Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pansioni Novi Zagreb/Odra

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

Pansioni Novi Zagreb/Odra Empty
PostajNaslov: Pansioni Novi Zagreb/Odra   Pansioni Novi Zagreb/Odra Emptysri tra 22, 2009 7:04 pm

Slobodno je 6 boksova 3x4. S obzirom da hrane ima na pretek i da imamo viška sijena i zobi, otvoreno je još 6 boksova za iznajmiti po stvarno povoljnoj cijeni od 1250kn. Boksovi se čiste svaki dan, konji se puštaju svaki dan u velike ispuste (sada imamo nove ispuste za one koji su prije bili u posjeti). Konji koji ne poštuju struju mogu biti vani u željeznim ispustima, ali oni su manji. Kad poslikam nove ispuste, stavim i njih, a po potrebi postoji još prostora za ograditi za još ispusta ako bude više konja. S obzirom da vlasnici štale žive u kući pokraj, stalno su konji pod nadzorom (a mislim da je to dosta bitno). Zaboravih još reći da su u boksovima pojilice.

Brojček telefona: Vlado - 091/53 83 173


Pansioni Novi Zagreb/Odra P1220151


za kupanje i ciscenje
Pansioni Novi Zagreb/Odra P1220147


Prostorija za jahace
Pansioni Novi Zagreb/Odra P1220159

Pansioni Novi Zagreb/Odra P1210872


malo terena
Pansioni Novi Zagreb/Odra P1200799

Pansioni Novi Zagreb/Odra P1200800
[Vrh] Go down
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

Pansioni Novi Zagreb/Odra Empty
PostajNaslov: Re: Pansioni Novi Zagreb/Odra   Pansioni Novi Zagreb/Odra Emptypon tra 27, 2009 3:42 pm

[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Pansioni Novi Zagreb/Odra Empty
PostajNaslov: Re: Pansioni Novi Zagreb/Odra   Pansioni Novi Zagreb/Odra Emptypon tra 27, 2009 3:48 pm

kak lijepoooooooooooooooooooooooooooooo Pansioni Novi Zagreb/Odra 89238 Pansioni Novi Zagreb/Odra 89238 Pansioni Novi Zagreb/Odra 89238
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pansioni Novi Zagreb/Odra Empty
PostajNaslov: Re: Pansioni Novi Zagreb/Odra   Pansioni Novi Zagreb/Odra Empty

[Vrh] Go down
 
Pansioni Novi Zagreb/Odra
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hipodrom,Zagreb
» Pansioni Samobor
» Bok,ja sam novi
» Novi moderatori

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Oglasi :: Oglasi-
Forum(o)Bir: