Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Podrska roditelja...

Go down 
+28
Tonka*and*Diana
artur
<3 My Sweet Loves <3
Mima
billy and una
BadGirl
nika<3
blackie
Ancy
marie_the_horse_lover
sarita
Gaya$Nina
aky-mala
palma
mustang
Aron
sarchy
Beatiful Horses
Ana
Sunny
paros---
...::jahacica::...
horses
Curly
Volim konje
Lidyy
anne_ka
Mia
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
larica

larica


Gemini Horse
Broj postova : 78
Join date : 18.08.2009
Age : 45
Lokacija : istra

Podrska roditelja... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... - Page 3 Emptysri pro 09, 2009 1:51 am

Podrska roditelja ili muza kao u mom slucaju je uvijek dobrodosla!Mene nitko nije uzimo za ozbiljno cak su mi se i smijali a moj muz pogotovo zato se sad ne smije kad ide samnom cistit stalu ili istovarat sijeno! Mad
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Podrska roditelja... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... - Page 3 Emptysri pro 09, 2009 3:46 pm

hahaha Wink samo ti njima pokazi Very Happy
Sasha...blago teeeebiiiiii Smile hocu jaa Sad
[Vrh] Go down
<3 My Sweet Loves <3

<3 My Sweet Loves <3


Broj postova : 52
Join date : 21.11.2009

Podrska roditelja... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... - Page 3 Emptysri pro 09, 2009 9:50 pm

Jaop blago tebi Sash....ocu i ja tako!!! Very Happy
Eto prednosti zasto treba da se zivi na selu a ne u gradu!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Malena maza

Malena maza


Leo Buffalo
Broj postova : 23
Join date : 27.08.2010
Age : 26
Lokacija : Selo pored Osijeka

Podrska roditelja... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... - Page 3 Emptypet kol 27, 2010 11:36 pm

Evo da i ja kazem nesto malo... Very Happy Moji mene totalno podrzavaju. Odmalena volim konje i stalno sam tatu molila da mi kupi konja i to... i onda na moj kirvaj platili su mi jahanje ponija i svidjelo mi se, pa me tata pitao bi li htjela uciti jahati. Vi vec znate koji mi je bio odg. Mama je bila onak khm, hm... ali zbog super ocjena (same petice) me pustila. Nakon prvog trening me pitala jesam li se bojala jahanja i padanja, ja rekla ne, i sada me samo pita jel mi bilo dobro nakon jahanja. Oni zapravo nisu vidjeli kako jasim no kada sam im pokazala slike, ''ponosili su se'' .... Nadamo se da ce zbog te podrske jedan dan doci i kupnja konja. Very Happy
[Vrh] Go down
horse-lover

horse-lover


Pisces Rat
Broj postova : 42
Join date : 09.09.2010
Age : 28
Lokacija : Rijeka-hrvatska

Podrska roditelja... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... - Page 3 Emptypon ruj 13, 2010 11:53 pm

ja sam od malena htjela konja ali roditelji mi nisu dopuštali da nabavim psa,a kamoli konja.kad sam imala između 9 i 10 godina htjela sam psa ali su mi govorili da sam premala pa su mi nabavili psa tek kad sam navršila 12 god. počela sam razmišljati o školi jahanja.nakon nagovaranja upisali su me prošle godine. imam potpunu njihovu podršku!oni mi sve nabave u svoje vrijeme. baka i dede nešto su govorili šta ću ja kad završim školu jahanja,da neću imati svojeg konja pa gdje ću onda jahati itd.ja sam sigurna da bi meni mama i konja nabavila da ima novca,tatu bi možda morala nagovarati ali njega bi mama nagovorila. nažalost ja nemam konja. mama mi je rekla da ću ja tek kad navršim 20 godina i odaberem svoj život nabavit sebi konja jer još nisam završila ni osnovnu školu pa tako sa sada ništa. Podrska roditelja... - Page 3 430379
[Vrh] Go down
http://hors.forumcroatian.com
Sponsored content





Podrska roditelja... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podrska roditelja...   Podrska roditelja... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Podrska roditelja...
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: