Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hello people.......

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
vrhunski

vrhunski


Broj postova : 2
Join date : 11.08.2008

Hello people....... Empty
PostajNaslov: Hello people.......   Hello people....... Emptypon kol 11, 2008 1:14 am

Živili narode!!!Drago mi je sto cu moci s vama podjeliti svoja misljenja i iskustva o zajednickoj ljubavi prema konjima.Inace sam iz sinja gdje su konji tradicija,od alke,galopskih utrka,preponskog jahanja itd...S konjima sam odrastao i zivio dobar dio svog zivota,nazalost danas stignem tek rekreativno jahati jer mi je priroda posla takva da nemam puno slobodnog vremena...Ali ljubav uvjek ostaje.....Veselim se ugodnu druzenju.... Hello people....... 584322
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Hello people....... Empty
PostajNaslov: Re: Hello people.......   Hello people....... Emptypon kol 11, 2008 11:14 am

dobrodošao Razz . I ja se nedam ugodnom druženju Hello people....... 41663 . Nadam se da ćeš staviti puuuno slika konja iz Sinja Hello people....... 123816 . Inače, ja sutra idem na more, a ja sam jedina aktivna na ovom forumu pa se nećeš imati sa kime dopisivati Sleep . Ovaj je forum propao, ali ja ga pokušavam opet 'uzdignuti'. Za sada smo samo mi aktivni Sleep . Mene neće biti 1 tjedan ali kada se vratim nadam se da čemo se ugodno družiti Hello people....... 371565 .
[Vrh] Go down
vrhunski

vrhunski


Broj postova : 2
Join date : 11.08.2008

Hello people....... Empty
PostajNaslov: Re: Hello people.......   Hello people....... Emptypon kol 11, 2008 2:58 pm

joj bas mi je zao sto je takva situacija s forumom ali sto kazes valja ga pokusati ozivjeti..uzivaj na moru.. Hello people....... 631310
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Hello people....... Empty
PostajNaslov: Re: Hello people.......   Hello people....... Emptypon kol 11, 2008 9:21 pm

hvala, sutra idem
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hello people....... Empty
PostajNaslov: Re: Hello people.......   Hello people....... Empty

[Vrh] Go down
 
Hello people.......
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O forumu :: Prostorije za druženje-
Forum(o)Bir: