Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!

Go down 
+4
mustang
Aron
Beatiful Horses
zrikavac
8 posters
Autor/icaPoruka
zrikavac




Broj postova : 1
Join date : 12.12.2008

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptypet pro 12, 2008 10:24 pm

www.divljikonji.org

Molimo sve članove kluba ako mogu pomoći bilo kakvim lobiranjem savjetima, slanjem clanaka u medije i sl da se zaustavi ubijanje ovog dara prirode i da se podrucje u krajnoj liniji proglasi rezervatom prirode.
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptypet pro 12, 2008 10:57 pm

jel potpisala sam i jako mi je drago da im mogu pomoći. Prije sam o njima čitala u National Geographicu i jako mi je drago da ima mogu pomoći Very Happy Smile Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 584322 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 9614 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 80869 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 123816 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 371565 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 508437
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptysub pro 13, 2008 12:01 pm

cek sta u hrvatsoj postoje divlji konji...prvi glas!
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptysub pro 13, 2008 12:10 pm

i meni je to bio prvi glas kad sam to prije pročitala u National Geographicu. Ali sada 100% znam Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 123816
[Vrh] Go down
mustang




Broj postova : 45
Join date : 04.12.2008

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptysub pro 13, 2008 1:48 pm

JA SAM POTPISAO i zalosno je sto moramo potpisivati peticiju za ovo eeee koliko ljudi treba potpisat za ovo da bi prošlo ak iko zna!!!
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptysub pro 13, 2008 5:29 pm

potpisao!!!
[Vrh] Go down
mustang




Broj postova : 45
Join date : 04.12.2008

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptysub pro 13, 2008 7:13 pm

SVAKA TI DALA ............................ VODE IZ BOKALA!!! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptysub pro 13, 2008 7:29 pm

hh..........
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptypet pro 19, 2008 12:20 am

POTPISALA naravno i moja stara se htijela potpisat....
[Vrh] Go down
mustang




Broj postova : 45
Join date : 04.12.2008

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptypet pro 19, 2008 12:25 pm

ou jea cheers Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 446292 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 446292 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 160593 COOOOLLLLL Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 698340 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 698340 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 698340 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 631310 Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 631310 Laughing
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptysub pro 27, 2008 7:24 pm

Potpisala!!! Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! 80869
[Vrh] Go down
Ena

Ena


Broj postova : 58
Join date : 28.01.2009

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re:Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptysub vel 14, 2009 2:34 pm

I ja sam potpisala ali sam nešto strašno vidjela. Pod ono zločini nad konjima.
Kaže da je netko uslikao ustrijeljenu kobilu s ždrijebetom, a nosila je još jedno malo stvorenje.
Do večeri je kobila uginula u strašnim mukama i bolovima. A maleno ždrijebe je ostalo samo, prepušteno samo majci prirodi.

Mislim stvarno strašno. Pa taj koji je sliko mogao je pozvat pomoć, vetrerinara.
Ko je imao milosti takvo što učiniti.

Šta vi mislite o tome?
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Emptysub vel 14, 2009 10:26 pm

ja mislim da se svi slazemo s tobom....(btw potpisala vec odaaaaaaavno Wink )
[Vrh] Go down
Sponsored content





Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty
PostajNaslov: Re: Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!   Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju! Empty

[Vrh] Go down
 
Molimo Vas spasite divlje konje - potpišite peticiju!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prodajem konje ... kupres
» prodajem konje virovitica
» Spasimo konje!!!
» Prodajem konje
» Pansion za konje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Oglasi :: Oglasi-
Forum(o)Bir: