Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 slučajnost ili sudbina??

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Emptypet lip 05, 2009 7:32 pm

prije par mjeseci nešto mi se nevjerovatno dogodilo.....evo ovako moj tata je išao u jedno selo kada je njegov prijatelj ga zvao da je našao neke odbjegle konje...moj tata ih je našao i došla je policija i tako dalje....na kraju se ispostavilo da su to četiri čistokrvna englezera koji su pobjegli preko mađarske granice u Hrvatsku...pošto policija nije dala vlasnicima da ih odvedu odmah preko granice...moj tata se ponudio da budu kod nas dok se to sve ne riješi.....ja kada sam ih vidila bila sam u šoku jer ti konji su za mene bili divovi...ja sam inače naučila na lipicance koji su u prosjeku oko 1,65..tako da su ovi za mene bili stvarno velike.....stvarno su bili prekrasni, drugi dan Mađari su ih odveli (nažalost) ali morali su ih vratiti vlasniku...tako da sam taj dan u svome dvorišu imala čak 12 konja....nisam se makla iz kuće cijelo vrijeme sam bila doma sa njima, a iz škole sam šprintala ko mutava samo da što prije stignem....uffffff...stvarno su bili prekrasni.......ja mislim da je to bila neka sudbina jer od svih ljudi ti su konji završili u našim rukama....taj njihov vlasnik je bio stvarno sretan što ih je moj tata našao i pobrinuo se za njih jer zaista vrijede mnogo!!!!

evo uspjela sam sačuvati i koju sliku.....od tih konja....

ovo je kastrat neznam mu ime ali je lijep...

slučajnost ili sudbina?? 198dh5

ovo smo taj kastrat i ja...

slučajnost ili sudbina?? 263frqx

ovo je moja frendica i on...

slučajnost ili sudbina?? 28151ly

a ovo su svih ti četiri konja... u mojoj štali...

slučajnost ili sudbina?? 5v0zy8
[Vrh] Go down
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: Re: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Emptypet lip 05, 2009 8:22 pm

prelijepi su slučajnost ili sudbina?? 378669

blago tebi Sad bar si 1 dan provela s njima
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: Re: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Emptypet lip 05, 2009 8:25 pm

pa da.....tako mi je žap bilo što su morali ići.....a nisu htjeli niti jednoga prodati!!
[Vrh] Go down
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: Re: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Emptypet lip 05, 2009 8:29 pm

život nije fer slučajnost ili sudbina?? 303591
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: Re: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Emptypet lip 05, 2009 8:31 pm

niti malo....
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: Re: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Emptysub lip 06, 2009 3:11 pm

Lipizzan lover je napisao/la:
pa da.....tako mi je žap bilo što su morali ići.....a nisu htjeli niti jednoga prodati!!
a steta sad bi ih imala 9 konja i ja mislim da ti je to sudbina sto su ta 4 konja baš kod tebe zavrsila... Very Happy

ps.BLAGO TI SE! Sad
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: Re: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Emptysub lip 06, 2009 3:14 pm

ah....kod mene svaki tjedan prođe po dva do tri konja....nekada nam netko ih ostavi na čuvanje ili otave kod nas na prepuštanje kobile i tak.....tako da sam stvarno puno konja vidila u životu.....
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: Re: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Emptysub lip 06, 2009 3:16 pm

a bas ti se blago Very Happy
[Vrh] Go down
aminek

aminek


Capricorn Goat
Broj postova : 15
Join date : 09.08.2009
Age : 32
Lokacija : Branjin Vrh

slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: Re: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Emptypon kol 10, 2009 10:24 pm

Lipizzan lover je napisao/la:
prije par mjeseci nešto mi se nevjerovatno dogodilo.....evo ovako moj tata je išao u jedno selo kada je njegov prijatelj ga zvao da je našao neke odbjegle konje...moj tata ih je našao i došla je policija i tako dalje....na kraju se ispostavilo da su to četiri čistokrvna englezera koji su pobjegli preko mađarske granice u Hrvatsku...pošto policija nije dala vlasnicima da ih odvedu odmah preko granice...moj tata se ponudio da budu kod nas dok se to sve ne riješi.....ja kada sam ih vidila bila sam u šoku jer ti konji su za mene bili divovi...ja sam inače naučila na lipicance koji su u prosjeku oko 1,65..tako da su ovi za mene bili stvarno velike.....stvarno su bili prekrasni, drugi dan Mađari su ih odveli (nažalost) ali morali su ih vratiti vlasniku...tako da sam taj dan u svome dvorišu imala čak 12 konja....nisam se makla iz kuće cijelo vrijeme sam bila doma sa njima, a iz škole sam šprintala ko mutava samo da što prije stignem....uffffff...stvarno su bili prekrasni.......ja mislim da je to bila neka sudbina jer od svih ljudi ti su konji završili u našim rukama....taj njihov vlasnik je bio stvarno sretan što ih je moj tata našao i pobrinuo se za njih jer zaista vrijede mnogo!!!!

evo uspjela sam sačuvati i koju sliku.....od tih konja....

ovo je kastrat neznam mu ime ali je lijep...

slučajnost ili sudbina?? 198dh5

ovo smo taj kastrat i ja...

slučajnost ili sudbina?? 263frqx

ovo je moja frendica i on...

slučajnost ili sudbina?? 28151ly

a ovo su svih ti četiri konja... u mojoj štali...

slučajnost ili sudbina?? 5v0zy8


joojj...kad se sjetim kako smo ih lovili po njivama.....hehe...ali isplatilo se....baš su bili lijepi ti konji!!!
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: Re: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Emptypon ruj 21, 2009 2:02 pm

prekrasni su ti konjići,ali ako ih je bilo 12 konja taj dan znači da imaš 8 konja???? confused confused confused


blago tebi ti si stvarno sretan čovjek !!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





slučajnost ili sudbina?? Empty
PostajNaslov: Re: slučajnost ili sudbina??   slučajnost ili sudbina?? Empty

[Vrh] Go down
 
slučajnost ili sudbina??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Slike :: Ostalo-
Forum(o)Bir: