Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ZAŠTO??

Go down 
+2
Malena maza
horses**
6 posters
Autor/icaPoruka
horses**

horses**


Aries Tiger
Broj postova : 12
Join date : 07.05.2010
Age : 26
Lokacija : Petrinja

ZAŠTO?? Empty
PostajNaslov: ZAŠTO??   ZAŠTO?? Emptyned lip 27, 2010 10:10 pm

e pa ovak

ja CIJELI,ali baš CIJELI život želim konja!
ta mi se želja nikada,nikada nije ispunila!!!

1.imam ga gdje držati
2.imam ga gdje jahati,istrčavati
3.imam vremena za njega
4.sposobna sam brinuti se za njega

ali mama ipak-NE
njoj nije,ali bogme nije ni meni,baš malo dati 14 000 kuna za konja,ali koliko tek košta sijeno za njega...

izračunala sam,365 bala sijena mi treba,jer jedna godina ima 365 dana,to košta 3.650 kn,ali svake godine dati za to nije puno...



Vi nemate pojma kako je meni!!
svako malo odem van i trčiiim maštajući da sam u galopu sa konjem,oponašam konja,gnjavim svaakoga sa konjimaa
svaka druga riječ mi je KONJ!!


ja sam sretna što ću jednoga dana kada se zaposlim imati farmu konja i imati konje,ali meni je najveća želja imati konja dok sam dijete!
nema mi ljepšeg nego izvesti konja van iz štale,zajahat ga i u zalazak sunca onak galopirat po livatdi..možete mislit da sam luda koliko oćete ali ja jednostavno želim konja!
dođe mi nekada da vas preklinjem na forumu da mi date 10 000 kuna da si kupim lipicanca....

anamarija(anchy i nika na forumu) mi je rekla da nika može biti moja,ali ona jednostavno NIJE MOJA!živi kod ane,i to je drugačije...a uostalom nemogu je jahati kada hoću...ja ne želim konja da ga jašem,već da ga IMAM,da se brinem za njega,da ga volim,da je kraj mene...

kako da ja nagovorim mamu da mi kupi konja??
da je bar moj deda živ...on bi mi kupio konja istog časa..

zašto ja nemogu imati konja?
zašto vi možete a ja nemogu??

samo je jedno pitanje- zašto?... Sad ZAŠTO?? 418477
[Vrh] Go down
Malena maza

Malena maza


Leo Buffalo
Broj postova : 23
Join date : 27.08.2010
Age : 26
Lokacija : Selo pored Osijeka

ZAŠTO?? Empty
PostajNaslov: Re: ZAŠTO??   ZAŠTO?? Emptypet kol 27, 2010 10:02 pm

Ja imam isti problem kao i ti, dobro nije bas isti. Smile

Ja sada sam u skoli jahanja, i pitala sam mamu i tatu kada naucim dobro jahati bi li mi kupili konja. A oni hm, a ne znamo, a gdje cemo ga drzat, sto da ovo, sto da ono, treba novaca i to, sto je jednom rijecju: NE!
pale
Ali, ja sam si isplanirala ovako: Kada budem imala krizmu dobiti cu novaca, i sacuvati i namoliti tatu i mamu da mi jos malo dodaju i kupiti cu si zdrijebe neko jeftinije. Smile Dotle moram poraditi da se ovo: NE! pretvori u: DA!

Ja mislim da ti roditelji nece kupiti konja zato sto im je to puno novaca jako. Sad Ali ti si napisala samo konja i sjeno. Prvo trebas kupiti opremu za sebe i konja, kupiti hranu, (A to nije samo sijeno, vec i slama i zob i mekinje itd.) napraviti boks,i onda kupiti konja, a sve je to jako skupo.

No ipak, mozda s vremenom promjene misljenje. Smile
[Vrh] Go down
horse-lover

horse-lover


Pisces Rat
Broj postova : 42
Join date : 09.09.2010
Age : 28
Lokacija : Rijeka-hrvatska

ZAŠTO?? Empty
PostajNaslov: Re: ZAŠTO??   ZAŠTO?? Emptypet ruj 10, 2010 6:12 pm

ja isto molim mamu i tatu da mi kupe konja.oni isto pitaju slična pitanja kao i vaši roditelji:
gdje ćemo ga držat,tko će se brinut za njega dok si ti u školi i sl. i naravno naglašavaju da za to treba puno novca i vremena. ja to sve znam,ali ja bi dala sve da imam konja jer obožavam te životinje!! ZAŠTO?? 584322 sigurna sam da ću jednog dana imat svoga konja a možda i više konja. to mi je san od djetinjstva!! roditelji mi kažu da će me to proć i da ću zaboravit na konje ali ja znam da neću jer ako nisam do sad onda nikad neću. da ja imam mjesta kupila bi konja ali nemam,a livada košta dosta novca tako da od konja ništa za sada. ZAŠTO?? 478876 ALI ŠTEDJET ĆU PA ČIM SKUPIM DOSTA ODMAH IDEM KUPIT KONJA! Very Happy

ZNAM KAKO VAM JE JER JE I MENI TAKO.
[Vrh] Go down
http://hors.forumcroatian.com
LoveHorses

LoveHorses


Broj postova : 5
Join date : 06.09.2010

ZAŠTO?? Empty
PostajNaslov: Re: ZAŠTO??   ZAŠTO?? Emptyned ruj 12, 2010 9:09 pm

Ja bih isto konja.Kao što se reklo.Nije to samo sjeno,ima tu još toga.Sedlo,uzde,švale,potkivanje,hmm pa još razne četke i mnogo toga.











Meni je mama rekla da ću dobiti konja ako ga budemo mogli kupiti.
[Vrh] Go down
Malena maza

Malena maza


Leo Buffalo
Broj postova : 23
Join date : 27.08.2010
Age : 26
Lokacija : Selo pored Osijeka

ZAŠTO?? Empty
PostajNaslov: Re: ZAŠTO??   ZAŠTO?? Emptysub ruj 18, 2010 1:52 pm

Meni oprema nece biti veliki problem, jer moj tata radi s kozom (obucu) i zna napraviti ono recimo vise od pola opreme... od cepsa, oglavina (cijela oglavina, jednino zvala se mora kupitit) , kolana, ulara (koznih, pletenih), uzengijskih remena, londzi, martingala i to mislim da bi bilo sve.. e da jahacke cizme ili cipele xD... tako da moj tata malo pomalo meni radi opremu (napravio je kolan i uzengijske remena za moj ''klub'' kao donacija xD) a meni ce sada cepse raditi... znaci ja mogu ustediti tisuce kuna na opremi... Razz
[Vrh] Go down
leela..




Broj postova : 7
Join date : 11.01.2011

ZAŠTO?? Empty
PostajNaslov: Re: ZAŠTO??   ZAŠTO?? Emptyned sij 30, 2011 7:58 pm

ma dobiti cete vi svi konje..samo treba svakii dan nagovarati mamu i tatu..Wink drzim vam fige..pusa.
[Vrh] Go down
nixicaDuUh

nixicaDuUh


Aquarius Pig
Broj postova : 10
Join date : 09.02.2011
Age : 28

ZAŠTO?? Empty
PostajNaslov: Re: ZAŠTO??   ZAŠTO?? Emptyčet vel 10, 2011 12:21 am

jebiga
treba imat pare
ja bi vise od icega konja al..znam da se nece ostvarit... Sad
[Vrh] Go down
horse-lover

horse-lover


Pisces Rat
Broj postova : 42
Join date : 09.09.2010
Age : 28
Lokacija : Rijeka-hrvatska

ZAŠTO?? Empty
PostajNaslov: Re: ZAŠTO??   ZAŠTO?? Emptyčet vel 10, 2011 12:24 am

nixicaDuUh je napisao/la:
jebiga
treba imat pare
ja bi vise od icega konja al..znam da se nece ostvarit... Sad
i ja!!! možda tek za deset godina ZAŠTO?? 478876
[Vrh] Go down
http://hors.forumcroatian.com
nixicaDuUh

nixicaDuUh


Aquarius Pig
Broj postova : 10
Join date : 09.02.2011
Age : 28

ZAŠTO?? Empty
PostajNaslov: Re: ZAŠTO??   ZAŠTO?? Emptyčet vel 10, 2011 4:17 pm

horse-lover je napisao/la:
nixicaDuUh je napisao/la:
jebiga
treba imat pare
ja bi vise od icega konja al..znam da se nece ostvarit... Sad
i ja!!! možda tek za deset godina ZAŠTO?? 478876



gle ako nes fkt zelis i ne promjenis misljenje sigurna sam da ces si to jednom ostvarit...
ja sam npr skupljala 2 god pare za jahanje jer mi moji nisu htjeli dat
i onda sam u 4.razu krenula i sljedece 4 god sam davala sve zive pare koje sam dobila za jahanje
i onda sam morala prestat Sad
al vracam se sad cim mi se noga oporavi bez obzira na starce!
(bila mi je strgana)
[Vrh] Go down
Sponsored content





ZAŠTO?? Empty
PostajNaslov: Re: ZAŠTO??   ZAŠTO?? Empty

[Vrh] Go down
 
ZAŠTO??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: O konjima općenito-
Forum(o)Bir: