Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Beagl (bigl)

Go down 
+2
Mima
Anna
6 posters
Autor/icaPoruka
Anna

Anna


Libra Pig
Broj postova : 86
Join date : 04.09.2009
Age : 28
Lokacija : Daruvar

Beagl (bigl) Empty
PostajNaslov: Beagl (bigl)   Beagl (bigl) Emptysub ruj 05, 2009 5:43 pm

Danas je Beagle jedna od popularnijih pasmina, te su postali vrlo omiljeni obiteljski psi. Nažalost, bigli su vrlo često korišteni u svrhu medicinskog i laboratorijskog istraživanja.
Bigl je veseo, simpatičan pas, vrlo prijateljski raspoložen prema ljudima tako da nije idealan čuvar. Tvrdoglavog je karaktera pa mu je potreban dosljedan odgoj. Jako voli djecu te rado laje.
Bigl je mali pas, kompaktne i čvrste građe. Lubanja je relativno dugačka sa izraženim stopom. Uši su niže nasađene, dugačke te zaobljene pri vrhu. Njuška je četvrtaste građe. Oči su velike, tamne boje. Ramena su mišićava, a prsni koš je dubok i širok. Leđa su kratka i snažna. Prednje noge su ravne i snažnog kostura. Šape su kompaktne i okrugle. Stražnje noge su miŠićave i daju dojam snage.

Rep je visoko nasađen, nošen uspravno no ne savinut preko leđa. Rep je relativno kratak u odnosu na veličinu psa. Dlaka je kratka, gusta i priljubljena. Boja dlake je u većini slučajeva trobojna.
Ova pasmina se minimalno linja, a kratka dlaka ne zahtjeva veliku pažnju, četkanje je dovoljno. Ovaj mali lovački pas iziskuje puno aktivnog kretanja.

Bigl je pas za ljude koji žele malog, ali aktivnog ljubimca. Bigli vole lajati pa je to karakteristika koju bi vlasnici trebali prihvatiti. Uz dobro školovanje i dovoljno kretanja bigl će postati idealan obiteljski pas.

Beagle doživi 12 do 15 godina

Beagl (bigl) 6f10f0bc-7f00-0001-4263-8079d921e813

Beagl (bigl) DSC04123

Beagl (bigl) DSC01740

Beagl (bigl) DSC01752

Beagl (bigl) DSC01777

Beagl (bigl) DSC01795
[Vrh] Go down
Mima

Mima


Broj postova : 62
Join date : 26.08.2009

Beagl (bigl) Empty
PostajNaslov: Re: Beagl (bigl)   Beagl (bigl) Emptyned ruj 06, 2009 1:57 pm

druga treca i zadnja slika su mi naj Beagl (bigl) 378669 ma preslatki su oni ja bi bigla!
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Libra Pig
Broj postova : 86
Join date : 04.09.2009
Age : 28
Lokacija : Daruvar

Beagl (bigl) Empty
PostajNaslov: Re: Beagl (bigl)   Beagl (bigl) Emptyned ruj 06, 2009 2:10 pm

To su stvarno lijepi psi! Odlični su loci no pomalo svojeglavi pa ih se treba naučiti da dođu na naredbu jer znaju odlutati za mirisom.
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Beagl (bigl) Empty
PostajNaslov: Re: Beagl (bigl)   Beagl (bigl) Emptyned ruj 06, 2009 6:21 pm

meni biglovi iskreno nisu nista posebno... ali nekome ko ih ima, mislim da jesu.i da istina da su svojeglavi i da im treba dobar odgoj i mislim da su to spi koji su stvoreni za kucu i da uvjek budu sa obitelji. neznam kako bi taj pas prezivio da ga njegova obitelj ostavi samog...
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Beagl (bigl) Empty
PostajNaslov: Re: Beagl (bigl)   Beagl (bigl) Emptyčet ruj 10, 2009 10:04 pm

awww..swatko
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

Beagl (bigl) Empty
PostajNaslov: Re: Beagl (bigl)   Beagl (bigl) Emptypet lis 02, 2009 5:50 pm

aky-mala je napisao/la:
meni biglovi iskreno nisu nista posebno... ali nekome ko ih ima, mislim da jesu.i da istina da su svojeglavi i da im treba dobar odgoj i mislim da su to spi koji su stvoreni za kucu i da uvjek budu sa obitelji. neznam kako bi taj pas prezivio da ga njegova obitelj ostavi samog...

pa oni su tako medeni Beagl (bigl) 584322 Beagl (bigl) 584322 Beagl (bigl) 584322 Beagl (bigl) 378669 Beagl (bigl) 378669 Beagl (bigl) 378669
[Vrh] Go down
*MiSS_HorSSes*

*MiSS_HorSSes*


Broj postova : 224
Join date : 12.09.2009

Beagl (bigl) Empty
PostajNaslov: Re: Beagl (bigl)   Beagl (bigl) Emptyuto sij 05, 2010 6:09 pm

medeni mali biglići!!!kako su slatki Beagl (bigl) 89238 Beagl (bigl) 89238 Beagl (bigl) 89238 Beagl (bigl) 89238 Beagl (bigl) 89238
[Vrh] Go down
Sponsored content





Beagl (bigl) Empty
PostajNaslov: Re: Beagl (bigl)   Beagl (bigl) Empty

[Vrh] Go down
 
Beagl (bigl)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O kučnim ljubimcima :: O kučnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: