Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pozdrav svim konjoljupcima:)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Amadea2911

Amadea2911


Broj postova : 1
Join date : 31.07.2008

Pozdrav svim konjoljupcima:) Empty
PostajNaslov: Pozdrav svim konjoljupcima:)   Pozdrav svim konjoljupcima:) Emptyčet srp 31, 2008 11:53 am

Bok svima! Njaprije želim reći da mi je jako drago što sam tijekom redovitog "šalabazanja" po netu naletjela na ovaj forum. Evo, pa sad da se ukratko i predstavim: živim u Istri (ali u 9. mjesecu selim u Zagreb na fax (veterina)), svojeg konja nemam (još!) jer mi ni uvijeti ni vrijeme to nisu dopuštali, kućni ljubimac- dugodlaki njemački ovčar, jašem na nekoliko mjesta (nažalost, samo rekreativno, ali to se dolaskom u Zagreb možda promijeni) i apsolutno naj naj konj mi je frizijac. Eto, toliko od mene. Nadam se da nisam nista zaboravila:P
I imam jos jedno pitanje...ne znam da li ga smijem ovdje postavit...?!
Da li mi netko može reći kako od svih onih klubova u Zagrebu odabrati novi klub?! Hvala
lol! Pozdrav svim konjoljupcima:) 955581 Pozdrav svim konjoljupcima:) 508437
[Vrh] Go down
Roberta

Roberta


Broj postova : 7
Join date : 24.03.2008

Pozdrav svim konjoljupcima:) Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svim konjoljupcima:)   Pozdrav svim konjoljupcima:) Emptysri kol 06, 2008 7:20 pm

welcome Pozdrav svim konjoljupcima:) 508437 Pozdrav svim konjoljupcima:) 371565
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Pozdrav svim konjoljupcima:) Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svim konjoljupcima:)   Pozdrav svim konjoljupcima:) Emptyčet kol 07, 2008 3:22 pm

dobrodošla Pozdrav svim konjoljupcima:) 41663 .
Ne znam odgovoriti na tvoje pitanje. sry.
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Pozdrav svim konjoljupcima:) Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svim konjoljupcima:)   Pozdrav svim konjoljupcima:) Emptysri vel 25, 2009 12:39 am

ni ja,ali nam je ipak drago sto si tu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pozdrav svim konjoljupcima:) Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svim konjoljupcima:)   Pozdrav svim konjoljupcima:) Empty

[Vrh] Go down
 
Pozdrav svim konjoljupcima:)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pozdrav svim ljubiteljima konja
» Pozdrav !
» Pozdrav!
» Pozdrav!
» Pozdrav svima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O forumu :: Prostorije za druženje-
Forum(o)Bir: