Konji
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ask me to show you poetry in motion and I will show you a horse.
 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Slike s treninga preponskog jahanja

Go down 
+8
paros---
Curly
Melita
horses
Dreamer
...::jahacica::...
Lidyy
Mia
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptyned sij 13, 2008 12:12 am

Evo u ovaj topic stavljajte slike s preponskog treninga...

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_46_0002

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_39_0001

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_44_0001

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_52_0001

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_49_0001

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_49_0004


i video.... ja sam ova u plavoj majci Cool Cool

https://www.youtube.com/watch?v=JMdT4ld4rmQ
[Vrh] Go down
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypet sij 18, 2008 12:07 am

Nitko nema nekakve slike s trening ? Sad
[Vrh] Go down
Lidyy
Moderator
Moderator
Lidyy


Aries Pig
Broj postova : 131
Join date : 12.01.2008
Age : 29
Lokacija : radna soba

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypet sij 18, 2008 3:04 pm

imam! evo stavim sad..
[Vrh] Go down
http://lydy.bloger.hr
Lidyy
Moderator
Moderator
Lidyy


Aries Pig
Broj postova : 131
Join date : 12.01.2008
Age : 29
Lokacija : radna soba

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypet sij 18, 2008 3:05 pm

Pia i Quattro
Slike s treninga preponskog jahanja DSC07282
Slike s treninga preponskog jahanja DSC07284
Slike s treninga preponskog jahanja Pia

Ines i Argonaut
Slike s treninga preponskog jahanja DSC07631
Slike s treninga preponskog jahanja DSC07633
Slike s treninga preponskog jahanja DSC07727

Martina i Saracen
Slike s treninga preponskog jahanja DSC07283
Slike s treninga preponskog jahanja DSC07612
Slike s treninga preponskog jahanja Pia1

Boro i Connan :plac1:
Slike s treninga preponskog jahanja DSC07606
Slike s treninga preponskog jahanja DSC07617
Slike s treninga preponskog jahanja DSC07608


evo.. nije puno al imam slike samo od 8 mj.. na dalje
[Vrh] Go down
http://lydy.bloger.hr
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypet sij 18, 2008 9:24 pm

jeeeeee slike.....Hehe.....super su!

Argonaut mi je sve ljepsi i ljepsi kada ga gledam. Na koje on visine ide po turnirima ?
[Vrh] Go down
Lidyy
Moderator
Moderator
Lidyy


Aries Pig
Broj postova : 131
Join date : 12.01.2008
Age : 29
Lokacija : radna soba

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypet sij 18, 2008 9:34 pm

110-120 je išao prošle sezone.. mislim da bude i ove..
[Vrh] Go down
http://lydy.bloger.hr
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypon vel 04, 2008 11:32 am

A kaj je Conan bio kod vas sam na par mjeseci ? Neutral
[Vrh] Go down
Lidyy
Moderator
Moderator
Lidyy


Aries Pig
Broj postova : 131
Join date : 12.01.2008
Age : 29
Lokacija : radna soba

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypon vel 04, 2008 1:11 pm

pa bil je kod nas dok je sezona trajala... a sad je opet doma...
[Vrh] Go down
http://lydy.bloger.hr
...::jahacica::...

...::jahacica::...


Virgo Broj postova : 154
Join date : 14.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptysri vel 06, 2008 2:51 pm

evo nas opal u akciji.
(moja frendica skace)
Slike s treninga preponskog jahanja Dscf2183ht4
Slike s treninga preponskog jahanja Dscf2185qm1
Slike s treninga preponskog jahanja Dscf2184qi8
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptyned vel 17, 2008 8:15 pm

Tina & Twist
Slike s treninga preponskog jahanja P1010032forumhc5

Slike s treninga preponskog jahanja P1010033forumnw2
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
...::jahacica::...

...::jahacica::...


Virgo Broj postova : 154
Join date : 14.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptyned vel 17, 2008 8:49 pm

ljepo,ljepo...
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptyčet oľu 06, 2008 10:22 pm

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:30 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptyčet oľu 06, 2008 11:16 pm

horses, ti si učila skakati, kako si i sama rekla, iz slike........cura trenira preponsko jahanje več 1 god (ako ne i više) sa trenerom pa valjda zna što radi Wink
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Melita

Melita


Aries Buffalo
Broj postova : 235
Join date : 13.01.2008
Age : 51
Lokacija : Velika Gorica

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypet oľu 07, 2008 12:26 am

Ne kužim se baš u prepone, ali ako netko trenira godinu dana ne znači da sve zna. Ima ona još jako puno za naučiti. E sad, da li ga je zategnula previše ili nije, ne bih znala Slike s treninga preponskog jahanja 870840 , ali se i meni čini da profesionalci na turnirima bace ruke skroz naprijed kako bi konj što više ispružio vrat, a ona na toj slici izgleda kao da konja drži umjesto da mu oslobodi skok. Slike s treninga preponskog jahanja 888799 Ali, nemojte mene slušat, nisam ja kompetentna da odgovorim na to pitanje (pa cura sigurno zna više o skakanju od mene Wink )
Mislim da je tu jako bitno i kolika je visina prepone!
[Vrh] Go down
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypet oľu 07, 2008 5:17 pm

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Curly

Curly


Capricorn Snake
Broj postova : 83
Join date : 13.01.2008
Age : 34
Lokacija : Varaždin

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypet oľu 07, 2008 11:43 pm

evo haflinger, ak ti bude ovo pomoglo da me ozbiljnije shvatiš, ja sam prepone trenirala (kod Gagre i Petrovića, sve skupa nekih 3-4 godine), i namjeravam ponovno počet uskoro..
činjenica je da ga je zategnula. kaj ne mora nužno značit da cura ne zna skakat, al ipak, godinu dana treniranja nije uopće puno. možda nije bila spremna na skok (ak je konj "prerano" skočil, ak ju je zacukal prije prepone, ak je htel skrenuti.. postoji milijun razloga) pa ju je konj povukel za sobom dok je skočil i nije mu stigla popustit dizgine.. velim, to ne znači da cura ne zna jahati, događa se (pogotovo nakon tek godinu dana treniranja). al da ga je zategnula, je.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/anastuhec
horses

horses


Broj postova : 166
Join date : 14.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptysub oľu 08, 2008 12:05 am

...


Zadnja promjena: horses; čet ruj 03, 2009 9:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Dreamer
Admin
Admin
Dreamer


Libra Monkey
Broj postova : 1043
Join date : 12.01.2008
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptysub oľu 08, 2008 12:36 am

hvala na objašnjnju curly! Surprised
[Vrh] Go down
https://konji.forumcroatian.com
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptysub oľu 08, 2008 12:52 am

Na prvoj slici je malo zategnula ali bože moj kako Melita kaže:ako netko trenira godinu dana ne znači da sve zna.I to mora proć da pravilno nauči....
[Vrh] Go down
paros---

paros---


Broj postova : 14
Join date : 20.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypon oľu 10, 2008 5:49 pm

horses je napisao/la:
nisam ni ja profesionalka, da ja sam "učila" sa slike, i trenerica me gledala i rekla da stvarno super skačem....
na forumu sam da pitam..sta ne?

cini me sa da joj je na prvoj slici bio "oslonac" dizgin... mislim da je ipak trebala malo naprijed se bacit i pustit ruke konju, kako bi konj ispruzo vrat i pravilno izveo skok.. Isto tako i na drugoj slici, mislim da bu ruke trebale biti vise naprijed tako da konju najvisa točka bude greben...to sam samo rekla svoje mišljenje, da me nebite napali..ok?


Ovo ucenje iz slike mi je malo apsurdno... ti si naucila pratit konja u skoku, gledajuci druge..Smile a to ne znaci da znas skakat, sorry ,ali treba puno stvari jos znat da bi rekla da znas skakat. Prije skoka, poslje skoka, treba znat pravilno jahat zavoje, treba imat osjecaj za distancu i ritam,pravilno vodit konja.. itd, itd. To je isto kao da netko kaze da je procitao knjigu o jahanju , i da on zna jahat.. razumijes?

Nemoj se ljutit, ovo je dobronamjerna kritika Very Happy
[Vrh] Go down
Curly

Curly


Capricorn Snake
Broj postova : 83
Join date : 13.01.2008
Age : 34
Lokacija : Varaždin

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptypon oľu 10, 2008 10:27 pm

khm.. kolko sam ja vidla (a mislim da nisam slijepa), horses nije nigdje ni spomenula da ZNA skakati.
trenerica joj je rekla da dobro skače, i ona je taj komentar fino prenijela nama jer je vjerojatno zadovoljna zbog njega (kaj je sasvim logično).
al nisam nijednom vidla/pročitala da je ona to sama za sebe rekla.
osim ako si neko rečenicu "nisam ni ja profesionalka" tumači ko "ja to znam".. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/anastuhec
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptyuto oľu 11, 2008 12:08 am

Istina je da puno stvari još znat da bi znala skakat,ja dok još nisam znala skakat a htjela sam silno meni nije bilo jasno kak se dić iz sedla itd. i stalno sam gledala videe,ja sebi doma sama sam se vježbala i kad mi je trener prvi put postavio preponu reko je da je bilo super i da vidi da će od mene nešto biti,tak da......po meni je ok-e kaj je tak to sve naučila! Ali ako tak malo skačeš mislim ako skačeš pola godine mislim da ti ipak treba trener koji će ti pogledat e ovo si dobro skočila ovo ne.....bar tu i tamo.....
[Vrh] Go down
paros---

paros---


Broj postova : 14
Join date : 20.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptyuto oľu 11, 2008 5:37 pm

Mia je napisao/la:
Istina je da puno stvari još znat da bi znala skakat,ja dok još nisam znala skakat a htjela sam silno meni nije bilo jasno kak se dić iz sedla itd. i stalno sam gledala videe,ja sebi doma sama sam se vježbala i kad mi je trener prvi put postavio preponu reko je da je bilo super i da vidi da će od mene nešto biti,tak da......po meni je ok-e kaj je tak to sve naučila! Ali ako tak malo skačeš mislim ako skačeš pola godine mislim da ti ipak treba trener koji će ti pogledat e ovo si dobro skočila ovo ne.....bar tu i tamo.....

Ma kuzim da.. nisam mislila nista lose! Super je da je ona gledajuci druge sama skuzila pratit konja, i to sve..


Nista nisam mislila lose sa svojim postom.
[Vrh] Go down
Mia

Mia


Broj postova : 272
Join date : 12.01.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptysri oľu 12, 2008 12:07 am

Ma.....nisi ti ništa loše napisala...... Wink
[Vrh] Go down
Shutt of heart

Shutt of heart


Broj postova : 4
Join date : 08.03.2008

Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Emptyčet tra 03, 2008 7:36 pm

[quote="Mia"]Evo u ovaj topic stavljajte slike s preponskog treninga...

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_46_0002

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_39_0001

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_44_0001

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_52_0001

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_49_0001

Slike s treninga preponskog jahanja 112200714_49_0004


imam pitanje ! di je ovo? koji klub jer iz zg? Slike s treninga preponskog jahanja 634590
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slike s treninga preponskog jahanja Empty
PostajNaslov: Re: Slike s treninga preponskog jahanja   Slike s treninga preponskog jahanja Empty

[Vrh] Go down
 
Slike s treninga preponskog jahanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Slike s treninga
» Slike dresurnog treninga...
» Seminar iz Western jahanja
» Prije i poslije jahanja.....
» Slike s preponskih turnira...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konji :: Konjički sportovi :: Preponsko jahanje-
Forum(o)Bir: