Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 psi iz udruge noina arka

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

psi iz udruge noina arka Empty
PostajNaslov: psi iz udruge noina arka   psi iz udruge noina arka Emptypon pro 08, 2008 12:13 pm

evo tu jos trenutno nema slika ali kad uzmem fotic sa sobom bit ce. psi iz udruge noina arka 257477

ako neko tamo volontira i i ma neke slike, nek ih stavi, lady je tamo, onda onaj mali bez jedne noge, bull terijer sa štencima, budem stavila slike, jednom, pa ce te te vidjeti. uglavnom, skoro svi psi tamo zu za ugomljavanje, neki tamo zive i godinama(bar su mi tako rekli), i bilo bi jako ljepo da i oni napokon nađu svoj topli dom.
[Vrh] Go down
kiara

kiara


Capricorn Tiger
Broj postova : 52
Join date : 03.11.2008
Age : 37

psi iz udruge noina arka Empty
PostajNaslov: Re: psi iz udruge noina arka   psi iz udruge noina arka Emptypon pro 08, 2008 12:17 pm

[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

psi iz udruge noina arka Empty
PostajNaslov: Re: psi iz udruge noina arka   psi iz udruge noina arka Emptypon pro 08, 2008 1:00 pm

masla sam neke , ali ove neke prvi put vidim. znam za tu stranicu, tamo sam se uclanila, nasla sam 5-6 ovih nekih, bas iz nasih prostorija, ali mi se cini da nisu svi, ali nema veze, sve 5 psi iz udruge noina arka 378669 psi iz udruge noina arka 378669 psi iz udruge noina arka 378669 psi iz udruge noina arka 378669
[Vrh] Go down
Sponsored content





psi iz udruge noina arka Empty
PostajNaslov: Re: psi iz udruge noina arka   psi iz udruge noina arka Empty

[Vrh] Go down
 
psi iz udruge noina arka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Konji :: Oglasi :: Oglasi-
Forum(o)Bir: