Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kastrat na prodaju

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
keza

keza


Aquarius Snake
Broj postova : 9
Join date : 22.03.2008
Age : 59
Lokacija : VELIKA GORICA

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptyuto kol 19, 2008 7:17 pm

Dakle, prodaje se američki kasač, kastrat imenom Laser, star 13 godina(15.05.1995.), sa kompletnom opremom( nešto kao sjedi i vozi).
Konjić je ok, jahan samo rekreativno zadnjih 4 godine. Cijena po dogovoru. Nalazi se u blizini Velike Gorice. Informacije na telefon 098/779680

LP
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Re: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptysri kol 20, 2008 2:21 pm

slika?
[Vrh] Go down
keza

keza


Aquarius Snake
Broj postova : 9
Join date : 22.03.2008
Age : 59
Lokacija : VELIKA GORICA

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Re: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptysri kol 20, 2008 10:49 pm

Beatiful Horses je napisao/la:
slika?

Nema..možda uspijem staviti
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Re: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptyčet kol 21, 2008 9:42 am

ok Wink
[Vrh] Go down
keza

keza


Aquarius Snake
Broj postova : 9
Join date : 22.03.2008
Age : 59
Lokacija : VELIKA GORICA

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Re: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptyčet kol 21, 2008 7:45 pm

Beatiful Horses je napisao/la:
ok Wink
Ako si u blizini Zagreba bilo bi najbolje vidjeti ga...možda i probati bez obaveze...
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Re: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptyned kol 31, 2008 2:08 pm

nebi ga ja kupila. Jedna moja frendica je jako zainteresirana. Reći ću joj da pogleda na ovom forumu Very Happy
[Vrh] Go down
keza

keza


Aquarius Snake
Broj postova : 9
Join date : 22.03.2008
Age : 59
Lokacija : VELIKA GORICA

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptyčet ruj 04, 2008 4:07 pm

Beatiful Horses je napisao/la:
nebi ga ja kupila. Jedna moja frendica je jako zainteresirana. Reći ću joj da pogleda na ovom forumu Very Happy

Kastrat je kod mene 5 godina i uglavnoo ga imam za rekreativno jahanje. Sa njim ideš u centar grtada ako treba. Stvarno je super. Najbolje bi bilo doći ga pogledati i isprobati..bez obaveza. Prodajem ga sda kompletnom opremom..... samo sjedneš na njega i ne trebaš ništa više kupovati od opreme. Ja si nabavljam drugu pasminu konja i zato ga prodajem sa opremom.
LP

šteta ga je dati za kobase..ali...žao mi je
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Re: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptyuto pro 30, 2008 8:18 pm

sory ak je glupo pitanje Embarassed ali jer bi se mogla znati bar priblizna cjena (bar ispod koje cjene ga nebi prodala)
[Vrh] Go down
keza

keza


Aquarius Snake
Broj postova : 9
Join date : 22.03.2008
Age : 59
Lokacija : VELIKA GORICA

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Re: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptysri sij 21, 2009 12:15 pm

' I V Y ' je napisao/la:
sory ak je glupo pitanje Embarassed ali jer bi se mogla znati bar priblizna cjena (bar ispod koje cjene ga nebi prodala)

Pa ispod 10.000,00 KN ga nebi dao... konjič je ok...možeš s njim u centar grada ako hočeš...najbolje je doći i isprobati ga
[Vrh] Go down
reby1996




Broj postova : 20
Join date : 14.11.2009

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Re: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptyčet stu 19, 2009 5:40 pm

A jel se tak konj moze uzeti za treniranje s njim vi placate stalu i swe a konja se odvede na natjecanja i novce koje se dobiju idu vama??
[Vrh] Go down
reby1996




Broj postova : 20
Join date : 14.11.2009

Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Re: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Emptyčet stu 19, 2009 5:41 pm

ISPLATIT CE SE!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kastrat na prodaju Empty
PostajNaslov: Re: Kastrat na prodaju   Kastrat na prodaju Empty

[Vrh] Go down
 
Kastrat na prodaju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prodaje se kastrat 3 godine
» Konj NA ProDaJu
» konj prodaju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Oglasi :: Oglasi-
Forum(o)Bir: