Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Jahanje hladnokrvinh konja

Go down 
+11
irma
Gaya$Nina
iv@:)
sarchy
atta
aky-mala
Beatiful Horses
paros---
Melita
Dreamer
horses
15 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyčet oľu 06, 2008 10:33 pm

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:29 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyčet oľu 06, 2008 10:58 pm

sa samim nazivom ovog topica diskriminiraš hladnokrvne konje koda su neznam kaj....isto ti je....jahala toplokrvnjaka ili hladnokrvnjaka
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptypet oľu 07, 2008 12:20 am

Jahanje hladnokrvinh konja 3553 kak to može biti isto?
Obično toplokrvnjake nemreš zaustaviti, a hladnokrvnjake teško potjerati, pa ti treba skroz različite tehnike jahanja!
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptypet oľu 07, 2008 5:13 pm

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
paros---

paros---


Broj postova : 14
Join date : 20.01.2008

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptypon oľu 10, 2008 5:32 pm

ja sam pred sota godina jahala posavce. ja frendica smo isle jahat kod nekihprijatelja, to je bilo kad sam tek pocela jahat. nisam bila jos ni u klubu u Labinu uclanjena. Isto je kao i jahanje svakog normalnog konja. Nama nije bio problem tjerat jer smo svaki dan radili i onda su imali kondiciju..
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptypon oľu 10, 2008 9:20 pm

....


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptysri oľu 12, 2008 3:54 pm

ja sam prije jahala jednu toplokrvnu kobilu (davnih dana) i bila je užasno debela.
kad sam sišla sa nje noge su me boljele kak sam ih morala širit Jahanje hladnokrvinh konja 384275
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyuto stu 11, 2008 6:17 pm

koja je razlika između toplokrvnjaka, i hladnokrvnjaka Question to me oduvjek zanimalo


i kak ja znam dali ja imam toplokrvnjaka, ili hladnokrvnjaka, dali to ide po pasminama ili po određenim jedinkama???
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyuto stu 11, 2008 9:21 pm

hladnokrvnjaci - debeli, pomalo mali, spori

toplokrnjaci - brzi, vitki, visoki

nadam se da sad vidis razliku i da sam ti tocno objasnila Very Happy Smile
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyuto stu 11, 2008 11:59 pm

erm...ne bi se slozila sa ovim da su hladnokrvnjaci spori!
jahala sam jednu posavku i ide ko raketa.
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptysri stu 12, 2008 11:39 am

aha, a dali to ide po pasminama ili po jedinki
i u koju od tih dvije skupine bi pripadali frizjac i shire, ako to ide po pasminama Jahanje hladnokrvinh konja 888799
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptysri stu 12, 2008 9:46 pm

atta, znam da hladnokrvnjaci nisu spori ali nisu bas brzi kao konji koji su toplokrvni.
Nisam ja mislila nista lose.

aky-mala, frizijski su u toplokrvnjacima (barem mislim Jahanje hladnokrvinh konja 888799 ), a za Shire fakat ne znam. Oni mi vise nekak vuku na hladnokrvnjake Jahanje hladnokrvinh konja 634590
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyčet stu 13, 2008 12:41 pm

aha, ok, Wink Very Happy
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyned stu 16, 2008 12:45 am

Pronašla sam! Frizijski konji su toplokrvni, dok su Shire konji hladnokrvni Smile
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyned stu 16, 2008 10:23 pm

aha, ta dva konja si ja mislim nabavit(s vremenom Jahanje hladnokrvinh konja 866132 ), i sa kojim bi mi trebalo biti lakse baratat Question Jahanje hladnokrvinh konja 430379

sa shirom, jel tak
[Vrh] Go down
sarchy
Moderator
Moderator
sarchy


Capricorn Dog
Broj postova : 125
Join date : 04.12.2008
Age : 29
Lokacija : Zagreb-Centar

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyčet pro 04, 2008 3:57 pm

neki su od vas pisali gluposti Shocked no ja se definitivno slažem sa melitom ima pravo nije isto no za početnike su savršeni jer imaju ljepi udoban i sporiji kas i dosta ih je teško potjerat pa kad malo više nauče o jahanju tada ih treba stavit na toplokrvnog konja pa će ljepo znat potjerat i polako s vremenom hvatat brži ritam...ja jašim Hrvatskog posavca i savršen je zove se tigar i nikad mu nije palo na pamet da mi se zrita reagira na moj glas i htjela bi ga kupit no sve u svoje vrijeme... Jahanje hladnokrvinh konja 584322
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyčet vel 12, 2009 11:30 am

svaki je konj na svoj nacin dobar Laughing lol!
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptysri oľu 18, 2009 1:51 am

aky-mala je napisao/la:
aha, ta dva konja si ja mislim nabavit(s vremenom Jahanje hladnokrvinh konja 866132 ), i sa kojim bi mi trebalo biti lakse baratat Question Jahanje hladnokrvinh konja 430379

sa shirom, jel tak


tesko da bi ti bilo lakse sa shireom. to je ogromna mrcina, kaj bi s njim??
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptysri oľu 18, 2009 12:02 pm

atta je napisao/la:
aky-mala je napisao/la:
aha, ta dva konja si ja mislim nabavit(s vremenom Jahanje hladnokrvinh konja 866132 ), i sa kojim bi mi trebalo biti lakse baratat Question Jahanje hladnokrvinh konja 430379

sa shirom, jel tak


tesko da bi ti bilo lakse sa shireom. to je ogromna mrcina, kaj bi s njim??

znam Jahanje hladnokrvinh konja 89238 Jahanje hladnokrvinh konja 384275 Jahanje hladnokrvinh konja 378669
ali dok cu hi ih nabavljat vjerojatno cu imati 30 god tak da..
a to mi je tako ljepi konjo
Jahanje hladnokrvinh konja Horses16
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptysri lip 03, 2009 7:50 pm

hladnokrvnjaci su puno lakši za "rukovanje" i mirniji su.....a što se tiče brzine ne slažem se sa onima koji kažu da su spori....ne samo da su brzi nego imaju i ogromnu snagu.....
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptypon stu 16, 2009 5:20 pm

Mi u klubu imamo jednu kobilicu mix posavca i haflingera !!!!Ja sam ju jednom vodina u boxs i jako me potezala ljevo pa desno lol! I kada se napokon smirila došli smo u box i TAKO ME JAKO STISNULA O ZID DA SAM MISLIMA DA ĆE MI CRIJEVA ISPASTIIII!!!!!!!!!!!!!!!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Ja jašem samo toplokrvne konje ,a na početku mi je
bilo jako teško potjerati bilo kojeg konja lol! lol! a sad mi ide I love you
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptypon stu 16, 2009 5:21 pm

Ali obožavam sve konje ovog svijeta
[Vrh] Go down
CountryGirl

CountryGirl


Libra Buffalo
Broj postova : 97
Join date : 05.08.2009
Age : 38
Lokacija : Podravina

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptyuto stu 17, 2009 11:13 am

meni su hladnokrvnjaki najbolji i najudobniji
[Vrh] Go down
maja_horses

maja_horses


Capricorn Rat
Broj postova : 92
Join date : 03.07.2008
Age : 27
Lokacija : Zagreb,Črnomerec

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptypet stu 27, 2009 9:46 pm

Ja sam imala priliku jašiti jednu posavku. Mirna k obubica al na komande ide SAVRŠENO čak bolje nego neki toplokrvni. Smile
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Emptypet stu 27, 2009 9:49 pm

ja sam još prije išla gledat jednog pastuha posavca koji je bil na prodaju
konjić je stvarno savršen, nikad na sebi sedlo nije imao, a kad smo mu stavili nyx-ovo sedlo - on ništa, stoji tamo i gleda nas...i onda se jedna cura popela na njega...on isto ništa

hladnokrvnjaci su odlični konji zato što su užasno mirni i staloženi
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Sponsored content





Jahanje hladnokrvinh konja Empty
PostajNaslov: Re: Jahanje hladnokrvinh konja   Jahanje hladnokrvinh konja Empty

[Vrh] Go down
 
Jahanje hladnokrvinh konja
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jahanje po snijegu
» Jahanje
» jahanje
» Jahanje bez sedla

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: