Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Podrska roditelja...

Go down 
+28
Tonka*and*Diana
artur
<3 My Sweet Loves <3
Mima
billy and una
BadGirl
nika<3
blackie
Ancy
marie_the_horse_lover
sarita
Gaya$Nina
aky-mala
palma
mustang
Aron
sarchy
Beatiful Horses
Ana
Sunny
paros---
...::jahacica::...
horses
Curly
Volim konje
Lidyy
anne_ka
Mia
32 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypet sij 18, 2008 12:21 am

Hm....mislim da u ovom topicu svatko od vas ima nesto za reci...

Evo ja cu prva pocet...

Mene roditelji .....podrzavaju! Skola mi ovisi o mom jahanju,ako su slabe
ocjene onda nema jahanja dok se ne isprave. Mama kaze da je to skupi
sport zato me vise tata podrzava u jahanja.

Da cujemo vasu pricu..... Wink
[Vrh] Go down
anne_ka

anne_ka


Cancer Cat
Broj postova : 40
Join date : 16.01.2008
Age : 36
Lokacija : Karlovac/Barilovic

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypet sij 18, 2008 12:49 am

Mami je sve to super al se boji konja,a tata se vec poceo pravit pametan,pretvorit cemo i njega u konjara Laughing
[Vrh] Go down
Lidyy
Moderator
Moderator
Lidyy


Aries Pig
Broj postova : 131
Join date : 12.01.2008
Age : 29
Lokacija : radna soba

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypet sij 18, 2008 2:59 pm

ma moji su oke kaj se toga tiče.. ak mi zabrane da idem na ranč zbog ocjena ona se plačem u sobi pa mi tatek popusti..(tatina maza.. Very Happy )
[Vrh] Go down
http://lydy.bloger.hr
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypet sij 18, 2008 9:22 pm

anne_ka je napisao/la:
Mami je sve to super al se boji konja,a tata se vec poceo pravit pametan,pretvorit cemo i njega u konjara Laughing

E takav je i moj tata u zadnje vrijeme,ali on bi samo arapa s western sedlom. Cool
[Vrh] Go down
Volim konje

Volim konje


Scorpio Pig
Broj postova : 156
Join date : 13.01.2008
Age : 28

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypet sij 18, 2008 10:02 pm

Moj roditelji su se uz mene zavoljeli konje i krenuli u šk. jahanja!
Ja sam geni (šalim se) Twisted Evil
[Vrh] Go down
Curly

Curly


Capricorn Snake
Broj postova : 83
Join date : 13.01.2008
Age : 34
Lokacija : Varaždin

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypet sij 18, 2008 10:22 pm

eh.. moji starci to ajmo reći podržavaju, čisto zato jer znaju kolko volim te konje i kolko me jahanje usrećuje..
jedini uvjet su naravno dobre ocjene..

al je problem kaj se moja majka (pa i otac) boje da se meni nekaj nebi dogodilo na turniru (pff, ko da mi se na treningu nebre Rolling Eyes) pa se ne natječem.. nažalost. Neutral
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/anastuhec
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptysub sij 19, 2008 2:30 pm

E to je i kod mene problem! Jednom kad me mama mama gledala na treningu samo sam prolazila kavalete,a moja mama je bila sva u strahu a da vidi kad skacem 80 cm mislim da bi pala u nesvijest.! Rolling Eyes

Oke...ajde boje se...ali opet to je da tak kazem nasa sreca(jahanje)....
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptysub sij 19, 2008 7:19 pm

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
...::jahacica::...

...::jahacica::...


Virgo Broj postova : 154
Join date : 14.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptyuto sij 22, 2008 11:55 pm

pa meni su roditelji bili protiv jahanja jer je skupo,mogu nastradati,pa vec treniram tkd(gdje sam slomila ruku i tesko se razbolila)al kada sam im objasnila kako jahanje djeluje na polozaj tjela,samu koncentraciju...
onda su me podrzali i sada mi govore da kada dobim dozvolu da ce me voditi u lipice na jahanje...
ipak sam dobila njihovo povjerenje za jahanje Very Happy
[Vrh] Go down
paros---

paros---


Broj postova : 14
Join date : 20.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptysri sij 23, 2008 4:57 pm

...::jahacica::... je napisao/la:
pa meni su roditelji bili protiv jahanja jer je skupo,mogu nastradati,pa vec treniram tkd(gdje sam slomila ruku i tesko se razbolila)al kada sam im objasnila kako jahanje djeluje na polozaj tjela,samu koncentraciju...
onda su me podrzali i sada mi govore da kada dobim dozvolu da ce me voditi u lipice na jahanje...
ipak sam dobila njihovo povjerenje za jahanje Very Happy

Zasto u Lipice? Na trening mislis ili? Shocked
[Vrh] Go down
...::jahacica::...

...::jahacica::...


Virgo Broj postova : 154
Join date : 14.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptysri sij 23, 2008 5:01 pm

ma ne na trening nego kao neku nagradu kada dobim jahacu.jer oduvjek sam jaako htjela ici tamo pa cu ici. Wink
[Vrh] Go down
Sunny

Sunny


Broj postova : 17
Join date : 14.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypet sij 25, 2008 11:04 pm

Mene moji podržavaju.

Dok god ne padam , sve ok, kaj se njih tiče.Cool Laughing
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypon sij 28, 2008 10:11 pm

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:36 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ana

Ana


Cancer Monkey
Broj postova : 43
Join date : 23.01.2008
Age : 31

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypon sij 28, 2008 10:36 pm

Mene moji podrzavaju, i zeljeli bi mi kupit konja i sve, al kazu da pricekamo jos malo.
[Vrh] Go down
...::jahacica::...

...::jahacica::...


Virgo Broj postova : 154
Join date : 14.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptyuto sij 29, 2008 10:11 pm

Ana je napisao/la:
Mene moji podrzavaju, i zeljeli bi mi kupit konja i sve, al kazu da pricekamo jos malo.
i meni je tata reko da bi mi kupio arapa ili nekog drugog da ga imam di drzati.jer polje di moj tata drzi masline je malo i daleko od kuce. Sad
jednog dana cu si kupiti konja.nece oni ni znati Wink
[Vrh] Go down
Sunny

Sunny


Broj postova : 17
Join date : 14.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptyuto vel 05, 2008 12:20 am

horses je napisao/la:
sta jos nisi pala??

Jesam.
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptyuto vel 05, 2008 11:50 am

moj tata meni zabrani kad imam loše ocjene da idem u konjićki...mama mi je rekla da će me u proljeće upisat u Brezovac u neki konjićki jer u ovom jedva da neka jašim...skoro nikad.... Sad
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptyčet pro 04, 2008 4:33 pm

Moj satari je zakon kupujemi sve živo od opreme i sad se on počeo bavit jahanjem ali western no onako više radi rekreacije...a mama to niš nepodržava on misli da smo ludi i jako se boji za mene jedamput je bila tam i ćitavo vrijeme kokodakala nemoj ovo nemoj ono,pazi ovo pazi ono..a kad sam imala trening ise pa crkla je kad me vidla u galopu a kad sam išla na preponu ma niš strašno nkih 45... ok i to je još nekak mogla gledat no kad je povisila na 50 ajme otišla je u štalu...loL....MOJ STARI JE ZAKON!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptyčet pro 04, 2008 7:04 pm

mame obično tako postupaju, one se svega boje, pogotovo moja baka.
Ja i ti smo iste i moj tata se počeo bavit jahanje Smile
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptyčet pro 04, 2008 9:26 pm

Mene starci ful podrzavaju..btw staroi je napravio ranch zbog mene.....
[Vrh] Go down
mustang




Broj postova : 45
Join date : 04.12.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypet pro 05, 2008 2:52 pm

imam 16 god i starci me djelomično podržavaju dakle možeš sve to radit al ćemo te mi ucjenivat ono ak oš ič jahat plačaš svojim đeparcem sve i moraš mi oprat auto Rolling Eyes A BLAGO SE TEBI ARONE TI IMAŠ SREĆE SVAKA ĆAST NA STARCIMA Podrska roditelja... 446292
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypet pro 05, 2008 5:58 pm

slažem se s mustangom, bas si sretan. Pomalo sam ljubomorna na tebe Laughing
[Vrh] Go down
Aron

Aron


Broj postova : 132
Join date : 09.11.2008

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptyned pro 07, 2008 2:58 pm

Hehe...i ja sam sretan ali sada mi je ta sreca pala u vodu...ako nekog zanima nek pita...
[Vrh] Go down
palma

palma


Broj postova : 56
Join date : 16.11.2008
Lokacija : istra

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptyned pro 07, 2008 6:52 pm

Mene zanima, šta se dogodilo?
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Emptypon pro 08, 2008 6:14 pm

mene isto jako zanima šta je bilo????
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podrska roditelja... Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... Empty

[Vrh] Go down
 
Podrska roditelja...
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: