Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Dora!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Creative horse

Creative horse


Taurus Rat
Broj postova : 2
Join date : 24.09.2010
Age : 27
Lokacija : Kupres

Dora!  Empty
PostajNaslov: Dora!    Dora!  Emptypet ruj 24, 2010 5:11 pm

Imam ždrebicu, Doru, koju volim najviše na cijelome svijetu!
Evo malo o nama:

Željela sam neku dušu, koja će me razumijeti, voljeti i koja će mi biti najbolji prijatelj. Konja. Od malena sam ih obožavala, a s 4 godine sam pogledala jedan predivan film-Spirit the stallion of the Cimarron, i ZALJUBILA sam se u konje. (to je kad su radili dobre filmove, a ne ko ove današnje "iz3Derirane"(Bolt itd.)
U vrtiću sam stalno pričala o tom, a kad sam krenula u školu, svi smo trebali nacrtat nešto za rastanak iz vrtića. Ja sam nacrtala velikog bijelog pegaza koji je imao i rog, kako leti među oblacima.

Od 7. jašim, ali do desete sam jašila s prekidima i stankama. Konja sam žarko željela odavno, ali jednostavno nije bilo mogućnosti, pa mi je samo preostalo da venem u sebi-jer ja sam htjela konja dok sam još dijete, kao najboljeg prijatelja od malena pa do daleke budućnosti! Naravno, pošto se previše sramim, nikom o konjima nisam govorila dok nisam našla par prijatelja na izviđačima, a izviđačica sam također od 7. godine. E, ali od 4. razreda otprilike je cijeli izviđački klub, škola i SVI ljudi koji su me bar malo znali, rekli kad bi ljudi ili nastavnici, ma tko god prozvao moje ime: "Aaaa...Sunčana, jel to ona kobila, šta stalno o konjima blebeće?" Nije mi smetalo ni ne smeta mi kad mi ljudi kažu da sam kobila.
Zašto bi to bila uvreda, pa konji su predivna bića!

Za svoj 14. rođendan, mama i tata su mi rekli da postoji šansa da dobijem konja! Naravno, morala sam se trudit više nego ikad, naravno, moljakala sam ih svaki božji dan, naravno, molila sam se svaku sekundu.
Onda su Mate i Marko (mislim da je Mate na ovom forumu) rekli da ima jedan konjić za mene, a ja sam procvala od sreće! (mama i tata su rekli da je vrlo vjerojatno!) i naravno da pred ljudima nisam procvala, jer kao što je poznato-pisanje mi dobro ide, govorenje i hrabrost u javnosti su na čistoj nuli.
Pokazali su mi Doru, a ja sam se osjećala ko da sam na drugom svijetu, šta zapravo i često jesam, onako povremeno odsutna Very Happy Bila je to najljepša ždrebica koju sam ikad vidjela (a mali je dio nju proljepšao jer je postojala mogućnost da bude moja)! Nije još bila ujahana, recimo najahana, pa sam ju jašila u malom manježu, igrala se s njom, trčala po livadi...
Onda, u 8. mjesec ove godine........DOBILA SAM KONJIĆA!!!! DORU! Prvi put sam ju jašila na terenu krajem osmog mjeseca, igramo se, ja uz nju trčim po proplancima, doslovno je moj život!
Naručujem i Parelli 1 & 2 level, a do tad radim neku svoju metodu NH-a i trick-training! Učim ju na neckrope, da može jahat bez žvala, za što su potrebne komande na zemlji i potpuna predanost, a ide njoj to! Very Happy Very Happy

U školi pišem pjesme o njoj, svaku sekundu mislim na nju, nedostaje mi i kad je ne vidim 1 sat! Ne mogu uopće opisat moju ljubav prema njoj! I kad završim školu, vjerojatno neku za umjetnost, PRVO što želim je postat profesionalni Natural Horsemanship trener i držat seminare. Jer, vidim da mi zasad ide dobro, so why not make living out of it? Very Happy

Eto, to je moja Dora, sad slike:

Dora!  Dsc04321l

Dora!  Dsc04426e


Dora!  Dsc04802

Dora!  46466122066164511605100

Dora!  79106147

Dora!  35829128

Dora!  Dsc04603cm

Uploaded with ImageShack.us

Dora!  Dsc04454v


Dora!  Dsc04661y

Dora!  Dsc04420p

Dora!  Dsc04643n


Dora!  Dsc04361m




Također imam i neke videe s njom, na youtube-u, evo linkova:

https://www.youtube.com/watch?v=Wi9wkkLL2Do

https://www.youtube.com/watch?v=P1aDLaXiHrY&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=Rz8VZpMfSJM&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=wG5HGgVgels

Ima još videa, ako želite vidjet, na youtube-u sam "WowzaGallop" Very Happy
[Vrh] Go down
horse-lover

horse-lover


Pisces Rat
Broj postova : 42
Join date : 09.09.2010
Age : 28
Lokacija : Rijeka-hrvatska

Dora!  Empty
PostajNaslov: Re: Dora!    Dora!  Emptyčet ruj 30, 2010 4:59 pm

preslatka je dora Dora!  378669 da barem ja imam konja!!!
[Vrh] Go down
http://hors.forumcroatian.com
~AnabeŁŁ~

~AnabeŁŁ~


Taurus Rat
Broj postova : 135
Join date : 02.11.2009
Age : 27
Lokacija : Bjelovar

Dora!  Empty
PostajNaslov: Re: Dora!    Dora!  Emptypon lis 04, 2010 5:19 pm

Predivna je Dora!  378669
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dora!  Empty
PostajNaslov: Re: Dora!    Dora!  Empty

[Vrh] Go down
 
Dora!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dora
» Dora i Linka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Slike :: Vaši konji-
Forum(o)Bir: