Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
lira




Cancer Rat
Broj postova : 5
Join date : 18.08.2008
Age : 27
Lokacija : Zagreb

Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Empty
PostajNaslov: Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci   Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Emptypon kol 18, 2008 8:48 pm

Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci 798490 Bok, ja sam nova...

Nadimak mi je Kika, rodjena sam 4.7.1996. i zivm u Zagrebu...obozavam zivotinje (pogotovo konje) Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci 384275 Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci 89238 ... Imam psa (crni labrador-Port), 3 macke(Snickers, Betty Blue, E.T.), hrcka (Alvin), 2 zeca (Tiki i Sisi) i naravno konja tj. kobilu (Lira). Jasem oko 4 godine. Pocelasam na hipodromu-Zagreb, a zbog jako loseg stanja konja iz Pony Ekspress-a, stala te uvijeta za jahanje presla sam u privatni Kk Jarun. Pred 4 mjeseca dobila sam kobilu Liru koja je dosla iz Ceske (oba roditelja su joj cistokrvne njemackevrste)...ona ima 7 godina, a uskoro cu staviti fotke svih mojih ljubimaca...

cheers Ako imate kakvih pitanja...tu sam, samo pitajte!
[Vrh] Go down
WesternGirl

WesternGirl


Scorpio Dog
Broj postova : 29
Join date : 11.08.2008
Age : 29

Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Empty
PostajNaslov: Re: Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci   Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Emptypon kol 18, 2008 10:01 pm

dobrodosla na forum Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci 508437
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Empty
PostajNaslov: Re: Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci   Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Emptyuto kol 19, 2008 9:55 am

dobrodošla Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci 508437 Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci 508437 Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci 508437 Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci 508437
[Vrh] Go down
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Empty
PostajNaslov: Re: Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci   Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Emptyuto kol 19, 2008 11:15 am

predstavi nam svoje životinjice Razz u temi 'kućni ljubimci forumaša' Razz
[Vrh] Go down
iv@:)

iv@:)


Broj postova : 559
Join date : 11.02.2009

Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Empty
PostajNaslov: Re: Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci   Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Emptyuto vel 24, 2009 9:00 pm

Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci 636149 Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci 636149
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Empty
PostajNaslov: Re: Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci   Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci Empty

[Vrh] Go down
 
Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» evo ovo su moji konji.....
» ovo su moji konji....jasmin..
» Virtualni ljubimci
» Virtualni ljubimci za blog ili potpis na blogu...

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Konji :: O forumu :: Prostorije za druženje-
Forum(o)Bir: