Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Casper, bijeli Paint.

Go down 
+14
Gini
irma
atta
Ancy
Dreamer
CountryGirl
sarita
Gaya$Nina
Melita
aky-mala
blackie
marie_the_horse_lover
BadGirl
Lana
18 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyčet srp 30, 2009 3:06 am

Cijeli zivot htjedoh konja, i zelja mi ostvarila prije misec dana. Ovo je moja ljubav Casper, 6godina, cistokrvni.

Casper, bijeli Paint. Wti0sl

Casper, bijeli Paint. 10xylaw
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyčet srp 30, 2009 5:45 pm

aa kako je kraaasan Casper, bijeli Paint. 378669

P.S smanjila sam slike,bile su prevelike Wink
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptypet srp 31, 2009 12:26 pm

prekrasan je i pliz stavi jos slika ako imas Very Happy
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptysub kol 01, 2009 9:44 pm

lijepi Casper, bijeli Paint. 378669
ček šta nisu painti šareni quateri tak mi piše u knjizi a casper je bijeli pa nebi li onda trebao biti quater Casper, bijeli Paint. 634590 Casper, bijeli Paint. 430379 confused
[Vrh] Go down
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptysub kol 01, 2009 11:08 pm

i ja mislim Surprised
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptysub kol 01, 2009 11:59 pm

On je cistkrvni. Jedina boja na njemu su vrhovi usiju smedi, sve ostalo bijelo.
Roditelji su mu oboje registrirani paint i on ima papire za registraciju iako to jos nisam napravila. Stavit cu jos slika poslije, kad se vratim sa posla.
I sto je zanimljivo ima potpuno pink kozu i plave oci, ali nije albino. Jako je drukciji i poseban, on mi je bio ljubav na prvi pogled kad sam isla kupiti konja. Uzela sam njega umjesto cistokrvnog arapa.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyned kol 02, 2009 12:50 pm

super nisam mu prije primjetila uši hvala na pojašnjenju lol!
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptypon kol 03, 2009 4:45 am

hehe, kaze da ima plave oci.... ko i moja macka lol(skroz bjela)

bas je krasan. jel kastrat ili ....
[Vrh] Go down
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptypon kol 03, 2009 4:48 pm

Prekrasan je! Morat ćeš paziti da ti ne zgori na suncu Laughing
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptypon kol 03, 2009 11:47 pm

small" border="0" alt=""/>
Photobucket" border="0" alt=""/>
Photobucket" border="0" alt=""/>
Photobucket" border="0" alt=""/>
Photobucket" border="0" alt=""/>
Photobucket" border="0" alt=""/>
Photobucket" border="0" alt=""/>
Photobucket" border="0" alt=""/>
Photobucket" border="0" alt=""/>
Photobucket" border="0" alt=""/>
Photobucket" border="0" alt=""/>


Evo jos slika, on nazalost ima jako osjetljivu kozu te svaki dan mu stavljam tonu kreme za sunce na lice da ne izgori, i deka za muhe sa zastitom od UVA me kostala priko 100USD, tako da je ok plus ima jako sjene na pasi.
Inace je treniran western, ali ovaj tjedan pocinjemo english oboje, pa na skakanje prepona krajem ljeta. Iako je dosta mali 14.3 cura koja se profesionalno bavi skakanjem je ocarana njegovom gradom i zeli ga probati na skakanje. Drzite fige jer sam vise manje pocetnik hehe.
E da trenirat ce nas besplatno u zamjenu da joj pomognem sa njenim thouroughbredom koji je jako problematican, mos mislit.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyuto kol 04, 2009 1:54 pm

a super...prekrasan je.......super je zdravlja...građe...ma sve..i jako je poseban.....ističe se.....meni su oni i draži nego arapi tako da mislim da si dobro izabrala...jer ako si rekla da si više malje početnik.....arap bi bio prevelik temperament za tebe...tako da svaka čast......i još jedno prekrasan je!!!
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyuto kol 04, 2009 8:03 pm

Casper, bijeli Paint. 378669 Hvala. Ja sam poput onih ljudi koji zele vise od dobro istrenirane zivotinje. Meni je najbitnije bilo naci konja koji ima karakter i koji mene prihvaca za prijatelja i vodju. Kad sam ga prvi put vidila doslovno sam osjetila klik i znala sam da je on pravi. Na moju srecu ispostavilo se da je zdrav, mlad i razigran. Na jesen se selimo na farmu pa mu kupim malu bebu arapica da nije sam, plus moj muz zeli kupiti dvogodisnjeg crnog quartera koji je apsolutno zapostavljen od svoje vlasnice. Postam i njegove slike uskoro. Nadam se da ce odluciti prodati tako da cemo imati lipu familiju uskoro.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyuto kol 04, 2009 9:07 pm

jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj blago ti se
Casper je preeekrasan Very Happy
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyuto kol 04, 2009 9:44 pm

Lana je napisao/la:
Casper, bijeli Paint. 378669 Hvala. Ja sam poput onih ljudi koji zele vise od dobro istrenirane zivotinje. Meni je najbitnije bilo naci konja koji ima karakter i koji mene prihvaca za prijatelja i vodju. Kad sam ga prvi put vidila doslovno sam osjetila klik i znala sam da je on pravi. Na moju srecu ispostavilo se da je zdrav, mlad i razigran. Na jesen se selimo na farmu pa mu kupim malu bebu arapica da nije sam, plus moj muz zeli kupiti dvogodisnjeg crnog quartera koji je apsolutno zapostavljen od svoje vlasnice. Postam i njegove slike uskoro. Nadam se da ce odluciti prodati tako da cemo imati lipu familiju uskoro.

sve što rekla slažem se ....i vjeruj mi...konji su prava stvar za obitelj......mi od kada imamo konje (6 god) toliko sam se povezala sa tatom...jednostavno konji su nešto nevjerojatno........jednostavno su me učinili sretnom....!!!
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyned kol 09, 2009 5:02 pm

super slike ....hehe naj bolji je na 7 slici kada iskesi zube lol!
[Vrh] Go down
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyned kol 09, 2009 10:02 pm

prekrasan je Casper, bijeli Paint. 89238
[Vrh] Go down
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyned kol 09, 2009 10:03 pm

sry nisam htjela 2 puta............ Embarassed
[Vrh] Go down
blackie
Moderator
Moderator
blackie


Aquarius Pig
Broj postova : 1101
Join date : 26.12.2008
Age : 28

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyuto kol 11, 2009 1:01 pm

evo bu izbrisala
[Vrh] Go down
CountryGirl

CountryGirl


Libra Buffalo
Broj postova : 97
Join date : 05.08.2009
Age : 38
Lokacija : Podravina

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptysri kol 12, 2009 11:02 am

prekrasan..dlaka mu je bjela ko bjela svila
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyčet kol 13, 2009 12:04 am

Mala tajna. Kad ga okupam nasprejam ga sa laser sheen tekucinom i voila! Dlaka mu ostane sjajna tri cetiri dana. mozes ga nasprejati prije cesljanja i ima isti effect, ukloni prljavstinu i doda svileni sjaj na bilo koju boju dlake. Smile Ovdi u americi kupim cetiri boce (quarts) za 18.00 dolara aprox 100 kuna.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyčet kol 13, 2009 12:28 am

sumnjam da to ima u hrv, a i ako ima jedna boca je min. 100kn...
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyčet kol 13, 2009 10:14 am

hey ja dolazim doma za novu godinu pa ako hocete mogu ubaciti nekoliko boca. Iskreno, Laser sheen je najbolji product koji sam isprobala do sad. Da samo vidite kako mu dlaka bude sjajna na suncu izgleda potpuno sedefasto.
http://www.smartpakequine.com/productclass.aspx?productClassid=3449
Evo link pogledaj i komentare.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyčet kol 13, 2009 3:23 pm

mogli bi se dogovorit... Laughing
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Ancy

Ancy


Capricorn Pig
Broj postova : 275
Join date : 27.04.2009
Age : 28

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptysub kol 15, 2009 2:31 pm

prelijep je...obožavam bijele konje lol! Casper, bijeli Paint. 378669
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Gemini Pig
Broj postova : 40
Join date : 11.07.2009
Age : 40
Lokacija : United States of America

Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Emptyuto ruj 01, 2009 11:40 pm

Photobucket" border="0" alt=""/>

A gle ovo malo cudo. Ovo je prinova, registrirani paint arabian Sar Bayonette Caspur. Dolazi doma za par tjedana, i smisljamo novo ime. Ako imate prijedlog ajde da cujem! Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/reignivband
Sponsored content





Casper, bijeli Paint. Empty
PostajNaslov: Re: Casper, bijeli Paint.   Casper, bijeli Paint. Empty

[Vrh] Go down
 
Casper, bijeli Paint.
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Paint

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Slike :: Vaši konji-
Forum(o)Bir: