Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 kk Sv. Ivan Zelina

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Mima

Mima


Broj postova : 62
Join date : 26.08.2009

kk Sv. Ivan Zelina Empty
PostajNaslov: kk Sv. Ivan Zelina   kk Sv. Ivan Zelina Emptysub kol 29, 2009 10:48 pm

jer zna ko ista o ovom klubu? kolko se placa jahanje (bilo kakvo sam da nije skola jahanja), kakvi su tamo konji i dal imate neke slike od konja i terena?
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

kk Sv. Ivan Zelina Empty
PostajNaslov: Re: kk Sv. Ivan Zelina   kk Sv. Ivan Zelina Emptyned kol 30, 2009 7:16 pm

ja mislim da ti ima njihova internetska stranica

www.konjickiklub.net

ali ti je stranica jos u izradi
[Vrh] Go down
Tina_1992

Tina_1992


Libra Monkey
Broj postova : 57
Join date : 10.08.2009
Age : 31

kk Sv. Ivan Zelina Empty
PostajNaslov: Re: kk Sv. Ivan Zelina   kk Sv. Ivan Zelina Emptypon kol 31, 2009 11:03 am

Klub je smješten u ugodnom ambijentu tradicijskog prigorskog imanja u Sv. Ivanu Zelini. Gospodarske zgrade uređene su za smještaj konja ( 11 bokseva), a stambeni prostor za potrebe članova sa svim prostorijama potrebnim za funkcioniranje kluba (garderoba, ured, kuhinja, dnevni boravak, sanitarni čvor, kupaonica i dvije sobe za noćenje). Prostor za trening je pješčani „manjež“, dimenzija 23X36 m.

Klub upisuje polaznike u školu jahanja za sve uzraste. Škola jahanja traje 15 sati nakon kojih je polaznik sposoban samostalno upravljati konjem u svim njegovim kretnjama (hodu, kasu i galopu). Nakon završene škole jahanja pruža se mogućnost terenskog ili rekreativnog jahanja, ali i bavljenja sportom (preponsko i dresurno jahanje).

Trener i voditelj škole jahanja i kluba je Dražen Gagro, višegodišnji reprezentativac Hrvatske u preponskom jahanju, te jedini trener konjaništva sa diplomom Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Cijena škole jahanja iznosi 1500 kn, nakon čega se polaznicima omogućuje postati članovima kluba. Godišnja članarina iznosi 500 kn, te ja tako za članove cijena jednog sata jahanja 50 kn.

Budući da se KK Sv. I. Zelina nalazi 30 km od Zagreba i 45 od Varaždina, brzo je i lako dostupan iz svih smjerova. Za zainteresirane koji ne posjeduju vlastiti prijevoz moguće je doći i javnim prijevozom (česte linije sa autobusnog kolodvora), a moguć je i dogovor sa članovima koji dolaze iz Zg.

Imamo izuzetno mirne konje za školu jahanja i teren. Ukoliko biste željeli smjestiti svog konja u ovaj ugodan ambijent uz stručan i profesionalan nadzor, slobodna su još 4 boksa.
Organiziramo i višednevno jahanje slikovitim brežuljcima Zelinske gore.
Za sve dodatne inormacije stojimo na raspolaganju.
Dođite i ugodno se provedite u Konjičkom Klubu Sv. Ivan Zelina!


ovo sam skinula sa pegasusa... Very Happy
na ovome linku imate slikice i svasta jos o klubu...http://www.pegasus.hr/forum/index.php?topic=5577.0
[Vrh] Go down
Mima

Mima


Broj postova : 62
Join date : 26.08.2009

kk Sv. Ivan Zelina Empty
PostajNaslov: Re: kk Sv. Ivan Zelina   kk Sv. Ivan Zelina Emptypon kol 31, 2009 1:09 pm

ajme hvala! godisnja clanarina 500 kn?? pa to je savrseno!! meni skola jahanja vise ne treba pa.. fala puno!
[Vrh] Go down
grickooo

grickooo


Broj postova : 4
Join date : 02.03.2011

kk Sv. Ivan Zelina Empty
PostajNaslov: Re: kk Sv. Ivan Zelina   kk Sv. Ivan Zelina Emptyčet oľu 03, 2011 2:39 pm

ja sam u zelini zavrsio skolu jahanja...sigurno imas najboljeg treneera u hrvatskoj...pitaj koga oces znaju ga svi cheers konji su super..a kad ces ic na teren jjjoooojjj savrseno je
[Vrh] Go down
Sponsored content





kk Sv. Ivan Zelina Empty
PostajNaslov: Re: kk Sv. Ivan Zelina   kk Sv. Ivan Zelina Empty

[Vrh] Go down
 
kk Sv. Ivan Zelina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Konjički klubovi, ranchevi i savezi-
Forum(o)Bir: