Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ergerla Višnjica

Go down 
+5
' I V Y '
aky-mala
blackie
Dreamer
Melita
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypon sij 14, 2008 6:04 pm

Ovdje možete vidjeti koji se konji prodaju iz ergele, koja je cijena, koliko su stari...

http://www.visnjica.hr/ergela/ergela_prodaja.html
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypon vel 04, 2008 10:55 pm

rasprave o cijenama su premještenje u "O konjima općenito" Wink
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptysri oľu 25, 2009 9:30 pm

jedan pastuh košta 48.800
to je previše
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptyuto oľu 31, 2009 4:02 am

pa?
ima i skupljih...
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptyuto oľu 31, 2009 5:04 pm

Ergerla Višnjica 636149 Ergerla Višnjica 636149 Ergerla Višnjica 636149
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptyuto oľu 31, 2009 9:28 pm

stvarno ja sam vidilam samo ovog affraid
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptyuto oľu 31, 2009 10:25 pm

Ah gle...Sve zavisi...Za neke konje nije previse par milijuna.
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptyuto oľu 31, 2009 10:27 pm

da...bivši severinin momak kUpio joj je konja od nekoliko milijuna EURA
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptyuto oľu 31, 2009 10:28 pm

Kaj ce njoj konj,kaj ona jasi...??
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptyuto oľu 31, 2009 10:38 pm

neam pojma,neznaju sta če od para
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptyuto oľu 31, 2009 11:57 pm

Ah,njima viška pa neznaju kaj će,a ja bi si rado za te pare kupila konja(i jos kad bi imala uvjete za držanje konja...) Ergerla Višnjica 866132
[Vrh] Go down
afi
Gost




Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptyčet svi 21, 2009 1:19 pm

puno je novaca ali se radi o pastuhu ponos koji je jako veliki dobrica za pastuha, jašila sam ga i predobar je! a svaka roba ima svoga kupca pa tko želi neka izvoli!
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptyčet svi 21, 2009 6:16 pm

blackie je napisao/la:
jedan pastuh košta 48.800
to je previše
zašto je previše??? pogotovo za pastuha...mislim da nije previše....mislim, neznam kakav je konja....ali ako je kvalitetan, ujahan i sve ostalo onda nije niti malo previše!!!!!
[Vrh] Go down
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypet svi 22, 2009 3:23 pm

Kakve ima veze ako je pastuh ?!?!...

Tolika mu je cijena ztkj je čistokrvni arapski pastuh,a cijene čistokrvnih arapa su takve.
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypet svi 22, 2009 10:47 pm

Mia je napisao/la:
Kakve ima veze ako je pastuh ?!?!...

Pa valjda ztkj ima rasplodnu vrijednost,a kastrat ne...?
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypet svi 22, 2009 11:06 pm

potpisujem ' I V Y '
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptysub svi 23, 2009 10:16 am

' I V Y ' je napisao/la:
Mia je napisao/la:
Kakve ima veze ako je pastuh ?!?!...

Pa valjda ztkj ima rasplodnu vrijednost,a kastrat ne...?
tako je!!
[Vrh] Go down
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptysub svi 23, 2009 10:51 am

Pa na to sam i mislila...samo sam se krivo izrazila... *plavuša*
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptysub svi 23, 2009 10:54 am

ma nema beda.....sve ok!! lol!
[Vrh] Go down
Santa
Gost




Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypon svi 25, 2009 12:47 pm

Pa šta ak košta toliko puno. mi smo našeg skippera platili 75.000 kuna, a vrijedi oko 30-40. 000 eura. on je trakener i drugi je najlijepši pastuh u državi. Ergerla Višnjica 876746 ja jašem u kk satir. u vinkovcima, imamo oko 11 konja nekada ih zna biti i 18 kada dođu kobile na pripust. ne volim lipicanere ni arapske konje zbog njihove naravi i njihovih glava. Ergerla Višnjica 453354
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypon svi 25, 2009 5:02 pm

Santa je napisao/la:
Pa šta ak košta toliko puno. mi smo našeg skippera platili 75.000 kuna, a vrijedi oko 30-40. 000 eura. on je trakener i drugi je najlijepši pastuh u državi. Ergerla Višnjica 876746 ja jašem u kk satir. u vinkovcima, imamo oko 11 konja nekada ih zna biti i 18 kada dođu kobile na pripust. ne volim lipicanere ni arapske konje zbog njihove naravi i njihovih glava. Ergerla Višnjica 453354

tvoja je stvar ako nevoliš lipicance niti arabere, ali to je samo znak da nikada nisi radila sa njima niti si upoznata sa tom pasminom......ja volim sve pasmine....jer ako voliš konje onda ih voliš sve....imaš tog trehentera i svaka ti čast na njemu, ali misliš da je to naj bolja pasmina jer je tvoj konj upravo te pasmine...tako da....možda bi trebala malo probati upoznati i druge pasmine....pa onda tvrditi kakvi su!! ja upravo i volim te pasmine zbog temperamenta jer su energični...i zabavni za jahati, ali to ne znači da nisu poslušni u UŽASNO pametni nije bez veze Arap nazvan kreljevskom pasminom, a i nije bezveze kada se kaže da su lipicanci naj bolji za dresuru, plemenita i jedinstvena pasmina!!!! Ergerla Višnjica 257477
[Vrh] Go down
' I V Y '

' I V Y '


Broj postova : 501
Join date : 30.12.2008
Lokacija : Svugdje po malo...

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypon svi 25, 2009 9:00 pm

Eto,u potpunosti se slažem sa Lipizzan i svime što je rekla Wink .
Jer ni ja ne volim izgled arapskih konja-svatko ima svoj ukus,ali to ne znači da ih ne volim jahati.Zapravo to su jedni od najboljih konja za jahati.
Neki konji mi nisu lijepi baš ali to ne znači da nisu jako dobri za jahati i da ih podcjenjujem zato.
I ovak i onak po meni izgled nije na prvom mjestu,već osobnost konja Wink
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypon svi 25, 2009 9:07 pm

' I V Y ' je napisao/la:
Eto,u potpunosti se slažem sa Lipizzan i svime što je rekla Wink .
Jer ni ja ne volim izgled arapskih konja-svatko ima svoj ukus,ali to ne znači da ih ne volim jahati.Zapravo to su jedni od najboljih konja za jahati.
Neki konji mi nisu lijepi baš ali to ne znači da nisu jako dobri za jahati i da ih podcjenjujem zato.
I ovak i onak po meni izgled nije na prvom mjestu,već osobnost konja Wink

u potpunosti se slažem.....ja nemam ništa protiv da svako ima svoje mišljenje, ali kladim se da ta cura nikada nije ni sjela na Arapa ili lipicanera, a govori tako i to me živcira!!
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypon svi 25, 2009 11:17 pm

' I V Y ' je napisao/la:
Eto,u potpunosti se slažem sa Lipizzan i svime što je rekla Wink .
Jer ni ja ne volim izgled arapskih konja-svatko ima svoj ukus,ali to ne znači da ih ne volim jahati.Zapravo to su jedni od najboljih konja za jahati.
Neki konji mi nisu lijepi baš ali to ne znači da nisu jako dobri za jahati i da ih podcjenjujem zato.
I ovak i onak po meni izgled nije na prvom mjestu,već osobnost konja Wink
potpisujem ja nisam jahala arapa ali bi željela al ipak ono mi je ipak malo previše Laughing
[Vrh] Go down
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Emptypet lip 05, 2009 9:22 pm

tvoja je stvar ako nevoliš lipicance niti arabere, ali to je samo znak da nikada nisi radila sa njima niti si upoznata sa tom pasminom......ja volim sve pasmine....jer ako voliš konje onda ih voliš sve....imaš tog trehentera i svaka ti čast na njemu, ali misliš da je to naj bolja pasmina jer je tvoj konj upravo te pasmine...tako da....možda bi trebala malo probati upoznati i druge pasmine....pa onda tvrditi kakvi su!! ja upravo i volim te pasmine zbog temperamenta jer su energični...i zabavni za jahati, ali to ne znači da nisu poslušni u UŽASNO pametni nije bez veze Arap nazvan kreljevskom pasminom, a i nije bezveze kada se kaže da su lipicanci naj bolji za dresuru, plemenita i jedinstvena pasmina!!!! Ergerla Višnjica 257477[/quote]

slažem se. (ja sa lipicancem skačem Ergerla Višnjica 507295 )
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ergerla Višnjica Empty
PostajNaslov: Re: Ergerla Višnjica   Ergerla Višnjica Empty

[Vrh] Go down
 
Ergerla Višnjica
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Oglasi :: Oglasi-
Forum(o)Bir: