Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Virtualni ljubimci za blog ili potpis na blogu...

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Beatiful Horses
Moderator
Moderator
Beatiful Horses


Broj postova : 577
Join date : 31.01.2008

Virtualni ljubimci za blog ili potpis na blogu... Empty
PostajNaslov: Virtualni ljubimci za blog ili potpis na blogu...   Virtualni ljubimci za blog ili potpis na blogu... Emptyned pro 21, 2008 8:30 pm

Evo ljudi ja Vam imam puno životinjica na blogu za posvajanje. Ne morate ih niti hraniti niti ništa. Odite na OVAJ blog i u desnom boxu imate neke životinjice za posvajanje. Po mom mišljenju svi su cute Virtualni ljubimci za blog ili potpis na blogu... 584322 . Samo u kommichu napišete da ste ih posvojili i stavite ih na svoj blog ili negdje drugdje ali morate napisati da ste ih posvojili Very Happy . Nadam se da Vam se sviđaju. U lijevom boxu su samo moj mali poniji (virtualni), to je moj blog Smile
[Vrh] Go down
aky-mala
Moderator
Moderator
aky-mala


Gemini Monkey
Broj postova : 1148
Join date : 01.09.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Virtualni ljubimci za blog ili potpis na blogu... Empty
PostajNaslov: Re: Virtualni ljubimci za blog ili potpis na blogu...   Virtualni ljubimci za blog ili potpis na blogu... Emptyčet sij 01, 2009 7:46 pm

od kud ti svo oni poniji????????????? affraid affraid confused
[Vrh] Go down
 
Virtualni ljubimci za blog ili potpis na blogu...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Virtualni ljubimci
» Ja, ja, ja, ja i moji ljubimci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: O kučnim ljubimcima :: Ostali kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: