Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 čizme ,kaciga ...

Go down 
+9
Gaya$Nina
<3 My Sweet Loves <3
atta
maja_horses
artur
BadGirl
Dreamer
Ecstasy
irma
13 posters
Autor/icaPoruka
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptyčet ruj 24, 2009 3:06 pm

Koje su cipele nabolje za jahanje i kako se zoveju.???ja mislim si kupiti kacigu da ne koristim onu iz kluba pa koja je kaciga najbolje brušena ili glatka za neiskusnog jahača(ako se poče mogu nazvati jahačem) poput mene???helpajte(pomagajte)...unapriied tnxx...
[Vrh] Go down
Ecstasy

Ecstasy


Broj postova : 10
Join date : 27.11.2009
Lokacija : Dom.

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptypet stu 27, 2009 8:52 pm

ja sam pito njih tamo ocu li kupit kacigu, rekli su da ne moram, tj. da mogu al nije potrebno jer jašem nekog mirnog konja Wink
[Vrh] Go down
http://teen-hr.ace.st/
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptypet stu 27, 2009 8:53 pm

bio konj miran ili ne, kaciga je uvjek poželjna. nikad neznaš kaj se može dogodit
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptypet stu 27, 2009 9:13 pm

Ecstasy je napisao/la:
ja sam pito njih tamo ocu li kupit kacigu, rekli su da ne moram, tj. da mogu al nije potrebno jer jašem nekog mirnog konja Wink

šta ti jašeš? Shocked

ja nikad nisam sjela na konja bez kacige. u početku sam koristila jednu od kluba,a poslije sam si nabavila svoju opremu
[Vrh] Go down
artur

artur


Aquarius Buffalo
Broj postova : 160
Join date : 09.07.2009
Age : 27
Lokacija : goričan

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptypet stu 27, 2009 10:24 pm

pa to je naj boljeee.. meni nedaju na konj bez kacigeeee... tako je valjda i najboljee..
[Vrh] Go down
maja_horses

maja_horses


Capricorn Rat
Broj postova : 92
Join date : 03.07.2008
Age : 27
Lokacija : Zagreb,Črnomerec

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptypet stu 27, 2009 10:26 pm

Ni meni. Svaki konj može imate svoje žute minute.
Na svoju mi nepada na pamet bez kacige makar moram priznat da sam se jednom šetala na njoj bez kacige. Embarassed
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptysub stu 28, 2009 2:27 pm

ja nikad ne jasem s kacigom.
znam da to nije pametno ali... smeta mi.
[Vrh] Go down
maja_horses

maja_horses


Capricorn Rat
Broj postova : 92
Join date : 03.07.2008
Age : 27
Lokacija : Zagreb,Črnomerec

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptysub stu 28, 2009 2:29 pm

Smile Meni je svejedno. Jedino mi onaj prsluk i po ljeti i po zimi smeta. -.-''
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptysub stu 28, 2009 2:34 pm

aa, fujkac. to mi je odvratno! nema sanse da bi s tim jahala!
[Vrh] Go down
maja_horses

maja_horses


Capricorn Rat
Broj postova : 92
Join date : 03.07.2008
Age : 27
Lokacija : Zagreb,Črnomerec

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptysub stu 28, 2009 2:36 pm

Po zimi mi je ok jer grije,al po ljeti,Bože sačuvaj. Sad
[Vrh] Go down
<3 My Sweet Loves <3

<3 My Sweet Loves <3


Broj postova : 52
Join date : 21.11.2009

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptypon stu 30, 2009 8:39 pm

Ja naravno nikad ne jasem bez kacige.....takodje jasem veoma mirnog konja ....ali ipak nikad se ne zna!! Kupila sam svoju kacigu i veoma mi je dobra ali iskreno nznm od cega je!! lol!
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptyčet pro 03, 2009 3:32 pm

Bolje bi bilo da imaš kacigu...Ako se konj uplaši ,a ako ti padneš bolje bi bilo da imaš kacigu Very Happy Meni trenerica ne pusti na konja bez kacege ! Sigurnije je ,a ja se ne bunim
jer je to za moju sigurnost Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptypet pro 04, 2009 11:16 am

ja sam vec par puta pala s konja bez kacige i nis mi nije bilo... treba znat past hehe Razz
[Vrh] Go down
Gaya$Nina

Gaya$Nina


Virgo Rooster
Broj postova : 505
Join date : 10.05.2009
Age : 30
Lokacija : Baranja

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptypet pro 04, 2009 5:01 pm

BadGirl je napisao/la:
Ecstasy je napisao/la:
ja sam pito njih tamo ocu li kupit kacigu, rekli su da ne moram, tj. da mogu al nije potrebno jer jašem nekog mirnog konja Wink

šta ti jašeš? Shocked

ja nikad nisam sjela na konja bez kacige. u početku sam koristila jednu od kluba,a poslije sam si nabavila svoju opremu

U životu nisam imala kacigu na glavi...!
[Vrh] Go down
saša vojtulek

saša vojtulek


Virgo Rat
Broj postova : 212
Join date : 14.11.2009
Age : 39
Lokacija : đakovo

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptysub pro 05, 2009 10:19 pm

e kakva razlika od kk i privatnih konja ja isto nikad nisam imao kacigu niti ikakvu zaštitu jedino rukavice zimi kad idem na pokladna jahanja
[Vrh] Go down
larica

larica


Gemini Horse
Broj postova : 78
Join date : 18.08.2009
Age : 45
Lokacija : istra

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptysub pro 05, 2009 10:35 pm

Bravo,ja sam u kk uvijek imala kacigu i nisam pala kuci je nisam stavila jer me Larica "cudno"gledala pa da je neplasim i razbijem se,kaciga mi i nebi puno pomogla ali bilo bi bolje da je bila na glavi!!
[Vrh] Go down
Tonka*and*Diana

Tonka*and*Diana


Sagittarius Pig
Broj postova : 69
Join date : 21.11.2009
Age : 28
Lokacija : Novi Sad

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptysub pro 12, 2009 2:36 am

Mislim da je naravno uvek bolje imati kacigu...Pogotovo pochetnici...svashta se moze desiti...Ja je ne nosim zato shto mi trenerica kaze,vec radi vlastite sigurnosti...Moze kaciga da sprechi ozbiljne povrede...A kad ne bi pomagala zashto bi je izumili uopshte? Very Happy
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Emptysub pro 12, 2009 11:52 am

Tonka*and*Diana je napisao/la:
Mislim da je naravno uvek bolje imati kacigu...Pogotovo pochetnici...svashta se moze desiti...Ja je ne nosim zato shto mi trenerica kaze,vec radi vlastite sigurnosti...Moze kaciga da sprechi ozbiljne povrede...A kad ne bi pomagala zashto bi je izumili uopshte? Very Happy

Slažem se Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





čizme ,kaciga ... Empty
PostajNaslov: Re: čizme ,kaciga ...   čizme ,kaciga ... Empty

[Vrh] Go down
 
čizme ,kaciga ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Oprema za konje i jahače-
Forum(o)Bir: