Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Tužna sjećanja . . .

Go down 
+11
Gaya$Nina
marie_the_horse_lover
Western girl
' I V Y '
iv@:)
leptiric14
Rainy
Melita
aky-mala
blackie
sokki
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptysri stu 19, 2008 10:23 pm

Ovdje možete:

-objaviti smrt svoga ljubimca
-objaviti tužna sjećanja svojeg/svojih ljubimaca
-podržavati jedni druge u ovim tužnim trenucima
-plakati do mile volje Smile
-izraziti sućut
. . . .
i još punoo, punoo toga, ali morate biti svjesni da je vaši ljubimac otišao na bolje mjesto, tamo negdje među oblacima i daje postao mali anđelčić Tužna sjećanja . . . 866132 koji će vas čuvati i još vam uvijek biti vjeran prijatelj.

Svima su jasna pravila?!
Da?
Onda možemo početi tipkati!
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptysri stu 19, 2008 10:50 pm

Ja ću početi prva!Objavljujem tužna sjećanja.

SJEĆANJA NA:

3 ribice- Ana, Sara i Lujo

Ana- je umrla običnom prirodnom smrću, ustvari, pokušala je pobjeći iz akvarija Tužna sjećanja . . . 474762 dok mi nismo bili doma. Kada smo se vratili našli smo je na podu mrtvu Crying or Very sad.

Sara- Saru je pojela Ana pred mojim očima Tužna sjećanja . . . 418477. To se dogodilo kada sam otišla u svoju sobu pozdraviti ribice. Ušla sam u sobu i vidjela Anu ( zlatna ribica ) kako proždrljivo proždire Saru ( mala tropska ribica ). Tužna sjećanja . . . 28021 kao što ovaj smajlić prikazuje tako sam ja sva u suzama pobjegla iz sobe derući se upomoć i onda sam svoju baku dovukla u sobu i stajala je zgroženo zajedno samnom gledajući stravičan prizor.

Lujo- ovoga se moram sramiti i nemojte me zamrziti ili me napasti. Ja sam ubila Luju Tužna sjećanja . . . 418477. Imala sam samo 4 godine i htjela sam se igrati s njim i tako sam ga lovila po akvariju dok nije od straha jednostavno umro Crying or Very sad.

3 papigice tigrice- Miki, Miki mlađi i Dado

Miki- Dok je moja mama kuhala grah malo se udaljila iz kuhinje. Miki je opazio ukusno jelo i stao na ručkicu lonca i onda se poskliznuo i pao. Uzvukli smo ga van živoga, ali mislim da se previše opekao i od tih opeklina je jadničak umro. Čak mu ni veterinar nije mogao pomoći Crying or Very sad.

Miki mlađi- Pobjegao je kroz otvoreni prozor i Boga pitaj gdje je odletio Crying or Very sad.

Dado- moj tata ne voli životinje i stalno je maltetirao Dadu, a jedne noći dok smo svi spavali ga je ubio Crying or Very sad. Još imam nešto reći mome tati za kraj: TATA SRAMIM TE SE!!!Tužna sjećanja . . . 303591

1 pas mješanac Šaro

Šaro- je izgorio u kućici na vrtu Sad. Imali smo vrt gdje su hodali svakakvi huligani i propalice. Šaro je uvijek spavao u toj šupici. Jedni bolesni ljudi su zapalili šupicu, a Šaro je izgorio zajedno s njom, jer nije mogao pobjeći Sad.

3 hrčka- Tina, Tin i Pahuljica

Tina- umrla je od starosti

Tin- umro od starost

Pahuljica- umrla o starosti

To je to narode. Imate li nešto za reći ili će te napisati svoju obavjest ili tako nešto.
[Vrh] Go down
sokki

sokki


Broj postova : 113
Join date : 12.11.2008
Lokacija : Zagreb

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptypon pro 01, 2008 10:25 pm

Molim moderatore da pobrišu ovu temu jer koliko vidim nitko na toj temi ne piše osim mene!
Hvala!
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyned sij 25, 2009 3:50 pm

sokki evo ja cu pisat
tužno sječanje na mačka mjausa Tužna sjećanja . . . 28021 Tužna sjećanja . . . 478876
jedne večeri oko božiča izašao je tražiti curu to je često radio pa se nismo brinulisve dok nam susjed nije rekao da ga je auto pregazilo Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 28021 Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 28021 Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 28021
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyned sij 25, 2009 6:26 pm

Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 478876 , znam kak vam je- vjeruj te mi

pa da i ja pocnem sa tuznim sjecanjima:

2 psa-
Lola(prva)- otrovali je
točkica-nestala, valjda je izasla iz dvorista i nijes e vise vratila(ona je pas od jednih ljudi)

1 zami-
moj čupko- obolio od artritisa i morala sam ga dati uspavati jel se jako mucio i bilo mi ga je zao gledati, a i vec je prestao jesti, kretati se, piti, i vetos mi je rekao da ce vjerojatno i sam ugimuti

10 mačaka-
crna 1- udario ju auto
crna 2- otrovali ju
stara- ugusila se sa koščicom u grlu, nismo ni skužili
srednja- deda ju prodao za sanduk pive
mala - udario ju auto
maza- ukrali ju
Macor-ukrali ga
šareni- ubio ga pas od jednog decka
lori- nestao
debeli-otisao je za vrijeme tjeranja za jedom mackom i nije se vrato
bjeli- stalno se tuko, bježao, jako mali je jeo, i jednom se nije vratio(on je macak od mog jednog prijatelja, oni su ga udomili- koliko ja znam)

9 ribica-
sve od jednog decka- sve umrle(razbio mu se akvarij- i ribice su se ugusile jer ih je drzao u pre malom akvariu kad mu se ovaj potrgao)

1 papiga-
isto od tog decka- odletila kroz prozor

4 psa-
(njemacki ovcar- svi) isto od tog decka
1- ukrali ga
2 pobjego
3- udario ga auto
4- otrovali ga

1 hrcak-
od jedne cure- dobila je male i zenska ju je pustila u jednu šumu

ima jos ali se trenutno nemogu sjetit- to sve su uglavnom zivotinje koje sam ja poznavala
[Vrh] Go down
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyned sij 25, 2009 11:53 pm

Điz... ovo sa hrčkom je grozno.

Imala sam 3 hrčka - 2 ženke i 1 muškog. Parila ih, a mlade nosila u jedan pet-shop u kojem sam za njih dobila nešto malo novaca, pa sam im za to kupila hranu. Svi su uginuli od starosti s tim da je muški živio 3 godine što je za hrčka i više nego duboka starost.

Žalim za mojim psom Jankom, škotskim ovčarom, koji je živio 15 godina i već je bio slijep kad smo ga uspavali. Uginuo mi je na rukama - nikad zaboravljeni osjećaj ispuštanja duše i praznine u srcu.

Žalim za papigicom Gitom, koja je prerano uginula, jer joj veterinari nisu znali pomoći.

Žalim za školskim konjem Vitezom koji je uginuo od kolika.

Žalim za mojim patuljastim kunićem Gorbačovom, koji je također uginuo od starosti sa 5 godina.

Sada mi je dosta tužnih sjećanja, idem prošetati po ljepšim topicima!
[Vrh] Go down
Rainy

Rainy


Broj postova : 131
Join date : 31.07.2008

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptypet tra 03, 2009 8:54 pm

Moe tužno sjećanje je na mog mačka Čupka. Svoji sam močima vidjela kako ga auto gazi. Crying or Very sad Tužna sjećanja . . . 478876
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptypet tra 03, 2009 11:05 pm

ajoj.... Sad No , to je grozno....
[Vrh] Go down
leptiric14

leptiric14


Broj postova : 46
Join date : 15.04.2009

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 16, 2009 10:41 am

ajme... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 16, 2009 10:50 am

Rainy je napisao/la:
Moe tužno sjećanje je na mog mačka Čupka. Svoji sam močima vidjela kako ga auto gazi. Crying or Very sad Tužna sjećanja . . . 478876
ja san očima vidila kak mi auto gazi esmeraldu moju mačku Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 478876 Tužna sjećanja . . . 478876
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 16, 2009 11:13 am

Duki(mačak)-odlutao(bio je najbolji mačak na svijetu,takvog nema) Tužna sjećanja . . . 478876

Mali(mačak)-Našli smo ga slijepog na jedno oko i mama ga je odbila,uspješno smo mu skoro izlječili oko(da se ne proširi na drugo) i uspješno smo ga udomili.Tamo je živio 3 godine,dok ga nije pogazio auto.

Lila(maca)-Nismo čak ni sigurni,čak ni veterinar nije mogao skužit od čega je umrla.Pretpostavlja se da se otrovala,ali mi je to malo čudno jer kad je umrla joj je krv curila iz usta pale ...

Dumpling(hrčkica)-Bili smo u Gardalandu na 3 dana i ostavili smo je kod bake na čuvanju(mislim,ona ju je svaki dan došla posjetiti).Onda smo se vratili doma a ona se tresla i bila je hladna.Nismo ju uspjeli ugrijati i uginula je,od starosti ja mislim jer je imala 2 i pol god.

Lucky(papigica-tigrica)-njega smo našli na cesti kod mercatora,na moru,Vozili smo ga doma i imali smo ga 3 mjeseca.Međutim on nije moga letjeti niti penjati se po krletci nego je stalno jadan ležao(da znate kak je to grozno za vidjeti Sad )Kada smo se vratili u ZG zvali smo specijalistu za ptice i rekla nam je da vjerojano se ngdi udario dok je bježao i da ima ugrušak krvi u mozgu i da se to nemože operirati kod tako male papigice jer je preriskantno.Tada je bilo samo pitanje vremena kad će uginuti(radili smo mu i gnjezdo i hranili ga jer se nije mogao micati,samo je ležao jadan Tužna sjećanja . . . 478876 )Tako sam jedan dan došla iz šk i mama je rekla da je umro....

Tikica(kos)-Ovo leto smo ju našli kako je ispala iz gnjezda(naravno moj pas je je srušio Tužna sjećanja . . . 474762 )I po noći nam je umrla,bila je preslaba i pre mlada... Sad Tužna sjećanja . . . 28021
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 16, 2009 11:15 am

Lilina smrt mi je bila najšokantnija...
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptysub tra 18, 2009 7:01 pm

meni je ribica uginula prije 4 dana, sad ovoj drugoj moram nabavit drugog frenda- umrla od tumora na repu
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptysub tra 18, 2009 9:02 pm

Grozno mi je to sa ribicama.Brzo umru a ima ih dosta zaraženih po pet shopovima pa ti cjeli akvarij poumire ak slučajno kupiš zaraženu(tak je mojoj frendici) Tužna sjećanja . . . 474762
[Vrh] Go down
Western girl

Western girl


Broj postova : 81
Join date : 18.04.2009

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyned tra 19, 2009 12:54 pm

Ja sam prije imala psa-umro je prirodnom smrću Tužna sjećanja . . . 478876
Imala sam 4 ribice-sve su umrle, nemam pojma od čega..

Vaši su događaji tužnii..dođe mi da plačem Tužna sjećanja . . . 478876
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyned tra 19, 2009 6:17 pm

da, ali uvjek ostane netko kome treba sva ljubav koja im se moze pruzit pa to nekak lakse prođe, ja volontiram u nojinoj arci- tamo stvarno svasta vidim- tuznih prica kolko hoces....
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 23, 2009 8:20 pm

E ja imam sjećanje na jedno ždrijebe ...ždriijebe od moje kobile koje je uginulo dan nakon što su došli u nas u konjički..... Crying or Very sad
E ovako mi smo vam bili kupili kobilu u šestanovcu (kod sinja) i došo je taj poseban dan kada su došli...ugledala sam prikolicu i nije bilo sretnije osobe od mene , a kada su konji izašli iz prikolice nisam vidila mršavije konje od njih...
Njihov stari vlasnik ih nije hranio dovoljno i po zimi ih je držao u brdu .....Sutradan zvala me je prijateljica sva u suzama da je ždriijebe uginulo...
to mi je bio najgori dan u život i kojeg ću uvijek pamtiti , a taj čovjek koji nam ih je prodao bolje da me se čuva...
To ždrijebe bilo je posebno i zvao se Zorro...
I zorro sam znaj iako sam te znala samo jedan dan NIKADA te neću zaboraviti...

ali ima jedna radisna vijest...moja kobila biza je dobro i udebljala se je i opet je ždrijebna....
i evo upravo se odmara i gega od pašnjaka do pašnjaka...
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 23, 2009 8:22 pm

ali ima jedna radisna vijest...moja kobila biza je dobro i udebljala se je i opet je ždrijebna....
i evo upravo se odmara i gega od pašnjaka do pašnjaka...[/quote]

Tužna sjećanja . . . 160593
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 23, 2009 8:27 pm

a najgore je što je taj čovjek postao veterinar i ponaša se ko kreten (oprostite na rječniku) i ima još konja i ostalih životinja.... Shocked
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 23, 2009 8:32 pm

pošalji ga u kuhac!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 23, 2009 8:56 pm

ma on je stvarno luddddd.....
on ti je kobilu na večer kada se trebala oždrijebiti poslao na pašnjak i prepali su je bikovi i nešš se zakompliciralo sa ždrijebetom.....
i tako je ždrijebe umrlo , ali je barem kobila u redu i sad očekuje ždrijebe koje bi se oko 17.5.2009.god. trebalo okotit Very Happy
pa se ona odmara već preko 2 mjeseca i ljepo samo jede i spava i ide na wc lol!
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 23, 2009 9:09 pm

Tužna sjećanja . . . 80869
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptyčet tra 23, 2009 9:22 pm

baš tako!!!!! Tužna sjećanja . . . 80869
[Vrh] Go down
Rainy

Rainy


Broj postova : 131
Join date : 31.07.2008

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptypet svi 01, 2009 2:57 pm

Ovo je isto grozno.
[Vrh] Go down
Rainy

Rainy


Broj postova : 131
Join date : 31.07.2008

Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Emptypet svi 01, 2009 2:59 pm

Sorry nisam skužila da tema ima više stranica pa sam to napisala.Mislilla sam na neštodrugo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tužna sjećanja . . . Empty
PostajNaslov: Re: Tužna sjećanja . . .   Tužna sjećanja . . . Empty

[Vrh] Go down
 
Tužna sjećanja . . .
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Slike :: Ostalo-
Forum(o)Bir: