Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 loša iskustva u jahanju

Go down 
+12
Gini
artur
BadGirl
nika<3
Anna
irma
sarchy
***Horses-Lover***
mustang
Beatiful Horses
Aron
ceela
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
ceela

ceela


Broj postova : 10
Join date : 13.12.2008

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptysub pro 13, 2008 3:37 pm

ja sam ih imala prije nekoliko sati u školi
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptysub pro 13, 2008 5:22 pm

ja sam pao s Arona skoro slomiu ruku i jako natukao misic nisam mogo hodat 2 dana...ali ptica je bila izletila iz grma i on se uplasio...bubic moj... I love you
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptysub pro 13, 2008 9:08 pm

Ja sam opala s Garde i na pola sata uzgzbila sjećanje.
[Vrh] Go down
mustang




Broj postova : 45
Join date : 04.12.2008

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyned pro 14, 2008 4:56 pm

woooow omg Shocked hajde da se i to događa u RH a jesi sad dobro mislim jesi "normalna" (ne mislim nist loše)
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyned pro 14, 2008 5:00 pm

lol! lol! lol! , naravno da jesam, sad se svega sjećam osim kako sam opala loša iskustva u jahanju 384275
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyned pro 14, 2008 6:45 pm

Hehe. Ja sam jednom na Meri iznenada došao na leđa. Ona se uplašila i počela ritat'. Ja sam pao na leđa i izgubio dah na pola minute...Imam ja dosta iskustva u padanju...hehe.
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyčet pro 18, 2008 8:47 pm

kako to da si izbugio DAH na pola minute. Pa valjda ZRAK lol! lol! lol! . Ma samo se šalim, nadam se da si sada dobro i da to nije imalo nikakve posljedice Smile
[Vrh] Go down
***Horses-Lover***

***Horses-Lover***


Capricorn Broj postova : 35
Join date : 25.08.2008

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptysub pro 20, 2008 1:03 pm

joj čovječe affraid

ja nemam nikakvih loših iskustava s konjima
loša iskustva u jahanju 123816
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptypet pro 26, 2008 2:06 am

ja nisam imala strasnih iskustava u vezi jahanja ali s konjima da....mislim jedno strasno isla sam po Galu na ispust a s njom je nutra bio For Fun(najljepši konj kojeg sam do sad vidla) loša iskustva u jahanju 378669 i kak sam ju pomazila i primila za ular da je idem izvest tako je on bio ljubomoran potrčo da je ugrize i ona se prepala srušila me i na svu sreću preskočila.Mislim meni nije bilo nis ali sam se tak prepala pale BTW lijepo skače lol!
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptysri ruj 09, 2009 10:18 pm

ufff....ja sam pala s male kobilice pony (velški planinski pony)bila je trudna pa se je bacila i ja sam ruknula dole lol!
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Libra Pig
Broj postova : 86
Join date : 04.09.2009
Age : 28
Lokacija : Daruvar

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyčet ruj 10, 2009 3:17 pm

Ja zasad nemam nekih loših iskustva s jahanje... nisam do sad nijedamput pala, jedino što su me jednom bolili mišiči (na početku jahanja)... to je to....
[Vrh] Go down
nika<3

nika<3


Aquarius Pig
Broj postova : 29
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Lokacija : where ever the horses are

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyčet ruj 10, 2009 5:24 pm

uuuu.....imam tu za pricat...ovo su 4 najgora pada:
1:na 2.satu se konjić prepo kad je neko uključio prskalice,počeo se ritat pa sam pala...ovo nije bilo nis strasno al mi je bio tek 2. sat pa sam se jaaako prepala
2:skakala sam prepone,a nisam jos znala bas dobro skakat pa sampustila konja da sam ide na preponu a ovaj se zaletio i onda zadnji tren skrenuo tak da mi je noga zapela za preponu a ja sam pala ispod njega tak da me s kopitima pokupio po glavi,nogama i leđima...
3:bila sa na jednoj sitnoj kobilici (malo je viša od ponija) koja je jaako tvrdoglava i kad ju natjeras da nes radi onda ti se zainati i postane neposlušna...tak sam ju ja natjerala da malo brže galopira a ova pobjesnila i počela špricirat...i sve je to bilo ok zato jer je imala kratke noge pa bas i nije isla brzo al se onda naglo zakopala u mjestu,spustila glavu među noge i ja sam preletjela prek nje na ruku a onda na facu i jos su mi se noge nekak cudno prebacile na natrag pa su mi se leđa presavinula i sljedećih nekoliko minuta nisam mogla doc do daha i nisam imala pojma gdje sam...na kraju mi nije bilo nis sam su me leđa i rame boljela oko tjedan dana i imala sam porezotinu od pijeska i podljev kod oka pale
4:konj mi se na terenu zašpricirao dok smo galopirali,prestigo sve ostale i onda se 2m do ulaza u sumu propeo il nes,nisam sigurna pa sam zveknula na leđa i trticu...svi su mi se ovi padovi desili zapravo zbog moje nepažnje i neznanja i imala sam puno srece...ima ljudi koji jase 100x bolje od mene pa su zbog nekakvog glupog pada zavrsili u kolicima ili cak mrtvi...
[Vrh] Go down
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptypet ruj 11, 2009 8:22 pm

čudim se što si još živa Shocked
[Vrh] Go down
nika<3

nika<3


Aquarius Pig
Broj postova : 29
Join date : 25.06.2009
Age : 28
Lokacija : where ever the horses are

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyuto ruj 15, 2009 4:39 pm

imam puno puno puno srece...xD loša iskustva u jahanju 955581
[Vrh] Go down
artur

artur


Aquarius Buffalo
Broj postova : 160
Join date : 09.07.2009
Age : 27
Lokacija : goričan

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyčet ruj 17, 2009 11:08 am

ja ih baš i neMAM.. loša iskustva u jahanju 955581
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyčet ruj 17, 2009 9:44 pm

loša iskustva u jahanju 955581 i tebi belj loša iskustva u jahanju 955581 lol! lol! šalim se ...nemoj se ljutiti loša iskustva u jahanju 418477
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyčet ruj 17, 2009 9:50 pm

ja sam pala na 5 ili 6 treningu konj je krenul u galop i naglo skrenul i ja trus Laughing...
nije mi niš bilo, popela sam se i nastavila jahat.... loša iskustva u jahanju 631310
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptyčet ruj 17, 2009 10:46 pm

Gini, s koga si pala?
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptypet ruj 18, 2009 2:15 pm

S Gini (riđa kobilica ) boks joj je na kraju s desne strane ......
Znaš je ,jer tak????? loša iskustva u jahanju 509623
loša iskustva u jahanju 508437
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptypet ruj 18, 2009 10:55 pm

Da naravno. xD
[Vrh] Go down
Mima

Mima


Broj postova : 62
Join date : 26.08.2009

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptypet ruj 18, 2009 11:29 pm

ja sam jednom cistila jednu kobilu na rancu na koji je moja frendica isla jahat i kobila se prepala, propela i skoro me zglazila..

i jedan poni mi je tri puta stao na nogu xD
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Libra Pig
Broj postova : 86
Join date : 04.09.2009
Age : 28
Lokacija : Daruvar

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptysub ruj 19, 2009 10:22 am

Imala sam i ja puno iskustva s propinjanjem... Ali ništa strašno...
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptypon ruj 21, 2009 1:58 pm

meni su konji stali na nogu ,ali nije mi ništa ...živa sam....
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptypet lis 02, 2009 1:54 pm

evo moj drugi pad : bila sam u galopu i konj je naglo skrenul i ja sam pala
i napravila kolut. Nije konj bio kriv nego ja ,nisam se dovoljno
držala s koljenima.
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Emptypet lis 02, 2009 1:55 pm

E da nije mi bilo niš
loša iskustva u jahanju 508437
[Vrh] Go down
Sponsored content





loša iskustva u jahanju Empty
PostajNaslov: Re: loša iskustva u jahanju   loša iskustva u jahanju Empty

[Vrh] Go down
 
loša iskustva u jahanju
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: