Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hiperflesksija vrata

Go down 
+8
BadGirl
Telalluna
atta
aky-mala
sarita
Dreamer
Gini
irma
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysri lis 07, 2009 10:49 pm

Hiperfleksija je jedan položaj vrata .Neki misle da je dobra ,a neki ne .Neki ljudi smatraju to kao bolest.
Konj tada ne može ništa .vrat mi je skroz uvijen do prsa.Konja se to mora naučiti.Mislite li da je dobro ili loše da konj ima hiperfleksiju vrata .Raspišite se!!!
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysri lis 07, 2009 10:49 pm

Ok je ću prva!!Ja mislim da to nije dobro!Više mi se sviđa to da je konj prirodan!
[Vrh] Go down
Gini

Gini


Broj postova : 542
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysri lis 07, 2009 10:58 pm

slažem se
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptyčet lis 08, 2009 3:27 pm

To se još naziva i Rollkur, neki profesionalni dresurni jahači se koriste time i kažu da je tako lakše postiči bolje rezultate s mlađim konjima. Ja osobno mislim da je to bolesno, i razlog zašto je to lakše je zato što konj ne vidi kud ide, boji se i boli ga.
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptyčet lis 08, 2009 5:09 pm

slažem se s dreamer Hiperflesksija vrata 631310
[Vrh] Go down
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptyčet lis 08, 2009 5:45 pm

ja sam cula i vidla da cobra(frizijac) radi rollkur samo zato sta se "vjesa" na zvalu. Sarina frendica Cool
[Vrh] Go down
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptyčet lis 08, 2009 5:49 pm

evo neke slike rollkura....

Hiperflesksija vrata Aw53k7
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptyčet lis 08, 2009 10:43 pm

znala sam da se nekak zove na r ,ali nisam bila sigurna!!!!!i ja mislim da je to bolesno Hiperflesksija vrata 474762
konj ništa ne vidi !!!!
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptypet lis 09, 2009 2:29 pm

ovak, vidjet to na nekom konju koji bi trebao biti za rekreaciju ili nesto takvo mi je uzas, ali npr ako konj netreba vidjet sta radi, nego samo slusat naredbe jahaca(kao npr u onom kad rade predstave, pa imaju figure ili nesto takvo) onda je to ok, ali naravno da se konj osjeca ugodno u tome i da vjeruje osobi koja je na njemu, da imaju povjerenja jedni u druge. to radit na maldim konjima je meni bezveze, jer onda konj ima samo strah, oni ovise o svojim osjetilima, vidu ponajvise i zao mislim da im nebi smeji to onemogucit.... kao i ni sluh ni njuh.. pogotovo ako je konj mlad i nema iskustva
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptypet lis 09, 2009 10:47 pm

Jel se može to nekako izlječiti ili to ostane zauvijek npr.neko kupi konja s hiperfleksijom i hoće ga izlječiti jeli to moguće???
[Vrh] Go down
atta
Moderator
Moderator
atta


Leo Horse
Broj postova : 540
Join date : 13.01.2008
Age : 33
Lokacija : Velika Gorica,Drnek

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysub lis 10, 2009 11:30 am

aky-mala je napisao/la:
ovak, vidjet to na nekom konju koji bi trebao biti za rekreaciju ili nesto takvo mi je uzas, ali npr ako konj netreba vidjet sta radi, nego samo slusat naredbe jahaca(kao npr u onom kad rade predstave, pa imaju figure ili nesto takvo) onda je to ok, ali naravno da se konj osjeca ugodno u tome i da vjeruje osobi koja je na njemu, da imaju povjerenja jedni u druge. to radit na maldim konjima je meni bezveze, jer onda konj ima samo strah, oni ovise o svojim osjetilima, vidu ponajvise i zao mislim da im nebi smeji to onemogucit.... kao i ni sluh ni njuh.. pogotovo ako je konj mlad i nema iskustva

aky, to ni jednom konju nije udobno! nego jako bolno! kak bi tebi bilo da moras stalno imat glavu na prsima i da ti se uz to ukljesti jedan kraljezak u vratu??

po meni, ako netko voli konja kojeg jase nece mu nanosit bol, pogotovo ne ovim idiotizmom!
[Vrh] Go down
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysub lis 10, 2009 3:41 pm

atta je napisao/la:

po meni, ako netko voli konja kojeg jase nece mu nanosit bol, pogotovo ne ovim idiotizmom!

slažem se Hiperflesksija vrata 876746
[Vrh] Go down
Telalluna

Telalluna


Cancer Pig
Broj postova : 973
Join date : 07.07.2008
Age : 28
Lokacija : Over The Hills And Far Away

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysub lis 10, 2009 3:53 pm

Evo što je mislim o tome:

Hiperflesksija vrata No-Rollkur-1
[Vrh] Go down
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysub lis 10, 2009 3:54 pm

Black Unicorn je napisao/la:
Evo što je mislim o tome:

Hiperflesksija vrata No-Rollkur-1

kratko i jasno Hiperflesksija vrata 631310
[Vrh] Go down
BadGirl
Moderator
Moderator
BadGirl


Broj postova : 236
Join date : 23.06.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysub lis 10, 2009 8:48 pm

potpis
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysub lis 10, 2009 8:55 pm

Ma ja bi te ljude koji konjima stvaraju tu bol od hiperlfleksije ovako Hiperflesksija vrata 507295 Hiperflesksija vrata 507295 Hiperflesksija vrata 507295 neka ih boli...i konje jaaako boli hipersfleksija!!!!!!!!
[Vrh] Go down
sarita

sarita


Broj postova : 175
Join date : 20.04.2009
Lokacija : botinec

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysub lis 10, 2009 8:57 pm

irma je napisao/la:
Ma ja bi te ljude koji konjima stvaraju tu bol od hiperlfleksije ovako Hiperflesksija vrata 507295 Hiperflesksija vrata 507295 Hiperflesksija vrata 507295 neka ih boli...i konje jaaako boli hipersfleksija!!!!!!!!

Hiperflesksija vrata 876746 Hiperflesksija vrata 876746 Hiperflesksija vrata 876746 Hiperflesksija vrata 876746 slažem se
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysub lis 10, 2009 8:58 pm

ne razumijem te ljude!!!!!lhiperfleksija mi je užasssss!!!!!!!!
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysri lis 14, 2009 12:16 am

atta, ja sam reka ako je to konju ugodno, ako mu stvara bol onda naravno da nije dobro....
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysri lis 14, 2009 2:55 pm

Ne razumijem to ako idu na dresuru na natjecanje stvaraju rollkur da konj bude mirniji s glavom!ako idu na natjecanje moraju voljeti konje,a ako imaju njihovi konji rollkur znači da su im važni novci! Jel vrijedno konju stvarati bol i riskirati njegov život zbok glupog natjecanja i novca?!?!




?!!?!?!?!?!?!?!
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysri lis 14, 2009 2:55 pm

ne volim vidjet konja s rollkurom ....odma se rastužim!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Anna

Anna


Libra Pig
Broj postova : 86
Join date : 04.09.2009
Age : 28
Lokacija : Daruvar

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysri lis 14, 2009 7:52 pm

sarita je napisao/la:
ja sam cula i vidla da cobra(frizijac) radi rollkur samo zato sta se "vjesa" na zvalu.

A odakle ti to?
[Vrh] Go down
Mima

Mima


Broj postova : 62
Join date : 26.08.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptysri lis 14, 2009 10:08 pm

ti ljudi nisu normalnii.. msm tako konju nanosit bol?!? daj ajde.. to je bolest.. a sigurno tvrde jos da vole konje nakon sto im to naprave! strasno Hiperflesksija vrata 474762 Hiperflesksija vrata 507295 Hiperflesksija vrata 303591
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptyčet lis 15, 2009 4:19 pm

mima slažem se s tobom!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
irma

irma


Broj postova : 232
Join date : 09.09.2009

Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Emptyčet lis 15, 2009 4:23 pm

sarita ja misllim da to što se cobra vješa na žvalu nije vrijedno toga da ga boli vrat najbolje da ga pošaljeju k nekom profiću pa neka ga nauči da se ne vješa,ali meni je trenerica objasnila da nije isto kad poslije jahanje konji imaju neku pozu vrata slična hiperfkleksiji ,ali poza nije ista!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hiperflesksija vrata Empty
PostajNaslov: Re: Hiperflesksija vrata   Hiperflesksija vrata Empty

[Vrh] Go down
 
Hiperflesksija vrata
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Zdravlje i bolesti konja-
Forum(o)Bir: