Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja

Go down 
+5
irma
sarchy
Telalluna
blackie
iv@:)
9 posters
Autor/icaPoruka
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptypet vel 13, 2009 4:29 pm

ovdje mozete davati savjete za one koji zele konja a prvo trebaju nagovoriti roditelje........pa pomozite Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptypet vel 13, 2009 4:49 pm

ljudi pomagajte Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptysub vel 14, 2009 12:33 pm

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 508437 Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 798490 mojoj frendici treba pomoc,zelila bih konja ali prvo treba nogovorit starce Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 507295 Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 303591 imate li kojih savjeta za nju Question Question Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 430379 Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 634590 Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 634590 Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 634590 Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 584322
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptyčet vel 26, 2009 3:38 pm

Ja bi isto željela konja... Prije sam išla na jahanje... dok sam bila manja... sad mi nedaju više... kažu mi da to nije baš za mene... A ja bi tako htijela ići na jahanje i imati konja!!! Već sam zaboravila kako se jaše... pale
Kada bi išla kupovati konja... Koja je najbolja pasimna?
Od kud bi mogla kupiti konja?
Gdje bi ga mogla držait? (Inače... Živim u Zagrebu)

Jer mi možete pomoći?
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptyčet vel 26, 2009 5:32 pm

Pa ovo za pasminu...koju voliš....ali za početnike haflići i quater konji...
Pa gdije ih uzgajaju ili oglasi na netu....bogla bi ga na Hipu (skupo) , jarunu (skupo)u samoboru u onom novom pansionu(cijena ok).... Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 888799 neznam di još u EKO SELU ali za to te treba neko vozit autom...i tam je bagatela tam ja držim svoju.... neznam gdje još...
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptyčet vel 26, 2009 9:55 pm

PrInCeSs je napisao/la:
Ja bi isto željela konja... Prije sam išla na jahanje... dok sam bila manja... sad mi nedaju više... kažu mi da to nije baš za mene... A ja bi tako htijela ići na jahanje i imati konja!!! Već sam zaboravila kako se jaše... pale
Kada bi išla kupovati konja... Koja je najbolja pasimna?
Od kud bi mogla kupiti konja?
Gdje bi ga mogla držait? (Inače... Živim u Zagrebu)

Jer mi možete pomoći?

ja ti mogu pomoci Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Prvo im reci kako da to nije za tebe kad obozavaš konje pitaj ih razlog zasto to nije za tebe a ak ti nedaju ONDA:cijeli dan pričaj o konjima i o svome konju u klubu,crtaj konje,ljepi postere od njih , jednostavno budi opsjednuta konjima i budi jako tužna kad ti kažu da nečeš u klub.kad ti dopuste da ideš u klub onda budi PRESRETNA!!!!!!vidim da želiš imati konja svoga a ak ga nemaš gdje držat plati iznamljivanje boxa od toga kluba i kupi konja da tu bude i da ga oni hrane(naravno prvo kad ih nagovoriš da ideš u klub)
eto to je sve od mene,nadam se da ču ti pomoči Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool Cool
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptypet vel 27, 2009 7:44 pm

Hvala vam puno cure!!! Možda upali! Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 698340
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptypet vel 27, 2009 8:23 pm

sretnoooooooooooooo Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 123816 Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 123816
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptypet vel 27, 2009 9:01 pm

Puno sreće i da popravi ocjene.... Laughing Wink
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptypet vel 27, 2009 11:52 pm

sarchy je napisao/la:
Puno sreće i da popravi ocjene.... Laughing Wink

Hvala! (Prolazim s 5.0 od 1. razreda)
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptysri ruj 09, 2009 2:46 pm

želim ti sreće da nagovoriš roditelje i držim palce Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 631310
[Vrh] Go down
CountryGirl

CountryGirl


Libra Buffalo
Broj postova : 97
Join date : 05.08.2009
Age : 38
Lokacija : Podravina

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptysri ruj 09, 2009 8:47 pm

Black Unicorn a čija je ova Posavka na tvom avataru?
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptysri ruj 09, 2009 10:48 pm

Od moje frendice konjić.
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptypon stu 23, 2009 2:07 pm

Telalluna je napisao/la:
Ja bi isto željela konja... Prije sam išla na jahanje... dok sam bila manja... sad mi nedaju više... kažu mi da to nije baš za mene... A ja bi tako htijela ići na jahanje i imati konja!!! Već sam zaboravila kako se jaše... pale
Kada bi išla kupovati konja... Koja je najbolja pasimna?
Od kud bi mogla kupiti konja?
Gdje bi ga mogla držait? (Inače... Živim u Zagrebu)

Jer mi možete pomoći?


Kad jednom nauchis jahat,to se nezaboravlja... Very Happy Kao i voznja biciklom Smile




Inache..ja bih htela svog konja...Ali za sada mi je dovoljno sto imam svog konja u klubu..Jashu ga i ostali...Ali ipak je i moj Very Happy Bash se wolimo Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 378669

Inache kod nas postoji opcija da u klubu iznajmish svog konja...120 e-mesec dana...Kad ga iznajmish placas sve za njega...Potkivanje,veterinara...Sve...Ali samo ga ti jashesh...I kad god hoces Very Happy U bilo koje vreme Very Happy
[Vrh] Go down
artur

artur


Aquarius Buffalo
Broj postova : 160
Join date : 09.07.2009
Age : 27
Lokacija : goričan

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptyčet stu 26, 2009 1:06 pm

cool
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptyčet stu 26, 2009 1:43 pm

Tellaluna jesi uspjela?
[Vrh] Go down
maja_horses

maja_horses


Capricorn Rat
Broj postova : 92
Join date : 03.07.2008
Age : 27
Lokacija : Zagreb,Črnomerec

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptysub stu 28, 2009 12:10 am

Je,uspjela je i sada jaše na Jarunu. Very Happy
Very Happy
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptyčet pro 03, 2009 3:13 pm

JEEEEEEEEEEEEEEJ!!!!!!Super pozdravi sve konjiće na KK Jarunu i uživaj u jahanju i druženju s konjima Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja 636149
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptysub pro 05, 2009 3:08 pm

maja_horses je napisao/la:
Je,uspjela je i sada jaše na Jarunu. Very Happy
Very Happy

Ty maja. Smile
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Emptyuto pro 08, 2009 7:50 pm

Smile) Drago mi je :DD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty
PostajNaslov: Re: Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja   Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja Empty

[Vrh] Go down
 
Kako nagovoriti roditelje da vam kupe konja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako odrzavate izgled vaseg konja? Svakodnevna njega itd..
» Kako do licence?
» kako zaraditi potkove

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: O konjima općenito-
Forum(o)Bir: