Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prodajem mlade lipicance

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Stanko




Broj postova : 2
Join date : 09.09.2009

Prodajem mlade lipicance Empty
PostajNaslov: Prodajem mlade lipicance   Prodajem mlade lipicance Emptyčet ruj 10, 2009 11:52 pm

Prodajem 3 mlada lipicanca:
1. oždrijebljen 16.02.2008. ime 747 Conversano Mara, muški, otac 307 Conversano Trofetta, majka 762 Mara po cijeni od 11000 kn
2. oždrijebljen 13.05.2008., ime 822 Conversano Trofetta, muški, otac 307 Conversano Trofetta, majka 726 Santa po cijeni od 10500 kn
3. oždrijebljen 30.07.2008., ime 875 Pluto Santa, muški, otac 879 Pluto Munja, majka 736 Santa po cijeni od 10000 kn.
Slike za sada nemam, a trebao bih i detaljne upute kako ih tu staviti, uglavnom radi se o tri pajdaša koji se veselo druže u zajedničkom ograđenom prostoru po kojem trče uzduž i poprijeko, naročito uživaju to raditi kada ih netko gleda..pošto dečki rastu, taj prostor im neće biti dovoljan..i jedna napomena budući sam primjetio da jako žalite kad netko hoće prodati konja...kad odu ova tri, opet mi ostaje još 10, a bit će još i podmlatka...i eto opet mene na starom broju...Pozdrav!
PS ovo je prvi put da pišem na nekom forumu, nisam baš na ti s ovom vrstom komunikacije te vas molim za razumijevanje ukoliko sam nešto pogrešno učinio...popravit ću se Smile
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Libra Pig
Broj postova : 86
Join date : 04.09.2009
Age : 28
Lokacija : Daruvar

Prodajem mlade lipicance Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem mlade lipicance   Prodajem mlade lipicance Emptysub ruj 12, 2009 10:42 am

Stanko: KLIK

Tu sam objasnila korak po korak kako se objavljuju slike na forum
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Prodajem mlade lipicance Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem mlade lipicance   Prodajem mlade lipicance Emptysub ruj 12, 2009 11:34 am

Stanko je napisao/la:
Prodajem 3 mlada lipicanca:
1. oždrijebljen 16.02.2008. ime 747 Conversano Mara, muški, otac 307 Conversano Trofetta, majka 762 Mara po cijeni od 11000 kn
2. oždrijebljen 13.05.2008., ime 822 Conversano Trofetta, muški, otac 307 Conversano Trofetta, majka 726 Santa po cijeni od 10500 kn
3. oždrijebljen 30.07.2008., ime 875 Pluto Santa, muški, otac 879 Pluto Munja, majka 736 Santa po cijeni od 10000 kn.
Slike za sada nemam, a trebao bih i detaljne upute kako ih tu staviti, uglavnom radi se o tri pajdaša koji se veselo druže u zajedničkom ograđenom prostoru po kojem trče uzduž i poprijeko, naročito uživaju to raditi kada ih netko gleda..pošto dečki rastu, taj prostor im neće biti dovoljan..i jedna napomena budući sam primjetio da jako žalite kad netko hoće prodati konja...kad odu ova tri, opet mi ostaje još 10, a bit će još i podmlatka...i eto opet mene na starom broju...Pozdrav!
PS ovo je prvi put da pišem na nekom forumu, nisam baš na ti s ovom vrstom komunikacije te vas molim za razumijevanje ukoliko sam nešto pogrešno učinio...popravit ću se Smile

Čine mi se super, vidim da su svi muški, njih je malo teže prodati, ja već duže vrijeme isto pokušavam prodati muško ždrijebe! Sretno i tebi i meni! hehe
[Vrh] Go down
tomislav
Gost




Prodajem mlade lipicance Empty
PostajNaslov: prodajem lipicance   Prodajem mlade lipicance Emptysri lis 06, 2010 7:52 pm

[Vrh] Go down
gost11
Gost




Prodajem mlade lipicance Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem mlade lipicance   Prodajem mlade lipicance Emptypet lis 08, 2010 12:52 am

Slova i brojke nista ne znace,treba stavit sliku konja koji se prodaje !!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prodajem mlade lipicance Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem mlade lipicance   Prodajem mlade lipicance Empty

[Vrh] Go down
 
Prodajem mlade lipicance
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prodajem zob
» PRODAJEM SEDLO
» prodajem konja
» prodajem ht pastuha
» PRODAJEM LIPICANKU

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Oglasi :: Oglasi-
Forum(o)Bir: