Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mare




Broj postova : 10
Join date : 22.11.2009

PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE Empty
PostajNaslov: PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE   PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE Emptyned sij 24, 2010 4:00 pm

Kod naše kobile smo primjetili stašnu prhut ili perut kako se već kaže i to baš jako , pogotovo vrat ispod grive i čelo uglavnom, skoro ima po cijelom tijelu... ne znam čime to tretirati ni veterinar ne zna ...gledala sam po googlu i našla neke proizvode u americi kao "Original M-T-G", je l ima toga negdje kod nas kupiti jer ovi ne šalju van amerike.
[Vrh] Go down
A-Kod




Broj postova : 2
Join date : 06.02.2010

PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE Empty
PostajNaslov: Re: PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE   PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE Emptysub vel 06, 2010 4:00 pm

pogledaj pod kontakte na www.equitatus.hr pa nazovi, ako neznaju tamo traži Božu i pitaj. Možda ti on može reći što ti treba ili nabaviti.
[Vrh] Go down
sovaze




Broj postova : 1
Join date : 25.02.2010

PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE Empty
PostajNaslov: I ja imam isti problem!!   PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE Emptyčet vel 25, 2010 11:42 pm

Bok!
I ja imam isti problem, tj. imam kobolu koja se češe, prhuta, otpada joj dlaka...
Uspio sam pronaći i uzročnike. Riječ je o šugavcima, malim životinjicama skoro nevidljivim ljudskom oku, vidljive tek pod povečanjem od dvadesetak puta. Vrlo brzo gmižu, te ih je teško uhvatiti, a ne smeta im ni pritiskanje prstom.
Liječenje je poseban problem. Nisam našao nikakvo sredstvo koje se primjenjuje na konjima protiv šuge. Pokušavao sam sa špricanjem Sebacilom, kupanjem Head&Shoulders-om, pa čak i sa Iverktinom, koji i nije registriran za konje, ali ponestaje mi ideja.
Ima li netko rješenje?
Molim pomoć?
[Vrh] Go down
Sponsored content





PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE Empty
PostajNaslov: Re: PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE   PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE Empty

[Vrh] Go down
 
PRHUT , ČEŠANJE I MALE KRASTE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Zdravlje i bolesti konja-
Forum(o)Bir: