Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Padovi s konja....

Go down 
+33
leela..
Malena maza
Tonka*and*Diana
<3 My Sweet Loves <3
irma
BadGirl
Tina_1992
dosen
mony22
tinki10
Nana
Gaya$Nina
marie_the_horse_lover
dora
aky-mala
Krco
Ena
blackie
' I V Y '
sarchy
Karla
Beatiful Horses
Telalluna
maja_horses
cro_top
Rider
horses
Melita
Curly
Lidyy
atta
Dreamer
Mia
37 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptysub sij 12, 2008 11:56 pm

Tu pricajte o vasim padovima... Laughing .....

Kako ste pali ?
Zasto ste pali ?
S koga ste pali ?
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyned sij 13, 2008 12:07 am

neznam sad točno dalje kak ide po redu pa ću sam neke nabrajat
1. sam pal s Pere, išli smo kas na terenu, bila je trenerica s nama, krene on u u galop, kroz kuruzu, na livadu, ja nisam znala galopirat, ispala mi uzengija, pala sam i skoro mi je stao na glavu.... Rolling Eyes
2. Tayson, kasać, 4 godine, manjež, friško ujahan, ja sam tada bila početnica, skliznula se na vrat, pala (naravno....)
3. Fiosa, teren, 5 konja + Fiosa, Fiosa mrzi kad je puno konja, pala, 3 puta za redom, prvo je naglo stala, pa sam odletila naprjad, drugo, samo sam skliznula na desnu stranu.....završila na podu (travi), treče, neznam kako, odletila sam (opet), ali otraga
4. Nyx, manjež, popiknuo se, pali smo oboje

eto, to su vam neki moji padovi, iako ih je bilo puno više, nemogu se sad svih sjetit!
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyned sij 13, 2008 10:54 pm

Mia reci nam ti nesto o svom padu Laughing
Znas na koj mislim, hehe!
[Vrh] Go down
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyned sij 13, 2008 11:16 pm

Hehe.....Prvi put sam pala sa jednog ponia mi lijepo idemo u hodu prema kanalu
i on se meni zritne...Jer ono...mislila sam kaj bude on dobar je on.I on se meni zritne a ja se nisam drzala s koljenima.To je bio bezvezni pad.

DRUGI PAD JE........

Od ljeta ja treniram s jednom curom koja je imala pastuha(sad je kastrat).
A tada sam ja jahala jednu kobilu koja se tjerala,a konj od te cure tada je jos bio pastuh.I taj jedan trening na jesen sve je u pocetku bilo super,kobila i pastuh su se odlicno slagali,jedino je kobila kad je pastuh bio iza onda je isla malo sporije i dizala rep.Ali ok-e,nije bilo nikakvih problema.I taj trening mi krenemo u galop sve super,sve 5.I kaze nama trener galopirajte na velikom krugu,i mi galopiramo na krugu i odjednom pastuh pocne divljat cura padne s njega i bela se prepadne(a ja sam bila iza pastuha).I pocne mi galopirat u stranu ja visim na pola,nemrem nista! U sedlo se nemogu vratit.....jedino mi preostaje da se bacim,i ja se bacim.Sva sreca nekak sam dobro pala.Samo su me bolili kukovi,al to nije nista! oke....slusajte dalje...i sad pastuh i kobila galopiraju po cijelom manjezu.Pastuh sav napaljen,pokusava ju j****.Ali nezna kak.....nismo ih u pocedtku mogli ulovit.Ta cura,trener i ja ih lovimo 20 minuta,izgubimo pola treninga.Oni galopiraju,pokraj manjeza(malo dalje) je nogometno igraliste i bila je utakmica i naravno bilo je gledatelja i oni umjesto da gledaju utakmicu gledaju nas kak lovimo konje.i tak nakon 20 minuta mi njih ulovili...... Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyned sij 13, 2008 11:26 pm

meni je jednom kobila legla na nogu...ja sam jahala a ona se krenula valjati...nisam se snašla da skočim i ona meni na nogu....a noga mi je bila u nogari....noga mi je imala kvrgu mjesec dana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyned sij 13, 2008 11:31 pm

Haflinger dali si kaj slomila ikad dok si pala s konja??'


Mia ovo je najsmješnije kaj sam ikad čula....da mi je to bilo vidjeti !!
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyned sij 13, 2008 11:33 pm

nisam baš slomila, ali tjedan dana poslje svakog od tih padova nisam mogla hodati!
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Gost
Gost




Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyned sij 13, 2008 11:34 pm

Haflinger je napisao/la:
nisam baš slomila, ali tjedan dana poslje svakog od tih padova nisam mogla hodati!
dobro je još to....bitno da si čitava i da nisi nikaj potrgala na sebi....toga je mene strah
[Vrh] Go down
Lidyy
Moderator
Moderator
Lidyy


Aries Pig
Broj postova : 131
Join date : 12.01.2008
Age : 29
Lokacija : radna soba

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptypon sij 14, 2008 12:25 am

ja sam za sad pala samo 2 put..

prvo sa lea.. kad nisam znala niš o jahanju.. nekaj sam pokušavala u hodu pia me vodila i tam nekaj objašnjavala, imala je lonžu i zamahnula ispred njega s njom ovaj se malo propel i okrenul se a ja dole... Very Happy Laughing lol!

a drugi put.. bezveze.. totalno... jahala sam helenu u školi jahanja i u hodu smo bile, a jedan fin je nekaj mahal s vrečicom.. i kak je ovaj mahal helena se okrenula i ja na pod..

evo.. ja padam iz gluposti.. čudi me da nisam pala (da triput pokucam po stolu kaj nebi bilo..) kad mi se leo zritava...
[Vrh] Go down
http://lydy.bloger.hr
Curly

Curly


Capricorn Snake
Broj postova : 83
Join date : 13.01.2008
Age : 34
Lokacija : Varaždin

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptypon sij 14, 2008 12:29 am

eh.. trebala si videti helenu dok je tek došla k nama..
prvi put dok sam je jahala sam 2 put letela dole.
prvih mjesec dana, možda dva, često smo leteli s nje.. ali kasnije.. ja sam čak i skakala s njom, mala je super bila, temperamentna ali ne previše.. za iskusnog jahača. kasnije je prodana jer ipak nije za školu jahanja.

al to mi je bilo nevjerojatno. s caspera sam letela možda triput, a jahala sam ga puuuuuuno i svakakva sranja mi je radil. čudno.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/anastuhec
Lidyy
Moderator
Moderator
Lidyy


Aries Pig
Broj postova : 131
Join date : 12.01.2008
Age : 29
Lokacija : radna soba

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptypon sij 14, 2008 3:05 pm

da znam da je prodana.. da nije ja bi vjerovatno još dugo na njoj kasala... pričal je mario da su svi leteli kad su hteli ju poterat u galop....
[Vrh] Go down
http://lydy.bloger.hr
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptypon sij 14, 2008 4:23 pm

Već jako dugo nisam pala, ali sam zato zadnji (i prvi puta što sam uopće pala s Fiose) puta pala ispred štale i slomila prst Very Happy
Penjala sam se bez sedla, a stavila sam podsedlicu da se ne nažuljam. Već sam bila gore, ali se podsedlica počela okretati, ja onako napol ležim na njoj pokušavajući se izravnati, a Fiosa lijepo krene u stranu "da mi pomogne", ali na krivu stranu, tako da sam se na kraju ipak pustila. Kak sam držala čvrsto dizgine, slomila sam onaj prst do maloga Mad
Inače sam se u životu dosta napadala s konja. Sjećam se i jednog pada u hali na Hipodromu. Jahala sam jednu haflingerku koja je jako volila juriti. Tako se u zavoju posklizla i pala skupa sa mnom. Ustanovilo se kasnije da je na tom mjestu prokišnjavao strop i ispod piljevine se zaledilo. Tada mi je isto nekaj u stopalu napuklo, ali sam ja i dalje nastavila jahati kao "nije mi ništa"
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptypon sij 14, 2008 8:36 pm

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:42 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rider




Broj postova : 2
Join date : 21.05.2008

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptysri svi 21, 2008 10:01 pm

ja sam jednom jaho u galopu i kobila je naglo stala ja sam zavrsjo na vrbi
[Vrh] Go down
cro_top

cro_top


Virgo Pig
Broj postova : 6
Join date : 18.06.2008
Age : 28
Lokacija : istra

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptysri lip 18, 2008 11:05 pm

ja još nikad nisam pao s konja.jednom sam silazio i nisam se dočekao na noge ali to je bio više smijeh nego pad. Very Happy
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyuto lip 24, 2008 2:12 pm

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:16 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
maja_horses

maja_horses


Capricorn Rat
Broj postova : 92
Join date : 03.07.2008
Age : 27
Lokacija : Zagreb,Črnomerec

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyčet srp 03, 2008 7:29 pm

joj mia..ovaj drugi pad mi je fakat smjesan Laughing Laughing lol! Very Happy Smile Smile
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptypon srp 07, 2008 2:56 pm

...


Zadnja promjena: Telalluna; pon stu 30, 2009 8:57 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyčet kol 07, 2008 4:01 pm

ja sam pala samo jednom i to ne jako davno. Bilo je to prije 4 dana

Prolazila sam sa Gardom pored traktora. Kada smo ga prošli ona se nečega splašila i krenula u galop prema potoku. Iskreno, nije mi se sviđala njezina namjera. htjela ga je preskočit affraid . Ja sam ju povukla lijevo, ona se izritnula i ja sam pala preko njezine lijeve strane. Ona je preskočila potok i odjurila preko livade u svoj koral. Tata mi je odma' preiskočio u pomoć. Izgubila sam sjećanje na 1h ali mi se poslije vratilo.
[Vrh] Go down
Karla

Karla


Virgo Dog
Broj postova : 31
Join date : 14.09.2008
Age : 29

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptypon ruj 29, 2008 8:37 pm

hvala Bogu JOŠ nisam nijednom pala
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptypon ruj 29, 2008 9:02 pm

ima vremena Laughing
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptypon lis 13, 2008 9:34 am

to što nisi pala znači da nisi "krštena" Laughing Laughing (barem mi tako kažemo)
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyčet pro 04, 2008 4:20 pm

e ovako da počnemo do sada sam pala 13 puta...prvo s arktic-a u eko selu,niš strašno radili smo polusjedeći bez držanja i on se zajurio u galop jer se prepo i ja sam zgubila ravnotežu..kk Jarun mi nije osto u najdražem sječanju jer sam damo pala 9 puta i to sve s kokija...drag je i mazast ali se bome gadno zrita..jedanajsti pad je bio totalno bezveze sjela sam na tigra bez sedla i on se pomaknuo u stranu i ja sam skliznula na noge zapravo neznam dali to uopće može računati kao pad lol! ..onda dvanajsti pad sam pala s neke kobile koja vuće drva iz šume i još je od nekog cigana nit je ikad janana nit niš i boga pitaj jeli cijepljena...i ja sjednem na nju i ona ljepo ide hodom( a što je najbolje išla sam na nju i bez sedla i bez uzde sam je imala povodac oko vrata)i uspjela sam je potjerat u kas no kas joj je nikakav,i ljepo smo se šetale pa stajale i odjetamput se zatrči u galop i jedampud zrita pa drugi put i tu sam izgubila ravnotežu i mislila sam se pustit no nisam i onda se ona zrita treči put i naravno pala sam...i asad nedavno trinajsti pad bio je s flesh moon prekrasne visoke mlade western kobile....isto bez sedla i uzde...bila je puštena u koralu jer nije jahana mjesec dana i bila se strčali i onda se smiri i ja je bozovem i ona dode kmeni ja se popnem na ogradu pa na nju i ma nisam bila na njoj niti 2 minute zaleti se u galop i zrita no njen ritaj je bio toliko jak da sam odma zviznula no naravno kako nam je zemlja s kamenčićima u korali pala sam na ruku i ušo mi je sitni kamenćić i ja ga nisam vidla no drugi dan mi se to ognojali niš me nije boljalo osim tog i nakraju odem doktorici dobim zavoj i antibiotike...no sad je ok imam sam tu rani....i kako kažu nisi pravi jahač dok nepadneš 100 puta...
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptyčet pro 04, 2008 7:06 pm

13 puta affraid affraid affraid ?!??!?!
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Emptypon pro 08, 2008 6:16 pm

Da...a šta ćeš to je zbog Jaruna
[Vrh] Go down
Sponsored content





Padovi s konja.... Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... Empty

[Vrh] Go down
 
Padovi s konja....
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» trazim konja
» prodajem konja
» Ekologija konja
» Ekologija konja
» Crtezi konja...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: