Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Duhovi životinja . . .

Go down 
+4
Gaya$Nina
aky-mala
Beatiful Horses
sokki
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptyned stu 16, 2008 1:52 pm

Ja obožavam priče o duhovima ( ali onda poslije nemogu spavati ) jer su to legende i priče i baš zato su mi fora. A sad sam malo prije čula o duhovima životinja pale:

Pas čuvar:

U jeku američkog građanskog rata, 1. srpnja 1863. godine, vodila se žestoka bitka kod Gettysburga. Ženka bull terijera Sallie bila je maskota pukovnije unitarista. Nakon bite ostajala bi uz vojnike, bdijući sama nad palim borcima. Neki ljudi vjeruju da je Sallie i dalje tamo.
"Ako se početkom srpnja previše približite mjestu gdje su pali unitaristički vojnici, priča se da se može čuti sablasno režanje psa", kaže vodič ture Ed Kenney. Neki kažu da je to Sallie koja i dalje čuva svoje pale drugove.

Duhovi životinja . . . Duhovi-zivotinja
Sallie - pas čuvar

Kraljevski prepad:

Tower of London kraljevska je palača u kojoj su nekoć živjeli kraljevi i kraljice Velike Britanije. Tu se također nalaze kraljevski dragulji. Tower of London postao je 1200-ih kraljevska menažerija u kojoj je kralj držao egzotične životinje-poput slonova, lavova i medvjeda. Neki govore da je jedan od tih medvjeda možda pobjegao-iz groba. Usamljeni dežurni čuvar tvrdio je 1815. godine da je vidio medvjeda kako tetura kroz vrata. Prestravljen, čovjek je nasrnuo na životinju baljunetom. No, oružje je završilo u zraku, a prestrašeni je čuvar izgubio svijest. Navodi se da je preminuo dva dana nakon toga strašnog iskustva-možda je umro od straha.

Stampedo prikaza:

Dok su se 1880-ih otvorena prostranstva Teksasa dijelila na mala imanja, rasle su netrepljiosti između stočara i ratara. Prema jednoj legendi, neki je ljutiti farmer jedne noći ispalio pucanj iz pištolja nad stadom koje je paslo. Buka je uznemirila životinje, a mnoge su pronašle smrt u stampedu niz liticu.
Danas se to sablasno mjesto naziva Stampede Mesa ( Brdo stampeda ) na kojemu posjetitelji čuju topot kopita-poput stampeda duhova stoke. "Vođe stada boje se tih prikaza volova", kaže vlasnik ranča John R. Craddock u knjizi Legende Teksasa ( Legends of Texas ). Priča se da nakon smrtonosne noći svako stado na brdu kreće u stampedo, uvijek iz nekog nepoznatog razloga. confused

I ŠEĆER ZA KRAJ . . .

Duhovi konja:

Jahači iz Pony Expressa raznosili su na konjima poštu diljem SAD-a od travnja 1860. do listopada 1861. godine. No, duh Expressa i dalje živi-na više načina.
Postaja službe Hollenberg Station i dalje postoji na travnjacima Kansasa-a neki ljudi vjeruju da su izvorni konji i jahači i dalje tamo. Uplašeni posjetitelji čuli bi kasno noću topot kopita i osjetili nalet vjetra-kao da su upravo pokraj njih protutnjali konji. Unutar postaje također se događaju neobične stvari. "Posebno kada puše vjetar, čuje se škripa i jecanje", kaže upravitelj Hollenberga, Duane Durst, "kao da netko hoda na katu."

Duhovi životinja . . . Duhovi-zivotinja1
Duhovi konja koji vječno lutaju na području Teksasa.

Ima li netko nešto za napisat?
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptyned stu 16, 2008 2:12 pm

znam, citala sam o tome u National Geographic junior. Ja obozavam takve price Twisted Evil
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptyned stu 16, 2008 10:40 pm

ja sam za te price cula jos puuuno ranije
nije mi to nista novo, a me razumijete Smile , ja znam osjecati duhove, ne samo zivotinja nego i ljudi, gotovo da mogu i razgovarat sa njima, ne salim se Neutral
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptyned stu 16, 2008 11:06 pm

ja sam cula za jos jednu,
u nekom mjestu jos puuuno prije, kad su jos postojali indijanci, bio je tamo jedan poglavica(prema prici on je bio samotnjak) koji je imao jednog psa, neki kazu da je bio vuk, a drugi da je bio obican pas(ali to nije toliko vazno), uglavnom, pas je bio uzasno prvrzen tom poglavici. jedne noci tog poglavicu su ubili kauboji, po pricama ih je bilo 6, taj pas je godinu dana ubijao jednog po jednog kauboja i odvlacio ih do tjela poglavice, zadnjeg nije uspio ubiti, jer ga je ovaj upucao sa puskom, taj covjek je tri dana poslje nestao.ljudi koji tamo zive kazu da znaju vidjezi kako pas vuce tjela kauboja, a svi psi koji tamo prolaze obavezno legnu na mjesto gdje lez duh tog poglavice. kazu da svako ko ubije kekog blizu tog mjesta nestane nakon tri dana i pojavi se poredan pored mjesta gdje su bila poredana tjela kauboja, a svake veceri cuje se zavijanje tog psa.
ovo mozda bezveze ovak izgleda je ja to bas neznam napisat kak treba, ali se nadam da set svi skuzili, uglavnom taj duh psa je cuvao svog gazdu uboo 6 kauboja i ubije svakog ko ubije nekoga I love you
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptypon stu 17, 2008 11:02 am

Dobra je priča Duhovi životinja . . . 631310 .
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptypon stu 17, 2008 10:52 pm

Duhovi životinja . . . 584322 Duhovi životinja . . . 378669
hvala, ali mogla sam ju i bolje napisati, ali se iskreno vise i ne sjecam kak ide, kad je to bilo kad sam ju cula Duhovi životinja . . . 634590 Duhovi životinja . . . 216447
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptyuto stu 18, 2008 12:13 pm

Važna obavjest!!!
Duh djevojčice mi opsjeda stan!!!
Tko mi želi vjerovat pravi je frend, a tko ne nemogu mu pomoći!

Danas sam pospremala sobu i sve je bilo mirno i tiho, ali odjedanput moja mačka je počela puhati na televizor. confused Lupnula sam je po glavi da prestane i prestala je. Ja se malo zagledam u televizor i na vratima moje sobe stoji neka curica koja je imala sigurno 5 do 7 godina pale. Ja se sva u strahu okrenem prem vratima nema nikoga i opet se zagledam u TV i tamo isto nema nikoga paleconfused
Ali i prije toga su se u mom stanu događale čudne stvari. Imala sam nekakve my little pony igračke koje su mi ostale ispod kreveta još od moje 4 godine Very Happy. Dođem ja iz škole kao i obično nema nikoga doma, raskomotim se, idem u kupaonicu prati ruke kad u mojoj sobi vidim my little pony igračke razbacane po podu i posložene tako ko da se netko igrao s njima.confusedpale. Brzo sam pospremila igračke i otišla natrag u kupaonicu. To nije jedini čudi slučaj, ima ih još.

Molim jedan savjet, brzo!!!
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptyuto stu 18, 2008 4:05 pm

grozno, ja bi se usrala od straha na tvom mjestu. Postavi si kameru (sa mobitela) da ti snima pa ćeš saznat. Ili od nekoga posudi kameru. Uzas affraid pale
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptyuto stu 18, 2008 4:59 pm

cuj, to meni nije nis novo, ja imam tri duda u sobi, koliko ja znam o duhovima, oni su tu jer moraju jos nesto napraviti. Ja ti vjerujem. Inace ja sam vidovita, i jako cesto znam citat ljude, trazit zasto je poneki duh tu, ili sta ce se određenoj osobi dogodit, i jako cesto to sto ja kazem je istina, tak bar kazu moje frendice, jer im znam tocno reci kad ce prekinut sa deckom, nac novog, dali se problemi ( njihovi problemi, a ima ih) nastavljaju ili ne. uglavnom koliko ja mogu vidjeti, ta djevojcica je bila napustena, mozda je samo potrazila skloniste u tvojoj sobi, jer to duhovi jako cesto znaju radit, mislim da te netreba biti strah, jer nije tu radi tebe.mozda je tamo negdje blizu tebe bila u zivotu, ili prolazila, pa joj je ostalo u sjecanju pa sad kao duh obilazi ta mjeta
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptypon pro 08, 2008 10:20 pm

Napokon sam mislila da je ona curica otišla kad je evo opet Shocked.Tako sam se prepala, ali ne onako kao i zadnji put.Samo sam je gledala i ona u mene, a onda je nestala.Ovog je puta imala nekakvog pliš medvjedića kojeg je držala u ruci.Kada je nestala osjećala sam se ugodno, baš onako kao da su mi svi problemi nestali.Što bi to trebalo značiti? Aky-mala, upomoć!
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptypon pro 08, 2008 10:24 pm

Beatiful Horses je napisao/la:
grozno, ja bi se usrala od straha na tvom mjestu. Postavi si kameru (sa mobitela) da ti snima pa ćeš saznat. Ili od nekoga posudi kameru. Uzas affraid pale

Savjetovala sam se sa jednom mojom frendicom i ona kaže da se curica sigurno neće vidjeti na snimci."Halo?!Duho ti sigurno neće doći pred kameru potpuno vidljiv".Možda je upravu, ali ću probati.Sad si baš mislim:"Starci mi se rastaju, a ja viđam neku malu curicu-duha.Zar to nije malo čudno?Možda je i povezano sa svim tim?
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptyuto pro 09, 2008 12:41 pm

ovako sa daljine nemogu ti reci sta tocno ona hoce od tebe, trebala bi ju pitati sta tocno hoce(ja), ali mozda je bila u istoj situaciji , ili goroj, pa trazi utjehu, stvarno bi ju htjela pitati ali moram biti negdje blizu, ovak na daljinu je to jako tesko.mozda se boji, jel si rekla da sad ima medeka u rukama, i duhovi se znaju bojati, onakvi kakve vidis, ili osjetis, takvi obicno jesu, znaci ako ti vidis neko djete, znas kak se djeca ponasaju, takvo ponasanje mozes ocekivati, pretpostavljam da je ostala sama, samo neznam na koji nacin, nemora biti povezano sa ovom sta se tebi desava. jel mi mozes opisati tu curicu, onak u detlje, sta ima na sebi, kakav je medo, dali vidis bistre boje ili su malo bljede, koliko je proslo od prvog puta, dali si ista osjetila prije, ... . nije jako cesto da se duhovi pojavljuju u punom obliku covjeka, pa zato pitam. vezano uz kamere, mozda ju i snimis, ali ti mogu garantirati da joj se to nece svidjeti, koliko ja zam, to njima nije bas po volji
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptyuto pro 09, 2008 8:35 pm

Evo opisa: Znači, curica po meni ima 5 do 7 godina, ima kratku ksu i male špangice koje drže šiške.Curica je u nekakvoj spavačici koja seže do poda, a medo je onaj baš najobičnijI, a kroz nju mogu vidjeti, hoću reći više je kao prozirna.
Ako bi se mogla naljutiti što je želim snimiti onda bolje da to neradim jer neverujem joj.Što ako će mi nauditi ili nešto slično pale.
Prvi put kad sam je vidjela osjećala sam neopisiv strahi i osjećaj kao da haluciniram, kao da sam jednostavno poludjela Duhovi životinja . . . 474762.
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptyuto svi 19, 2009 11:51 pm

isse...ja sams se naježila kada sam čitala sve ovo...i meni se nekada događaju čudne stvari, ali ne toliko!!!!!!!
[Vrh] Go down
Ancy

Ancy


Capricorn Pig
Broj postova : 275
Join date : 27.04.2009
Age : 28

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptysri svi 20, 2009 1:10 pm

OMGGG.... pale ...ja bi pobjegla od kuće.... confused (šalim see)..ali bolje ne govori ništa roditeljima...neće ti vjerovati... Sad
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptysri svi 20, 2009 9:29 pm

neznam sta da ti kazem... meni takve sitacije nisu nista posebno.......
[Vrh] Go down
Rhiannon

Rhiannon


Broj postova : 64
Join date : 21.05.2009
Lokacija : U sedlu

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptypet svi 22, 2009 10:09 pm

Meni se često znalo događati na npr. šetam po parku u kojem nikad prije nisam bila niti ga vidjela , pa se osjećam(u tom trenutku) kao da sam svaki dan tamo , ili kao da sam tamo već prije hodala
[Vrh] Go down
http://dragcave.net/user/dolifra
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptysub svi 23, 2009 10:21 am

Rhiannon je napisao/la:
Meni se često znalo događati na npr. šetam po parku u kojem nikad prije nisam bila niti ga vidjela , pa se osjećam(u tom trenutku) kao da sam svaki dan tamo , ili kao da sam tamo već prije hodala
-joj to se i meni događa često....strašno...kao da već poznaješ to mjesto, a nikada ga u životu nisi vidio ili neke situacije ti se događaju, a ti misliš da se ponavljaju...i takve stvari!! Duhovi životinja . . . 474762
[Vrh] Go down
Ancy

Ancy


Capricorn Pig
Broj postova : 275
Join date : 27.04.2009
Age : 28

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptysub svi 23, 2009 10:50 am

daa...i meni isto ali to nije ništa neobično,čitala sam da se to posebno događa kod djece između 12 i 15 godina...sasvim normalno Very Happy
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptysub svi 23, 2009 10:53 am

da....samo što ja imam 15 i kusur....a meni se to još uvijek događa....aaaaaaaa......good.....
ma nadam se da će prestati uskoro, a jesi možda pročitala koji je razlog??
[Vrh] Go down
Ancy

Ancy


Capricorn Pig
Broj postova : 275
Join date : 27.04.2009
Age : 28

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptysub svi 23, 2009 10:55 am

a to ti je nešto kao neka mana u mozgu...to imamo svi...ništa se nemoraš brinuti ako imaš 15 i kusur... Wink
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptysub svi 23, 2009 10:56 am

da heh....starim...stara baba...hahha.... Very Happy lol!
[Vrh] Go down
Ancy

Ancy


Capricorn Pig
Broj postova : 275
Join date : 27.04.2009
Age : 28

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptysub svi 23, 2009 10:56 am

lol! ..ma nisi
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Emptysub svi 23, 2009 11:13 am

lolich.....hhhhh......
[Vrh] Go down
strahomir




Broj postova : 3
Join date : 14.06.2009

Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: usro sam se   Duhovi životinja . . . Emptyned lip 14, 2009 3:46 pm

proslo ljeto bio sam na normandiji to je mjesto dje su se iskrcavali americki vojnici u 2.svjetskom ratu vidio sam duha kada sam dosa rođak me odvea da mi pokaze spomenik tada smo culi pucnjavu i viku ali vika je dolazila iz mora tada sam vidio kacigu kako pluta uzea sam kacigu a u kacigi je bila zakačena neka crno bjela slika na njoj je bio neki vojnik u uniformi i neka cura na poleđini je pisalo Jamie i Tosha McKanzie tado smo culi neki jezivi zvuk kada smo pogledali prema vrhu stjena vidili smo neku zenu bila je ista ko ona sa slike a par metara iza nas je bio neki covjek u unoformi slicio je onom covjeku sa slike obadvoje su bili bjele boje ja i moj rođo smo zbrisali 2 sata kasnije smo se vratili vidlili smo onu kacigu brzo smo otisli do spomenika i tamo je bilo to ime Jamie McKanzie die in battle against nazy germani sto znaci Jamie MCkanzie pogino u borbi protiv nacistićke njemačke

Duhovi životinja . . . 60923 znam da nema veza sa zivotinjama ali sam se usro vjerujte mi affraid Duhovi životinja . . . 507295 Duhovi životinja . . . 371565 Duhovi životinja . . . 28021
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi životinja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi životinja . . .   Duhovi životinja . . . Empty

[Vrh] Go down
 
Duhovi životinja . . .
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Slike :: Ostalo-
Forum(o)Bir: