Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 KK Almina Potkovica

Go down 
Autor/icaPoruka
<3Lina<3




Broj postova : 1
Join date : 06.05.2012

KK Almina Potkovica Empty
PostajNaslov: KK Almina Potkovica   KK Almina Potkovica Emptyned svi 06, 2012 12:53 pm

Ovako dakle...Zanima me zna li netko neke informacije o ovome klubu(gdje se nalazi,kakvi su konji,treneri,što se nudi,koje su cijene...)?
Već dugo pokušavam naći dobar klub u Zagrebu gdje bih mogla povremeno odlaziti na jahanje s obzirom da sam zbog glazbene škole na neko vrijeme morala zapostaviti jahanje. :'(
Jahati znam,jedino što mi fali je neki klub koji uz kolko-tolko pristupačne cijene nudi mirne konjiće i neki manježić ili dobre terene da mogu odjašiti čisto sebi za gušt tih 45 minuta Smile
Za Alminu Potkovicu sam saznala na jednom forumu i našla sam njihovu web stranicu,ali zanima me da li netko tamo već jaši ili ima iskustva,ništa mi ne znači njihova web stranica,hoću čuti vaše dojmove...
I naravno,ako znate još koji klub u Zagrebu ili u blizini,a da nije Hipodrom,Trajbar,Jarun,recite,stvarno više nemogu izdržati,nisam sjela u sedlo već nekoliko mjeseci,moram si priuštiti malo i tog gušta;)
[Vrh] Go down
 
KK Almina Potkovica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Almina Potkovica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O konjima :: Konjički klubovi, ranchevi i savezi-
Forum(o)Bir: