Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nika the Princess :)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
horses**

horses**


Aries Tiger
Broj postova : 12
Join date : 07.05.2010
Age : 25
Lokacija : Petrinja

Nika the Princess :) Empty
PostajNaslov: Nika the Princess :)   Nika the Princess :) Emptysri svi 12, 2010 9:01 pm

Nika Nika the Princess :) 89238 nije moj konj,već konj moje prijateljice koja živi do mene.Ona je pasmine njemačkog haflingera,stara 6 godina!
Slike nemam,tek sam je danas službeno vidjela.
PREKRASNA je!!!!Onako smeđa sa krem grivom.
Sutra slikice dolaze.


Naime,tijekom jedne šetnje sa psom zapazila sam ogromnu ogradu.Unutar te ograde je još jedna velika ograda,a unutar tee ograde je kuća sa gaterom i štalom bla bla...I sada ja to sve ispričam mami kako sam vidjela preekrasnog konja(iako je bila daleko od mene),i sutradan,kada smo išle mama i ja u školu,pokazala sam mami kuću,i ona vikne:"Tea pa to ti je kuća stričeka Drage,mog prijatelja!!"...lalala poslije ga je srela u dućanu i rekao je da je to jahaći konj i da će me učiti jahati.Ja sva stretna,danas sam trebala doći k njima,ali nije se mami dalo,pa sam sama otišla(nije daleko).
Kada tamo živi moja frendica Anamaria s kojom sam se igrala kao mala.Ajme kako smo se napričale.
Rekli su mi da mogu dolaziti svaki dan,pa kada me Nika bolje upozna,da ću je moći jahati(inače nije bila duo jahana pa joj je sad novo kada je netko jaše,pa su se bojali da ne padnem).Rekao mi je Drago da mi netreba konj jer Nika može biti moj i Ančin(anamarijin) konj!!

Jako je umiljata,voli jesti iz ruke,dobra je,mirna,veeelika,činila mi se jako vitka izdaleka ali kada sam je pobliže vidjela ogromna mi je bila!!
Ima bijelu crtu na glavi(ne znam kako se to zove).

Obećajem sutra slikice,kada budem opet išla,ovaj put možda budem jahala.

BTW: Jel' to istina da se konju ne smije prilaziti s leđa jer te mora vidjeti,pa će misliti da ga osa želi piknuti ili neki komarac pa te more ritnuti kopitom??
Barem je meni tako Drago rekao...

Pozdrav!
[Vrh] Go down
hany

hany


Broj postova : 14
Join date : 01.05.2010

Nika the Princess :) Empty
PostajNaslov: Re: Nika the Princess :)   Nika the Princess :) Emptypon svi 17, 2010 9:45 am

slike??
[Vrh] Go down
horses**

horses**


Aries Tiger
Broj postova : 12
Join date : 07.05.2010
Age : 25
Lokacija : Petrinja

Nika the Princess :) Empty
PostajNaslov: Re: Nika the Princess :)   Nika the Princess :) Emptyuto svi 25, 2010 8:51 pm

ups oprostite.
Ona je zapravo mješanka posavskog konja i haflingera.
Nedavno si je posjekla oko na čavao.Komarac ju je piknuo i ona se češala o jasle,i čavao joj je razderao donji kapak.Sada je to već zaraslo..
Nika the Princess :) P1305101504
Nika the Princess :) P1305101503
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nika the Princess :) Empty
PostajNaslov: Re: Nika the Princess :)   Nika the Princess :) Empty

[Vrh] Go down
 
Nika the Princess :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nika je

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Slike :: Vaši konji-
Forum(o)Bir: