Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Treniranje mladoga konja

Go down 
+14
larica
saša vojtulek
CountryGirl
Gaya$Nina
atta
marie_the_horse_lover
...::jahacica::...
horses
Backy
Curly
Lidyy
Dreamer
devil
Mia
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptypet pro 11, 2009 1:45 pm

wow o.o raste ko gljiva
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptypet pro 11, 2009 2:35 pm

aha! sam nek on meni raste Very Happy
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptypet pro 11, 2009 9:32 pm

koliko je sad star ja mislim da neće više rasti a to moš jednostavno vidjeti uzmeš jednu špagu i razvučeš mu od kićice skroz do gornjeg dijela noge gdje se pregiba i tu zadržiš a ovaj dio s kićice okreneš do grebena i vidiš jel mu još fali ili je postigo visinu ali mislim da je
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptypet pro 11, 2009 10:59 pm

sad je star 2 godine i 3mj. aj bas cu probat to sutra.
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptypet pro 11, 2009 11:23 pm

probaj i ako imaš kojeg odraslog konja isprobaj može se malo pogriješiti ali ne puno ili recimo ako ti bude viška špage onda ti je taman još dok se razjača i to je to a lipicanci ti otprilike u to vrijeme prestaju s rastom a on je križan tak da mislim da neće više rasti a do 5god sazrijevaju neki i duže
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptypet pro 11, 2009 11:27 pm

ma ima odraslih kolko hoces. malo cu se pozabavit onda s tim, bas me zanima. ne znam tocno za njegovu mamu, znam samo da je jedan roditelj lipicanac a drugi neam pojma. il su joj baka il deda krizani, stvarno ne znam. a tata mu je cisti lipicanac.
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptysub pro 12, 2009 12:33 am

ma ja recimo tako izmjerim ždrijebe i od prilike znam koje ć bit visine to me je djed naučio ma da ali čim ima krvi lip to je to sad si lijepo nađi nekog tko zna učit konja da vozi i uči ga na am tak da ti se nauči vozit dok je tak mlad
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptysub pro 12, 2009 7:36 pm

moja Gaya ima 2 godine i već je vozila jedne svatove sa mamom....=D...a jahatiu je još ni nismo počeli učiti...
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptysub pro 12, 2009 10:33 pm

ma da to je najbolje ja isto sa 1.5godinom već lagano prežem onda kasnije bude super lagano
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptyned pro 13, 2009 8:59 pm

hej atta ma ja mislim da neće xantus više rasti ono što m fali to je taman još dok se raširi
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Emptyned pro 13, 2009 10:22 pm

a budemo vidjeli Smile
on sad je tipicne visine lipicanca.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treniranje mladoga konja   Treniranje mladoga konja - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Treniranje mladoga konja
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Ekologija konja
» Ekologija konja
» Crtezi konja...
» poklanja konja
» Ekologija konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: