Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Padovi s konja....

Go down 
+33
leela..
Malena maza
Tonka*and*Diana
<3 My Sweet Loves <3
irma
BadGirl
Tina_1992
dosen
mony22
tinki10
Nana
Gaya$Nina
marie_the_horse_lover
dora
aky-mala
Krco
Ena
blackie
' I V Y '
sarchy
Karla
Beatiful Horses
Telalluna
maja_horses
cro_top
Rider
horses
Melita
Curly
Lidyy
atta
Dreamer
Mia
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
dosen

dosen


Broj postova : 12
Join date : 02.08.2009

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptyned kol 02, 2009 8:04 pm

Ja sam pala dva puta,u manježu.



1. S Napija,najmanjeg konja kojeg imamo u školi,a niš krenuo galop a ja jahala 2 tjedna i nisam se držala koljenima i pala na lijevu stranu xD


2.Pala s našeg najplašljivijeg konja Jacka.. Neko je s nogama lupio o pod vani i on skočio i počeo galop i on se zaustavi a ja odskliznula na koljeno! Haha
[Vrh] Go down
Tina_1992

Tina_1992


Libra Monkey
Broj postova : 57
Join date : 10.08.2009
Age : 31

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptypet kol 14, 2009 11:06 am

Ja sam pala nekih deset puta...tri puta u galopu...
1.pala sam sa ponija,nije htjel trcat i nabil se na zicu i struja ga je po njusci,on se okrenul,odtrcal krug galopom,stal i samo me zbacil odjednom...nisam se niti nadala tom,a jahala sam bez sedla i bila sam pocetnica tad...

2.sa Grickom sam isla na teren sama i isla sam nekim putem koji nije bas nikud vodil,pa sam se vracala natrag i Gricko je pocel odmah u galop(nevoli sam na teren i samo bi nazad isal)i pustila sam ga...on je trcal kuda smo dosli,sve je bilo ravno i malo uzbrdice...i blizili se mi kraju livade(na kraju je bil vinograd, mali putic je vodil uz vinograd na strmu nizbrdicu)i mislila ja kako ce Gricko stat,jos sam ga ja pocela zaustavljat,a on nista i skrene naglo prema nizbrdici,ja preletjela preko njega na jednu stranu,pala u stelju,al sam drzala uzde pa me jos on vukal par metara po stelji i na kraju sam zavrsila ispod njega...kasnije mi je sva kosa bila puna lisca i stelje...

3.jednom se Dama poskliznula i oba dvije smo pale u spric galopu,ona je pala pola metra od mene,a jednom je kad sam je jahala u ogradi zapela za zicu,mozda ju je struja,ili se samo prestrasila, krenula je trcat, i potrkla se,vec je padala na jednu stranu,a ja sam se bacila sa nje...na kraju se ona nekako izvukla pa nije pala,a ja jesam...

4.jednom sam isla sa curama iz Barilovica na teren kada smo bile na danima piva,jahale smo u kenteru i Gricko je pocel brzo galopirat natrag,a cure su jahale konja koji je bil na trkama pa nisam htjela da ih on pretece jer bi Chiwas vjerojatno potrcal za Grickom...Kada sam isla zaustavit Gricka on se pocel bacat i ja pala!!!

ima ih jos,al nisu strasni Very Happy
Sva sreca pa mi jos nikad nista nije bilo, jedino kad sam jednom jahala Gricka on je naglo skrenul i ja sam uganula nogu u zengiji Rolling Eyes al doktoru nisam isla,a prestalo je bolit nakon 2 tjedna Laughing
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptypet kol 14, 2009 11:17 am

uuu 3 je naj gori ja mislim affraid
[Vrh] Go down
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptypet kol 14, 2009 11:29 am

ja sam zamalo jednom u galopu pala na stranu,ali sam se nekako uspjela držat za sedlo.lijeva noga i uzengija su mi poletjeli na desnu stranu Rolling Eyes

osim toga nisam imala nijedan pad,do sada Very Happy
[Vrh] Go down
Tina_1992

Tina_1992


Libra Monkey
Broj postova : 57
Join date : 10.08.2009
Age : 31

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptypet kol 14, 2009 1:26 pm

marie_the_horse_lover je napisao/la:
uuu 3 je naj gori ja mislim affraid

pa tako nekako...ona se potrkla ili poskliznula,pala prema glavi,ja sam odletila preko nje,a ona je pala nekako,nezz ni sama dal je napravila kolut,ili je samo pala na stranu,al kad sam se ustala ona je stajala preplaseno i malo si je njusku razderala...a iza nas je isal jedan jahac i skoro nas jos pokupil,dobro da je Remy odmah stala...
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptypet ruj 11, 2009 12:49 pm

uff...ja sam pala sa ponya velškog planinskog ponya...kobilica je bila trudna i nije više mogla pe se je bacila na poda a ja sam ruknula s nje lol!
[Vrh] Go down
<3 My Sweet Loves <3

<3 My Sweet Loves <3


Broj postova : 52
Join date : 21.11.2009

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptyuto pro 08, 2009 11:38 pm

Ja jos nisam pala.....msm tek sam pocetnik ali je Dijana (moja divna kobila) iz onako laganog hoda na kraju casa skocila i krenula u galop.....ja sam se jako uplasila ato sto ni najmanje nisam ocekivala.....mislim misli su mi bile negde destoi odjednom se to sve desilo!! Mada stvarno sada se jos manje bojim da cu pasti i nije me strah.....a i na neki nacin jedva cekam da mi prodje taj prvi pad da znam kako ej to!! Padovi s konja.... - Page 3 870840 Ali nije da ja zelim da padnem Very Happy

A da li vam se desilo da vas konj zamalo gazi kad padnete??
Posto moj stric je pao sa konja dok je bio mali ion ga je zakacio kopitom pa sad ima oziljke!!
Shocked
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptysri pro 09, 2009 4:01 pm

Ne mora da znachi da cesh ikada pasti... Ali moguce je...VEOMA Very Happy
Ja se ne bojim pada xD Mada mi ne bi bilo sve jedno da padnem sa Tonke od 2 m xD i tezak je 750 kg xDD Nije bash lagodno xDD Ali nema veze...Ja se za sad trudim da jashem shto pravilnije Wink radi ugodnosti i sigurnosti Very Happy
[Vrh] Go down
<3 My Sweet Loves <3

<3 My Sweet Loves <3


Broj postova : 52
Join date : 21.11.2009

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptysri pro 09, 2009 9:55 pm

Ma znam ja se uopste ne bojim da padne.....samo pitam ako se nekome to desilo!!!
Msm ovder pricamo o padovima zar ne??
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptyned pro 13, 2009 3:55 pm

Pa o cemu sam ja pricala nego o padovima?? Shocked


Ja hocu da pitam da li je neko na duze vreme izgubio pamcenje ? Drugarica od moje mame se nije nicega secala 3 dana...Pala je sa konja,a tad je prvi put sela na njega Sad I sada vise nece da ide na jahanje :/ bzvz...mislim da su padovi normalni kada neko jase Padovi s konja.... - Page 3 453354
[Vrh] Go down
Malena maza

Malena maza


Leo Buffalo
Broj postova : 23
Join date : 27.08.2010
Age : 26
Lokacija : Selo pored Osijeka

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptypet kol 27, 2010 11:42 pm

Ja sam pocetnica no do sada nsm pala. Very Happy (Trenutno radim kas bez londe. [galop jos nisam ucila])
[Vrh] Go down
leela..




Broj postova : 7
Join date : 11.01.2011

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptyned sij 30, 2011 8:20 pm

past sa konja je uzivancija.. haha
to svaki jahac motra iskusiti.. Wink



ali zampatite... nikad konja nece namjerno da vas srusi sa sebe,ali ce se ne ceg uplasiti,ili se tjera..ali nikad nece namjerno..pozz
[Vrh] Go down
nixicaDuUh

nixicaDuUh


Aquarius Pig
Broj postova : 10
Join date : 09.02.2011
Age : 28

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptyčet vel 10, 2011 4:50 pm

konji uglavnom bacaju ljude zbog straha..
ili neznate dobro upravljat njima..
a situacije s preponama su najcesce zbog neposlusnosti..
naravno imam i previse iskustva sa padovima
fala bogu pa je najgori zavrsio sa potresom mozga..
[Vrh] Go down
horse-lover

horse-lover


Pisces Rat
Broj postova : 42
Join date : 09.09.2010
Age : 28
Lokacija : Rijeka-hrvatska

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptyčet vel 10, 2011 10:48 pm

Malena maza je napisao/la:
Ja sam pocetnica no do sada nsm pala. Very Happy (Trenutno radim kas bez londe. [galop jos nisam ucila])
ni ja još nisam pala...
[Vrh] Go down
http://hors.forumcroatian.com
nixicaDuUh

nixicaDuUh


Aquarius Pig
Broj postova : 10
Join date : 09.02.2011
Age : 28

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptypet vel 11, 2011 1:14 am

horse-lover je napisao/la:
Malena maza je napisao/la:
Ja sam pocetnica no do sada nsm pala. Very Happy (Trenutno radim kas bez londe. [galop jos nisam ucila])
ni ja još nisam pala...


hahah imas srece Very Happy
ja sam pala na drugom satu XD
debilno :/ konj se prepo one cjevi za zaljevanje
[Vrh] Go down
leela..




Broj postova : 7
Join date : 11.01.2011

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptysri oľu 02, 2011 8:00 pm

eh,ti padoviii.. Very Happy Razz
[Vrh] Go down
marela




Broj postova : 1
Join date : 02.05.2011

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptypon svi 02, 2011 3:10 pm

bok svima Smile

Zanima me Vaše mišljenje o ozljedi pri padu s konja.
Naime išla sam jahat prvi put s osobnim trenerom i trenerica je stala u sredinu s konjem i tražila da izvedem vježbu tj da pustim ruke i podignem ih. U tom trenutku kad sam imala dignute ruke konj je podivljao i zbacio me sa sebe. Punom težinom sam pala na pod na trticu i bok. Ne sjećam se točno pada od šoka al desno rame, dio rebara me bolio i desni dio trtice i boka mi je malo modar. Nakon toga sam došla do doma al kad sam legla nisam mogla hodat sljedeća dva dana od boli.
Uglavnom zanima me od iskusnih padača Very Happy koliko bi takav pad mogao dugo boliti?
Naime nije mi se dalo ić doktoru jer nije bilo jako otečeno a svi su me uvjerili da nisam ništa slomila, ali budući da je pad bio u četvrtak i da još uvijek boli pri svakom pokretu ne znam jel bi možda ipak trebala posjetit lječnika il je moguće da me 5-ti dan još uvijk tako boli nagnječenje??
[Vrh] Go down
horse-lover

horse-lover


Pisces Rat
Broj postova : 42
Join date : 09.09.2010
Age : 28
Lokacija : Rijeka-hrvatska

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptypon svi 02, 2011 8:42 pm

ja bi ti ipak preporučila da odeš kod doktora. ja baš nemam iskustva sa padovima jer nikad nisam pala sa konja ali za svaki slučaj opak odi,možda ti da nešto da ti smanji bolove ili slično.
[Vrh] Go down
http://hors.forumcroatian.com
Tanjabl

Tanjabl


Broj postova : 4
Join date : 09.06.2011

Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Emptyčet lip 09, 2011 8:50 pm

Pozdrav drustvo,
Iako sam nova na forumu sto se tice jahanja...tu sam amater Very Happy jasem vec 2 godine...i stigli smo do preskakanja prepona..
sto se tice padova..jakoo malo sam pada sa konja,
jer jednostavno u tom trenutku se snadjem
i iako mi ispadnu uzengije,ja ostanem na konju Smile I ponekad mi bas bude nejasno sta sam to uradila ? Very Happy
Prvi mi se pad sesio na njemu
Padovi s konja.... - Page 3 N1240217841_30081315_9138
jer ga je jakoo tesko jahati ali sam poslije toga imala puna usta pjeska .. Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Padovi s konja.... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Padovi s konja....   Padovi s konja.... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Padovi s konja....
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» prodajem konja
» Ekologija konja
» Ekologija konja
» Crtezi konja...
» poklanja konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Jahanje i treniranje-
Forum(o)Bir: