Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  Pretra¾nikPretra¾nik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Casper, bijeli Paint.

Go down 
+14
Gini
irma
atta
Ancy
Dreamer
CountryGirl
sarita
Gaya$Nina
Melita
aky-mala
blackie
marie_the_horse_lover
BadGirl
Lana
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

Casper, bijeli Paint. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. - Page 4 Emptypon stu 30, 2009 11:28 pm

Lana je napisao/la:
o je svaki dan nama je ovakav. Mali uci jako brzo i sve kroz igru. Kad usavrsimo osnovne komande onda cu ga uciti trikove poput propinjanja na komandu itd. Casper trenutno uci skakanje prepona pa postam video nasih prvih skokova za par dana.

Jedva čekam ...

Preljepi je mali Casper, bijeli Paint. - Page 4 378669

Vidim da brzo uči Casper, bijeli Paint. - Page 4 584322
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Casper, bijeli Paint. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. - Page 4 Emptysub pro 12, 2009 2:28 am

Diwan je Casper Smile)) A maleni je preeesladak Casper, bijeli Paint. - Page 4 378669 Casper, bijeli Paint. - Page 4 584322
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Casper, bijeli Paint. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. - Page 4 Emptyned pro 13, 2009 7:49 am

Hvala. Evo U michiganu napokon pao prvi snijeg i posto nikada nisam jahala u snijegu par frendica i ja smo osedlali konje i put pod noge. Casper voli snijeg jedva bi ga zaustavila. Molim skuzajte sto je jako prljav ali je prehladno da ga perem, on se voli valjati u stali i blatu Sad

Photobucket


Photobucket


Photobucket





A kao sto sam obecala, i video naseg prvog skoka koji je totalno uzasan ali preskocili smo i prezivili. Smile



Evo vako mi provodimo vecinu naseg ljeta... uzivajte moje frendice su sastavile odlican video.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
~Anabe££~

~Anabe££~


Taurus Rat
Broj postova : 135
Join date : 02.11.2009
Age : 27
Lokacija : Bjelovar

Casper, bijeli Paint. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. - Page 4 Emptyned kol 29, 2010 2:26 pm

Casper, bijeli Paint. - Page 4 584322
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Casper, bijeli Paint. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. - Page 4 Emptyned kol 29, 2010 5:23 pm

Obicno natrpamo torbe sa hranom i vodom i idemo u sume po sedam osam sati, odmorimo se jedno sat vremena jedemo pijemo konji se ohlade i onda opet.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Casper, bijeli Paint. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. - Page 4 Emptysub ruj 18, 2010 4:50 am