Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 usamljeni konj - trebam savjet

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
anonim




Broj postova : 2
Join date : 24.01.2010

usamljeni konj - trebam savjet Empty
PostajNaslov: usamljeni konj - trebam savjet   usamljeni konj - trebam savjet Emptyuto oľu 30, 2010 12:00 am

pozdrav!

situacija je sljedeća: imam omicu lipicanca, i trenutno joj gradimo mali koral jer iz nekih razloga (koje neću navoditi ovdje) više ne može biti u većem koralu s ostalim konjima. budući da usamljeni konj nije sretan konj htjela bi joj osigurati nekakvo društvo. čula sam da su koze najpristupačnije društvo za konja, no problem je u tome što bi nam koza obrstila sve voćke koje će se nalaziti unutar korala. stoga sam odlučila nabaviti ovcu, no došla sam do informacije da to nije najpametnija ideja jer postoji nekakva stara izreka tipa "gdje ovca prođe, ni konj ni krava više ne pasu". ne znam zašto, možda se konjima ne sviđaju ovcine izlučevine ili tako nešto..

molim vas ako netko ima iskustva s ovakvom situacijom ili ako mi netko može bilo što savjetovati pomozite.

hvala unaprijed(:
[Vrh] Go down
marie_the_horse_lover

marie_the_horse_lover


Broj postova : 596
Join date : 16.04.2009
Lokacija : Over mountain high and low

usamljeni konj - trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: usamljeni konj - trebam savjet   usamljeni konj - trebam savjet Emptyčet tra 01, 2010 9:50 am

mozda da kupis magarca ...oni se većinom jako dobro sprijatelje s konjima ...moja kobila kada je prvi put došla najbolje se sprijateljila s jedom magaricom.....
[Vrh] Go down
taisha




Aries Monkey
Broj postova : 13
Join date : 09.02.2010
Age : 32
Lokacija : Labin

usamljeni konj - trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: usamljeni konj - trebam savjet   usamljeni konj - trebam savjet Emptysri tra 07, 2010 8:36 pm

da,ili magarac ili koza Very Happy a voćku možeš ogradit tako da ne mogu do nje Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





usamljeni konj - trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: usamljeni konj - trebam savjet   usamljeni konj - trebam savjet Empty

[Vrh] Go down
 
usamljeni konj - trebam savjet
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» trebam
» Iznajmljivanje konja
» prodajem konja
» Kaspijski konj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: O konjima općenito-
Forum(o)Bir: