Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 bubuljice po prsima

Go down 
+3
Dreamer
' I V Y '
sinisa
7 posters
Autor/icaPoruka
sinisa




Broj postova : 2
Join date : 22.04.2009

bubuljice po prsima Empty
PostajNaslov: bubuljice po prsima   bubuljice po prsima Emptysri tra 22, 2009 4:03 pm

Pozdrav svima!
Zaljubljenik sam u konje i općenito volim životinje.Nedavno sam si nabavio dva konja toplokrvnjaka pa bih zamolio nekog tko ima više iskustva da mi pomogne.U zadnje vrijeme sam na mlađoj kobili
(ima oko dvije god.) primjetio da se povremeno osipa po tijelu,najviše prsima.Bubuljice su veličine nokta i dosta gusto raspoređene.Ponekad se zna osipati više ponekad manje,kao da je neka alergija.Molim vas ako netko nešto zna u vezi toga da javi.
Puno hvala i još jednom pozdrav svima!
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

bubuljice po prsima Empty
PostajNaslov: Re: bubuljice po prsima   bubuljice po prsima Emptysri tra 22, 2009 10:07 pm

Ja stvarno neznam,ali ako si registriran na pegasus možeš tamo otvoriti isti topic(tamo ima jako iskusnih konjara koji će ti sigurno znati pomoći).
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

bubuljice po prsima Empty
PostajNaslov: Re: bubuljice po prsima   bubuljice po prsima Emptysri tra 22, 2009 10:12 pm

Ili jednostavno pitaj veterinara.
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

bubuljice po prsima Empty
PostajNaslov: Re: bubuljice po prsima   bubuljice po prsima Emptysri tra 22, 2009 10:51 pm

to ti moze bit i neka kozna bolest.
svakako pozovi veterinara sto prije!
[Vrh] Go down
sinisa




Broj postova : 2
Join date : 22.04.2009

bubuljice po prsima Empty
PostajNaslov: Re: bubuljice po prsima   bubuljice po prsima Emptyčet svi 14, 2009 4:44 pm

Neki dan nam je bio jedan veterinar i rekao da se radi o bolesti kože zvanoj muvarka ili muharka,i da se to dešava kad su velike vrućine onda se konji koji su bolesni od toga jako osuju.Dali netko zna nešto više o toj bolesti,latinski naziv ili sl.,nigdje nemogu to pronaći na internetu.
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

bubuljice po prsima Empty
PostajNaslov: Re: bubuljice po prsima   bubuljice po prsima Emptyčet svi 14, 2009 5:33 pm

moja kobila je imala isti problem nedavno....mi smo zvali veterinara i on joj je dao neku kremu kojom smo joj mazali to...nakon nekoga vremena je prošlo...to je vjerojatno zbog vručina koje dolaze i zbog povečanog broja napasnika!!
[Vrh] Go down
Nika

Nika


Broj postova : 39
Join date : 10.02.2008

bubuljice po prsima Empty
PostajNaslov: Re: bubuljice po prsima   bubuljice po prsima Emptypet svi 15, 2009 7:03 pm

Ubodi insekata. A u ranu jesen u i ljeto dolaze jedne vrste mušica na čiju su slinu i ugrize neki konji alergični,pa se mažu losionima odbojnog mirisa za insekte i da im se neki ljek,po preporuci veterinara...
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

bubuljice po prsima Empty
PostajNaslov: Re: bubuljice po prsima   bubuljice po prsima Emptysri ruj 09, 2009 2:32 pm

svakako otiđi na pegas bubuljice po prsima 636149 a i pitaj veterinara,ali ja baš ne znam puno o konjima.ali ja bi to učunila Exclamation
[Vrh] Go down
Sponsored content





bubuljice po prsima Empty
PostajNaslov: Re: bubuljice po prsima   bubuljice po prsima Empty

[Vrh] Go down
 
bubuljice po prsima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Zdravlje i bolesti konja-
Forum(o)Bir: