Oroslavlju Empty
PostajNaslov: Re: 1. izložba haflingera u Oroslavlju   1. izložba haflingera u Oroslavlju Emptysub kol 16, 2008 6:57 pm

Ja sam bila sa svojom ekipicom u Oroslavlju.....Stavit ću i slike.....Bilo nam je super..... Very Happy Very Happy Cool Cool
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

1. izložba haflingera u Oroslavlju Empty
PostajNaslov: Re: 1. izložba haflingera u Oroslavlju   1. izložba haflingera u Oroslavlju Emptyuto kol 19, 2008 10:01 am

ajme jedva čekam slikice Razz . Tnx Marina 1. izložba haflingera u Oroslavlju 41663 . Ti si bila na izložbi? Koje mjesto su osvojile tvoje curke Razz ?
[Vrh] Go down
Marina

Marina


Broj postova : 5
Join date : 16.08.2008
Lokacija : Đakovo(Slavonija)

1. izložba haflingera u Oroslavlju Empty
PostajNaslov: Re: 1. izložba haflingera u Oroslavlju   1. izložba haflingera u Oroslavlju Emptysri kol 20, 2008 11:33 pm

Beatiful Horses je napisao/la:
ajme jedva čekam slikice Razz . Tnx Marina 1. izložba haflingera u Oroslavlju 41663 . Ti si bila na izložbi? Koje mjesto su osvojile tvoje curke Razz ?

Da,bila sam....Raphaela je osvojila prvo mjesto u svojoj kategoriji i ŠAMPION je sajma,a Ronja je osvojila drugo mjesto u svojoj kategoriji...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

1. izložba haflingera u Oroslavlju Empty
PostajNaslov: Re: 1. izložba haflingera u Oroslavlju   1. izložba haflingera u Oroslavlju Emptyčet kol 21, 2008 9:41 am

ajme kako super Razz . Moja Garda je Sunju osvojila drugo mjesto ali ne kad je bila moja nego kad je bilo kod starih vlasnika Wink .

Slikice confused
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

1. izložba haflingera u Oroslavlju Empty
PostajNaslov: Re: 1. izložba haflingera u Oroslavlju   1. izložba haflingera u Oroslavlju Emptypet kol 22, 2008 12:29 pm

dobro, ne moraš se trudit stavljat slikice, vidjela sam na Pegasusu Razz
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

1. izložba haflingera u Oroslavlju Empty
PostajNaslov: Re: 1. izložba haflingera u Oroslavlju   1. izložba haflingera u Oroslavlju Emptyned pro 07, 2008 3:06 pm

Ajd pls stavi slikice da ih ja vidim zato sto ja nisam uclanjen u pegasus.
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

1. izložba haflingera u Oroslavlju Empty
PostajNaslov: Re: 1. izložba haflingera u Oroslavlju   1. izložba haflingera u Oroslavlju Emptyned sij 18, 2009 5:41 am

moja kuma zivi blizu oroslavlja i tamo dosta cesto vidim konje, zapravo sam viđala sad ih skoro uopce vise nema Sad Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





1. izložba haflingera u Oroslavlju Empty
PostajNaslov: Re: 1. izložba haflingera u Oroslavlju   1. izložba haflingera u Oroslavlju Empty

[Vrh] Go down
 
1. izložba haflingera u Oroslavlju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Turniri i zbivanja-
Forum(o)Bir: